SENIORZY
» Słupska klasa okręgowa - sezon 2020/21
Lp.ZespółM.Pkt.Bramki Z.R.P.
1. Sparta Sycewice 19 55 86-19 18 1 0
2. Lipniczanka Lipnica 18 42 62-22 13 3 2
3. Myśliwiec Tuchomie 19 40 56-28 12 4 3
4. Bytovia II Bytów 19 39 69-15 12 3 4
5. Sokół Wyczechy 19 38 75-42 12 2 5
6. Start Miastko 19 36 52-28 11 3 5
7. Kaszubia Studzienice 17 35 49-33 11 2 4
8. MKS Debrzno 19 31 60-38 9 4 6
9. KS Gryf Słupsk 19 26 40-32 7 5 7
10. Jantaria Pobłocie 19 26 38-37 7 5 7
11. Czarni Czarne 19 25 33-38 6 7 6
12. Piast Człuchów 17 22 43-46 6 4 7
13. GTS Czarna Dąbrówka 18 21 26-41 6 3 9
14. KS Włynkówko 19 19 24-40 5 4 10
15. Wybrzeże Objazda 19 16 26-76 5 1 13
16. Echo Biesowice 19 15 43-41 4 3 12
17. Zawisza Borzytuchom 19 15 29-51 3 6 10
18. Barton Barcino 19 12 31-59 3 3 13
19. Chrobry Charbrowo 19 9 15-120 3 0 16
20. Leśnik Cewice 19 7 21-72 2 1 16


» kolejka 1 - 01/02.08.2020
GTS Czarna Dąbrówka0-5 Bytovia II Bytów
2 sierpnia, 13:00
Rafał Zagdan 2, Sebastian Jeżewski, Przemysław Leik, Wiktor Treder
Piast Człuchów3-6 Sokół Wyczechy
1 sierpnia, 15:00
Szymon Rakowski, Dominik Gołuński, Dawid Wachnik- Ariel Sobczak 2, Karol Dołgowski 2, Maciej Jaroszyński, Jakub Piłat
Leśnik Cewice0-2 Jantaria Pobłocie
2 sierpnia, 14:00
Adrian Mielewczyk, Waldemar Kwidziński
Myśliwiec Tuchomie4-1 Kaszubia Studzienice
2 sierpnia, 18:00
Volodymyr Kaydrovych 2, Dawid Kiełpiński, Samuel Wirkus- Damian Jakubek
Zawisza Borzytuchom2-2 Lipniczanka Lipnica
1 sierpnia, 16:00
Tobiasz Rachwał, Mateusz Nogieć- Mateusz Cybula, Adrian Szultka
Wybrzeże Objazda3-1 Chrobry Charbrowo
2 sierpnia, 17:00
Mateusz Grudniewski 2, Bartłomiej Paryś- Jarosław Janiszek
Czarni Czarne0-0 MKS Debrzno
1 sierpnia, 16:00
KS Gryf Słupsk1-1 KS Włynkówko
1 sierpnia, 11:00
Jakub Olszewski- Kamil Kulpa
Barton Barcino2-5 Sparta Sycewice
1 sierpnia, 17:00
Michał Retka, Tomasz Kuźmiński- Szymon Schulz 2, Krystian Klawikowski, Michał Michalak, Michał Giersz
Echo Biesowice0-2 Start Miastko
1 sierpnia, 17:00
Piotr Baranowski, Paweł Breszka
» kolejka 2 - 08/09.08.2020
Bytovia II Bytów0-1 Start Miastko
9 sierpnia, 11:00
Jan Garczyński
Sparta Sycewice2-1 Echo Biesowice
8 sierpnia, 13:00
Eryk Kosiński, Łukasz Skierka- Sebastian Marszałek
KS Włynkówko2-1 Barton Barcino
9 sierpnia, 17:00
Adrian Łopuszyński 2- Tomasz Kuźmiński
MKS Debrzno1-6 KS Gryf Słupsk
9 sierpnia, 17:30
Krzysztof Szawarniak- Filip Kołakowski 3, Patryk Wólczyński, Kacper Grabarczyk, Jakub Olszewski
Chrobry Charbrowo1-2 Czarni Czarne
8 sierpnia, 17:00
Damian Grzeszkowiak- Adrian Zych, Paweł Wnuk-Lipiński
Lipniczanka Lipnica6-0 Wybrzeże Objazda
9 sierpnia, 17:00
Krzysztof Kropidłowski 2, Łukasz Chylewski, Artur Wojach, Fabian Górski, Jakub Kulisz
Kaszubia Studzienice5-4 Zawisza Borzytuchom
9 sierpnia, 17:00
Marcin Stoltman 2, samobójcza, Artur Rzepiński, Mariusz Czapiewski- Krzysztof Baumgard 2, Łukasz Hinc 2
Jantaria Pobłocie1-1 Myśliwiec Tuchomie
