wtorek 14 maja godz.19.00-20.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY D1
środa 15 maja godz.17.00-18.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim/Stadion Miejski; zbiórka na wyjazd na mecz klasy okręgowej ze Startem Miastko czwartek 16 maja godz.14.50 Stadion Miejski
JUNIORZY D2
wtorek 14 maja godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 16 maja godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim; zbiórka na wyjazd do Niezabyszewa na mecz klasy okręgowej z Kaszubią Studzienice niedziela 19 maja godz.13.30 Stadion Miejski
JUNIORZY E1
wtorek 14 maja godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 16 maja godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY E2
wtorek 14 maja godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 16 maja godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
AKADEMIA PIŁKARSKA
grupa I (roczniki 2018 i 2019, juniorzy G1), trener PAWEŁ WŁADYCZAK; wtorek 14 maja godz.16.00-17.00 Stadion Miejski i czwartek 16 maja godz.16.00-17.00 Stadion Miejski
grupa II (roczniki 2016 i 2017, juniorzy F2), trener PAWEŁ WEGNER
grupa III (rocznik 2015, juniorzy F1), trener PAWEŁ WEGNER
grupa IV (roczniki 2013 i 2014, juniorzy E1 i E2), trener KRZYSZTOF DUDZIC; wtorek 14 maja godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 16 maja godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa V (rocznik 2012, juniorzy D2), trener BARTŁOMIEJ LICA; wtorek 14 maja godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 16 maja godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim; zbiórka na wyjazd do Niezabyszewa na mecz klasy okręgowej z Kaszubią Studzienice niedziela 19 maja godz.13.30 Stadion Miejski
grupa VI (rocznik 2011, juniorzy D1), trener NORBERT MUCHA; środa 15 maja godz.17.00-18.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim/Stadion Miejski; zbiórka na wyjazd na mecz klasy okręgowej ze Startem Miastko czwartek 16 maja godz.14.50 Stadion Miejski
AKTUALNOŚCI
26 zawodniczek powołanych na konsultację kadry dziewcząt U-13
11.09.2017r.
Jutro, tj. we wtorek 12 września o godz.17.30 w miejscowości Bojano w powiecie wejherowskim odbędzie się konsultacja Kadry Pomorza rocznika 2005. W szerokim gronie piłkarek zaproszonych do wzięcia udziału w tym krótkim spotkaniu poprzedzającym rozpoczęcie sezonu w rozgrywkach międzyokręgowych trenerzy Karol Złonkiewicz i Hanna Dryja umieścili debrzniankę Zuzannę Karwacką, która tym samym zacznie drugi rok pobytu w reprezentacji województwa.
Poniżej wykaz futbolistek zakwalifikowanych na najbliższy sprawdzian:
1. Nina Abe Błękitni Wejherowo
2. Amelia Bławat Olimpico Malbork
3. Zuzanna Boboń Lider Rychnowy
4. Kinga Bolimowska AP LG Gdańsk
5. Celina Cupa Lider Rychnowy
6. Wiktoria Daleka LZS Bojano
7. Klaudia Drzewicka JFA Przechlewo
8. Dominika Garbacik Lider Rychnowy
9. Amelia Garcon AP LG Gdańsk
10. Zuzanna Grzywińska Gryf Tczew
11. Julia Ignatowicz U-2 Bytów
12. Nikola Jankowska Latarnik Choczewo
13. Julia Jędrzejewska Olimpico Malbork 14. Zuzanna Karwacka MKS Debrzno
15. Gabriela Komossa AP LG Gdańsk
16. Anastazja Krampa LZS Bojano
17. Weronika Lange GOSRiT Luzino
18. Aleksandra Laska Chojniczanka Chojnice
19. Oliwia Łapińska Czarni Pruszcz Gdański
20. Anna Markowska Sztorm Gdynia
21. Oliwia Martyka Sztorm Gdynia
22. Martyna Orłowska Chojniczanka Chojnice
23. Wiktoria Stanisławska Lider Rychnowy
24. Katarzyna Stolc Ceramik Łubiana
25. Wiktoria Tajano Kaszuby Połchowo
26. Julia Wyszomierska Polonia Gdańsk