TENIS STOŁOWY
» IV liga, grupa A - sezon 2020/21
Lp.ZespółM.Pkt.Pkt.bilans Z.R.P.
1. Tęcza Łupawa 8 16 80-23 8 0 0
2. MKS Debrzno 7 9 57-49 4 1 2
3. Junior II Miastko 8 7 56-67 3 1 4
4. C.S.T. Czarne 6 6 41-43 3 0 3
5. Granit Koczała 7 4 46-59 2 0 5
6. ZSP Jedynka Bytów 6 0 21-60 0 0 6
» 1. seria
MKS Debrzno9-9Junior II Miastko
Daniel Orłowski- Adam Hasulak 3:0 (12:10, 11:7, 11:8)
Daniel Hnatczak- Kamil Sztobnicki 0:3 (0:11, 3:11, 2:11)
Mirosław Kisełyczka- Tomasz Czutro 3:2 (6:11, 11:8, 11:8, 8:11, 11:5)
Lech Wrzeszcz- Marcin Majewski 3:0 (14:12, 11:9, 11:8)
Kisełyczka/Hnatczak- Hasulak/Czutro 0:3 (8:11, 7:11, 5:11)
Orłowski/Wrzeszcz- Sztobnicki/Majewski 0:3 (10:12, 4:11, 1:11)
Orłowski- Sztobnicki 3:0 (11:5, 11:7, 11:3)
Hnatczak- Hasulak 0:3 (6:11, 5:11, 2:11)
Wrzeszcz- Czutro 0:3 (6:11, 4:11, 9:11)
Kisełyczka- Majewski 3:1 (8:11, 11:8, 11:6, 11:7)
Orłowski- Czutro 3:1 (9:11, 11:9, 11:8, 11:9)
Kisełyczka- Hasulak 3:0 (11:9, 11:8, 11:5)
Hnatczak- Majewski 0:3 (7:11, 7:11, 14:16)
Wrzeszcz- Sztobnicki 3:0 (11:6, 11:9, 13:11)
Orłowski- Majewski 3:0 (11:4, 11:2, 11:7)
Wrzeszcz- Hasulak 0:3 (10:12, 11:13, 9:11)
Hnatczak- Czutro 1:3 (3:11, 11:6, 4:11, 4:11)
Kisełyczka- Sztobnicki 1:3 (11:3, 5:11, 10:12, 2:11)
26.09.2020, 12:00
w Miastku
Granit Koczała8-10Tęcza Łupawa
Pauza: C.S.T. Czarne, ZSP Jedynka Bytów
» 2. seria
Tęcza Łupawa10-4MKS Debrzno
Wojciech Bujwid- Daniel Orłowski 2:3 (8:11, 11:8, 9:11, 11:8, 6:11)
Fabian Bendzmer- Sebastian Michno 3:0 (11:3, 11:5, 11:8)
Adam Miśnik- Lech Wrzeszcz 3:0 (11:8, 11:4, 11:4)
Adam Brzozowski- Mirosław Kisełyczka 0:3 (10:12, 6:11, 7:11)
Bujwid/Bendzmer- Kisełyczka/Michno 3:0 (11:8, 11:9, 11:7)
Miśnik/Brzozowski- Orłowski/Wrzeszcz 2:3 (9:11, 11:9, 9:11, 11:8, 10:12)
Bujwid- Michno 3:1 (11:13, 11:9, 11:8, 11:5)
Bendzmer- Orłowski 3:0 (11:3, 11:5, 11:8)
Brzozowski- Wrzeszcz 3:2 (2:11, 11:4, 8:11, 11:7, 11:9)
Miśnik- Kisełyczka 3:0 (11:8, 11:3, 11:3)
Bujwid- Wrzeszcz 3:0 (11:4, 11:6, 11:5)
Miśnik- Orłowski 0:3 (9:11, 7:11, 5:11)
Bendzmer- Kisełyczka 3:1 (11:6, 21:19, 18:20, 11:2)
Brzozowski- Adam Łukaszewski 3:1 (9:11, 11:6, 11:7, 11;8)
03.10.2020, 09:30
Junior II Miastko10-7Granit Koczała
Pauza: C.S.T. Czarne, ZSP Jedynka Bytów
» 3. seria
C.S.T. Czarne7-10Junior II Miastko
ZSP Jedynka Bytów2-10Tęcza Łupawa
Pauza: MKS Debrzno, Granit Koczała
» 4. seria
Tęcza Łupawa10-1C.S.T. Czarne
Junior II Miastko10-4ZSP Jedynka Bytów
Pauza: MKS Debrzno, Granit Koczała
» 5. seria
C.S.T. Czarne10-4Granit Koczała
ZSP Jedynka Bytów6-10MKS Debrzno
Wiesław Płotek- Daniel Orłowski 3:1 (13:11, 8:11, 11:6, 12:10)