9 sierpnia, 13:00
Krystian Stencel- Mateusz Demko
Sokół Wyczechy4-1 Leśnik Cewice
8 sierpnia, 16:00
Łukasz Kościan 3, Maciej Jaroszyński- Krzysztof Urban
GTS Czarna Dąbrówka2-2 Piast Człuchów
9 sierpnia, 13:00
Daniel Tutkowski, Michał Biernat- Dominik Gołuński, Paweł Maślanyk
» kolejka 3 - 15/16.08.2020
Piast Człuchów0-7 Bytovia II Bytów
15 sierpnia, 15:00
Rafał Zagdan, Maciej Kuczkowski, Michał Wdowiak, Bartosz Hering, Szymon Tochman, Jakub Malich, Wiktor Treder
Leśnik Cewice3-2 GTS Czarna Dąbrówka
16 sierpnia, 14:00
Przemysław Mosór, Krzysztof Urban, Jakub Zdaniukiewicz- Dawid Wdowczyk 2
Myśliwiec Tuchomie2-1 Sokół Wyczechy
15 sierpnia, 17:00
Dawid Kiełpiński 2- Karol Dołgowski
Zawisza Borzytuchom0-1 Jantaria Pobłocie
15 sierpnia, 16:00
Dominik Stencel
Wybrzeże Objazda1-5 Kaszubia Studzienice
16 sierpnia, 17:00
Mateusz Grudniewski- Damian Jakubek 2, Arkadiusz Gut, Michał Borzyszkowski, Artur Rzepiński
Czarni Czarne0-3 Lipniczanka Lipnica
15 sierpnia, 16:00
Fabian Górski 2, Bartosz Breza
KS Gryf Słupsk6-1 Chrobry Charbrowo
15 sierpnia, 11:00
Filip Kołakowski 3, Patryk Wólczyński, Eryk Kępski, Mateusz Barszcz- Kacper Czupryniak
Barton Barcino4-4 MKS Debrzno
15 sierpnia, 16:00
Tomasz Kuźmiński 3, Dominik Nowak- Paweł Władyczak 2, Sebastian Stalka 2
Echo Biesowice2-0 KS Włynkówko
15 sierpnia, 17:00
Sebastian Marszałek 2
Start Miastko0-5 Sparta Sycewice
15 sierpnia, 12:00
Tomasz Slusarz, Łukasz Skierka, Antoni Gulbiński, Rafał Bobrowski, Daniel Libigocki
» kolejka 4 - 22/23.08.2020
Bytovia II Bytów0-1 Sparta Sycewice
23 sierpnia, 18:30
Łukasz Skierka
KS Włynkówko0-1 Start Miastko
22 sierpnia, 17:00
Jan Garczyński
MKS Debrzno3-2 Echo Biesowice
23 sierpnia, 17:00
Wojciech Taras, Gracjan Wenda, Paweł Władyczak- Sebastian Marszałek, Sebastian Kaca
Chrobry Charbrowo2-1 Barton Barcino
22 sierpnia, 17:00
Piotr Kwidziński 2- Dominik Nowak
Lipniczanka Lipnica4-0 KS Gryf Słupsk
22 sierpnia, 17:00
Krzysztof Kropidłowski 2, Fabian Górski, Artur Wojach
Kaszubia Studzienice4-2 Czarni Czarne
23 sierpnia, 17:00
Michał Borzyszkowski, Tomasz Galikowski, Michał Chirk, Damian Jakubek- Łukasz Jakubowski, Oliwier Osiński
Jantaria Pobłocie2-0 Wybrzeże Objazda
23 sierpnia, 13:00
Dominik Stencel, Adrian Mielewczyk
Sokół Wyczechy5-2 Zawisza Borzytuchom
22 sierpnia, 15:00
Karol Dołgowski 2, Ariel Sobczak, Paweł Łacko, Damian Kojnecki- Jakub Świderski, Mateusz Nogieć
GTS Czarna Dąbrówka1-1 Myśliwiec Tuchomie
23 sierpnia, 13:00
Mateusz Ostrowski- Dawid Kiełpiński
Piast Człuchów3-0 Leśnik Cewice
22 sierpnia, 15:00
Dawid Wachnik 3
» kolejka 5 - 26.08.2020
Leśnik Cewice1-3 Bytovia II Bytów
26 sierpnia, 18:00
Cezary Plichta- Patryk Wolski 2, Wiktor Treder
Myśliwiec Tuchomie4-0 Piast Człuchów
26 sierpnia, 18:00
Volodymyr Kaydrovych, Dawid Kiełpiński, Krystian Barra, Kacper Rudnik
Zawisza Borzytuchom2-3 GTS Czarna Dąbrówka
26 sierpnia, 18:00
