wtorek 14 maja godz.19.00-20.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY D1
środa 15 maja godz.17.00-18.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim/Stadion Miejski; zbiórka na wyjazd na mecz klasy okręgowej ze Startem Miastko czwartek 16 maja godz.14.50 Stadion Miejski
JUNIORZY D2
wtorek 14 maja godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 16 maja godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim; zbiórka na wyjazd do Niezabyszewa na mecz klasy okręgowej z Kaszubią Studzienice niedziela 19 maja godz.13.30 Stadion Miejski
JUNIORZY E1
wtorek 14 maja godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 16 maja godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY E2
wtorek 14 maja godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 16 maja godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
AKADEMIA PIŁKARSKA
grupa I (roczniki 2018 i 2019, juniorzy G1), trener PAWEŁ WŁADYCZAK; wtorek 14 maja godz.16.00-17.00 Stadion Miejski i czwartek 16 maja godz.16.00-17.00 Stadion Miejski
grupa II (roczniki 2016 i 2017, juniorzy F2), trener PAWEŁ WEGNER
grupa III (rocznik 2015, juniorzy F1), trener PAWEŁ WEGNER
grupa IV (roczniki 2013 i 2014, juniorzy E1 i E2), trener KRZYSZTOF DUDZIC; wtorek 14 maja godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 16 maja godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa V (rocznik 2012, juniorzy D2), trener BARTŁOMIEJ LICA; wtorek 14 maja godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 16 maja godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim; zbiórka na wyjazd do Niezabyszewa na mecz klasy okręgowej z Kaszubią Studzienice niedziela 19 maja godz.13.30 Stadion Miejski
grupa VI (rocznik 2011, juniorzy D1), trener NORBERT MUCHA; środa 15 maja godz.17.00-18.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim/Stadion Miejski; zbiórka na wyjazd na mecz klasy okręgowej ze Startem Miastko czwartek 16 maja godz.14.50 Stadion Miejski
AKTUALNOŚCI
Najmłodsi też wybiegną na boiska
10.04.2018r.
Poznaliśmy daty wszystkich dziewięciu turniejów klasy okręgowej w rundzie wiosennej sezonu 2017/2018. Rzecz dotyczy trzech kategorii wiekowych, w których rywalizują drużyny MKS-u Debrzno, a zatem juniorów E1 (rocznik 2007 i młodsi), juniorów E2 (rocznik 2008 i młodsi) oraz juniorów F1 (rocznik 2009 i młodsi). Najwcześniej przystąpią do gry ci pierwsi, bo już w zbliżającą się sobotę 14 kwietnia.
Co ważne, w każdym z przywoływanych tutaj przypadków czerwono-niebiescy będą gospodarzem imprez odbywających się na Orliku przy Stadionie Miejskim. Przypominamy jednocześnie, że w II części kampanii mamy innych (w przeważającej większości) przeciwników niż jesienią, a wynika to z przyporządkowania do nowych grup (na podstawie rezultatów sprzed kilku miesięcy) "silnych" z "silnymi" i "słabszych" ze "słabszymi".
Prezentujemy wykaz ligowych zawodów z godzinami i miejscami ich rozgrywania.
I turniej- 14 kwietnia 2018r. (sobota) godz.10.00 Bytów
II turniej- 6 maja 2018r. (niedziela) godz.11.00 Debrzno
III turniej- 26 maja 2018r. (sobota) godz.11.00 Przechlewo
I turniej- 21 kwietnia 2018r. (sobota) godz.11.00 Chojnice
II turniej- 12 maja 2018r. (sobota) godz.11.00 Debrzno
III turniej- 2 czerwca 2018r. (sobota) godz.14.00 Niepoględzie
Juniorzy F1 (U-2 Bytów, AP Człuchów, JFA Przechlewo, MKS Debrzno)
I turniej- 28 kwietnia 2018r. (sobota) godz.14.30 Przechlewo
II turniej- 19 maja 2018r. (sobota) godz.10.00 Człuchów
III turniej- 10 czerwca 2018r. (niedziela) godz.11.00 Debrzno