Zbigniew Płotek- Daniel Hnatczak 3:0 (11:5, 11:3, 11:7)
Roman Schuetza- Lech Wrzeszcz 0:3 (8:11, 9:11, 5:11)
Krzysztof Płotek- Sebastian Michno 1:3 (11:8, 10:12, 4:11, 8:11)
W. Płotek/K. Płotek- Orłowski/Wrzeszcz 1:3 (11:9, 8:11, 9:11, 8:11)
Z. Płotek/Schuetza- Michno/Hnatczak 1:3 (11:9, 8:11, 7:11, 9:11)
W. Płotek- Hnatczak 3:0 (11:8, 11:8, 11:7)
Z. Płotek- Orłowski 1:3 (6:11, 11:5, 10:12, 4:11)
K. Płotek- Wrzeszcz 3:0 (11:5, 11:4, 11:6)
Schuetza- Michno 1:3 (6:11, 6:11, 11:9, 5:11)
W. Płotek- Wrzeszcz 3:0 (11:7, 11:8, 12:10)
Schuetza- Orłowski 0:3 (3:11, 5:11, 8:11)
Z. Płotek- Michno 1:3 (4:11, 11:9, 7:11, 9:11)
K. Płotek- Hnatczak 3:0 (11:9, 11:7, 11:8)
W. Płotek- Michno 1:3 (11:6, 7:11, 8:11, 8:11)
K. Płotek- Orłowski 2:3 (5:11, 11:6, 11:9, 8:11, 2:11)
30.11.2020, 19:45
Pauza: Tęcza Łupawa, Junior II Miastko
» 6. seria
MKS Debrzno10-3C.S.T. Czarne
Daniel Orłowski- Mariusz Pogarzeff 3:1 (11:5, 7:11, 13:11, 12:10)
Lech Wrzeszcz- Dariusz Tucki 3:1 (11:8, 6:11, 11:8, 11:5)
Sebastian Michno- Eugeniusz Maśnik 1:3 (7:11, 8:11. 11:8, 2:11)
Mirosław Kisełyczka- Jan Galanty 3:0 (11:8, 13:11, 12:10)
Orłowski/Wrzeszcz- Pogarzeff/Galanty 3:1 (11:4, 11:4, 7:11, 11:4)
Kisełyczka/Michno- Tucki/Maśnik 3:1 (11:8, 10:12, 11:7, 11:5)
Orłowski- Tucki 3:0 (11:2, 11:5, 13:11)
Wrzeszcz- Pogarzeff 3:1 (11:8, 11:8, 8:11, 11:7)
Kisełyczka- Maśnik 3:0 (11:5, 11:8, 11:9)
Michno- Galanty 3:2 (8:11, 9:11, 11:8, 12:10, 11:5)
Orłowski- Maśnik 0:3 (7:11, 7:11, 4:11)
Michno- Pogarzeff 0:3 (8:11, 4:11, 3:11)
Wrzeszcz- Galanty 3:2 (11:2, 11:8, 5:11, 6:11, 11:9)
22.11.2020, 10:00
Granit Koczała10-4ZSP Jedynka Bytów
Pauza: Tęcza Łupawa, Junior II Miastko
» 7. seria
C.S.T. Czarne10-4ZSP Jedynka Bytów
MKS Debrzno10-5Granit Koczała
Daniel Orłowski- Szymon Żynda 3:2 (11:9, 4:11, 11:6, 6:11, 11:9)
Daniel Hnatczak- Ireneusz Brzoskowski 1:3 (14:16, 4:11, 11:4, 4:11)
Lech Wrzeszcz- Grzegorz Dalecki 1:3 (5:11, 11:7, 10:12, 8:11)
Sebastian Michno- Mateusz Antoniuk 3:0 (11:8, 11:8, 11:4)
Orłowski/Wrzeszcz- Brzoskowski/Żynda 3:0 (11:4, 11:9, 11:9)
Hnatczak/Michno- Marek Leman/Ryszard Klepaczko 3:0 (11:6, 11:7, 12:10)
Orłowski- Brzoskowski 3:0 (11:9, 11:7, 11:6)
Hnatczak- Żynda 0:3 (3:11, 7:11, 0:11)
Michno- Dalecki 3:1 (13:15, 11:3, 11:3, 11:7)
Wrzeszcz- M. Antoniuk 2:3 (8:11, 11:7, 14:12, 9:11, 11:13)
Orłowski- Leman 3:0 (11:8, 11:5, 11:5)
Wrzeszcz- Żynda 0:3 (9:11, 8:11, 8:11)
Mirosław Kisełyczka- M. Antoniuk 3:0 (11:8, 11:4, 11:7)
Michno- Brzoskowski 3:0 (11:3, 11:6, 12:10)
Orłowski- M. Antoniuk 3:0 (11:7, 11:4, 11:8)
05.12.2020, 13:00
Tęcza Łupawa10-1Junior II Miastko
» 8. seria
Junior II Miastko6-10MKS Debrzno
Marcin Majewski- Mirosław Kisełyczka 0:3 (8:11, 6:11, 3:11)
Tomasz Czutro- Lech Wrzeszcz 3:1 (11:9, 9:11, 11:7, 11:8)
Kamil Sztobnicki- Sebastian Michno 1:3 (4:11, 8:11, 11:6, 4:11)
Paweł Sztobnicki- Daniel Orłowski 1:3 (8:11, 11:8, 8:11, 5:11)
Majewski/P. Sztobnicki- Orłowski/Wrzeszcz 0:3 (7:11, 9:11, 14:16)
Czutro/K. Sztobnicki- Kisełyczka/Michno 3:2 (11:9, 9:11, 11:8, 9:11, 11:8)
Majewski- Wrzeszcz 3:1 (11:7, 8:11, 11:5, 11:8)
Czutro- Kisełyczka 2:3 (8:11, 10:12, 12:10, 11:4, 10:12)
P. Sztobnicki- Michno 1:3 (8:11, 11:5, 7:11, 6:11)
K. Sztobnicki- Orłowski 3:0 (11:8, 11:6, 11:5)
Majewski- Michno 0:3 (9:11, 9:11, 6:11)
K. Sztobnicki- Kisełyczka 0:3 (8:11, 7:11, 10:12)
Czutro- Orłowski 3:0 (11:8, 11:8, 12:10)
P. Sztobnicki- Wrzeszcz 3:0 (11:6, 11:4, 12:10)
Majewski- Orłowski 0:3 (10:12, 7:11, 5:11)
P. Sztobnicki- Kisełyczka 0:3 (2:11, 10:12, 9:11)
20.02.2021, 17:30
w Debrznie
Tęcza Łupawa10-2Granit Koczała
Pauza: C.S.T. Czarne, ZSP Jedynka Bytów
» 9. seria
MKS Debrzno4-10Tęcza Łupawa
Mirosław Kisełyczka- Wojciech Bujwid 3:1 (11:6, 7:11, 11:6, 14:12)
Sebastian Michno- Fabian Bendzmer 0:3 (0:11, 9:11, 6:11)
Lech Wrzeszcz- Adam Miśnik 0:3 (5:11, 7:11, 4:11)
Daniel Orłowski- Adam Brzozowski 3:0 (11:8, 11:6, 11:7)
Orłowski/Wrzeszcz- Bujwid/Bendzmer 1:3 (11:8, 2:11, 7:11, 9:11)
Kisełyczka/Michno- Miśnik/Brzozowski 2:3 (11:6, 12:10, 8:11, 11:13, 4:11)
Kisełyczka- Bendzmer 0:3 (9:11, 8:11, 7:11)
Michno- Bujwid 0:3 (5:11, 7:11, 9:11)
Orłowski- Miśnik 1:3 (17:15, 4:11, 9:11, 3:11)
Wrzeszcz- Brzozowski 3:0 (11:7, 11:9, 11:9)
Adam Łukaszewski- Miśnik 0:3 (3:11, 4:11, 3:11)
Wrzeszcz- Bujwid 0:3 (6:11, 7:11, 6:11)
Michno- Brzozowski 3:2 (11:6, 7:11, 8:11, 11:8, 11:9)
Orłowski- Bendzmer 2:3 (11:5, 5:11, 11:6, 6:11, 8:11)
27.02.2021, 17:00
Granit Koczała10-5Junior II Miastko
Pauza: C.S.T. Czarne, ZSP Jedynka Bytów
» 10. seria
Junior II Miastko5-10C.S.T. Czarne
Tęcza Łupawa10-1ZSP Jedynka Bytów
Pauza: MKS Debrzno, Granit Koczała
» 11. seria
C.S.T. Czarne-Tęcza Łupawa
ZSP Jedynka Bytów-Junior II Miastko
Pauza: MKS Debrzno, Granit Koczała
» 12. seria
Granit Koczała-C.S.T. Czarne
MKS Debrzno-ZSP Jedynka Bytów
Pauza: Tęcza Łupawa, Junior II Miastko
» 13. seria
C.S.T. Czarne-MKS Debrzno
ZSP Jedynka Bytów-Granit Koczała
Pauza: Tęcza Łupawa, Junior II Miastko
» 14. seria
ZSP Jedynka Bytów-C.S.T. Czarne
Granit Koczała-MKS Debrzno
Junior II Miastko-Tęcza Łupawa

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::