Łukasz Hinc, Mateusz Nogieć- Łukasz Świątek, Michał Biernat, Oskar Cierzan
Wybrzeże Objazda2-5 Sokół Wyczechy
26 sierpnia, 18:00
Marcin Trukszyn, Patryk Markowski- Paweł Łacko 2, Karol Dołgowski, Maciej Jaroszyński, Damian Kojnecki
Czarni Czarne3-2 Jantaria Pobłocie
26 sierpnia, 16:00
Łukasz Jakubowski, Łukasz Rapa, Dominik Zenel- Adrian Mielewczyk, Dominik Stencel
KS Gryf Słupsk1-2 Kaszubia Studzienice
26 sierpnia, 16:00
Jakub Mondrzejewski- Klaudiusz Szultka, Artur Rzepiński
Barton Barcino1-4 Lipniczanka Lipnica
26 sierpnia, 18:00
Dominik Lewiński- Krzysztof Kropidłowski, Tomasz Szada Borzyszkowski, Łukasz Chylewski, Fabian Górski
Echo Biesowice12-1 Chrobry Charbrowo
26 sierpnia, 17:00
Sebastian Marszałek 5, Mariusz Feretycki 3, Robert Piasecki, Marcin Dembiński, Artur Kacprzak, Rafał Wasilewski- Mariusz Kalamaszek
Start Miastko1-1 MKS Debrzno
26 sierpnia, 18:00
Przemysław Spalik- samobójcza
Sparta Sycewice4-0 KS Włynkówko
26 sierpnia, 17:00
Łukasz Skierka 2, Antoni Gulbiński 2
» kolejka 6 - 29/30.08.2020
Bytovia II Bytów3-0 KS Włynkówko
30 sierpnia, 11:00
Bartosz Hering, Szymon Tochman, Rafał Zagdan
MKS Debrzno2-4 Sparta Sycewice
30 sierpnia, 17:30
Jakub Nykiel 2- Łukasz Skierka 2, Michał Giersz, Radosław Terefenko
Chrobry Charbrowo2-6 Start Miastko
29 sierpnia, 17:00
Radosław Piotrowski, Piotr Kwidziński- Krzysztof Guzowski 2, Oskar Dzięcioł 2, Piotr Baranowski 2
Lipniczanka Lipnica3-1 Echo Biesowice
30 sierpnia, 14:00
Krzysztof Kropidłowski, Mateusz Cybula, Łukasz Chylewski- Marcin Dembiński
Kaszubia Studzienice4-2 Barton Barcino
30 sierpnia, 16:00
Arkadiusz Gut, Artur Rzepiński, Kacper Kreft, Rafał Soldatke- Michał Retka, Dominik Nowak
Jantaria Pobłocie1-1 KS Gryf Słupsk
30 sierpnia, 13:00
Dominik Stencel- Adam Świdroń
Sokół Wyczechy3-3 Czarni Czarne
30 sierpnia, 14:00
Łukasz Kościan, Maciej Jaroszyński, Karol Dołgowski- Maciej Tamioła 2, Jakub Starowicz
GTS Czarna Dąbrówka2-3 Wybrzeże Objazda
30 sierpnia, 13:00
Mateusz Ostrowski, Daniel Żuchowski- Marcin Trukszyn, Michał Rabenda, Patryk Markowski
Piast Człuchów2-2 Zawisza Borzytuchom
29 sierpnia, 15:00
Szymon Rakowski, Paweł Maślanyk- Jakub Świderski, Kacper Treder
Leśnik Cewice1-7 Myśliwiec Tuchomie
30 sierpnia, 14:00
Krzysztof Suszko- Dawid Kiełpiński 2, Volodymyr Kaydrovych 2, Grzegorz Treder, Krystian Barra, Kamil Diks
» kolejka 7 - 05/06.09.2020
Myśliwiec Tuchomie0-4 Bytovia II Bytów
6 września, 17:00
Patryk Wolski 3, Maciej Błaszkowski
Zawisza Borzytuchom3-0 Leśnik Cewice
5 września, 16:00
Mateusz Nazarko, Kacper Treder, Łukasz Hinc
Wybrzeże Objazda5-1 Piast Człuchów
6 września, 17:00
Przemysław Cyrankowski 4, Denys Dynysiuk- Dawid Wachnik
Czarni Czarne0-2 GTS Czarna Dąbrówka
5 września, 16:00
Dawid Wdowczyk, Mateusz Ostrowski
KS Gryf Słupsk4-2 Sokół Wyczechy
5 września, 12:00
Jakub Olszewski, Nikodem Ciechański, Filip Kołakowski, Jakub Kalinowski- Łukasz Kościan 2
Barton Barcino0-4 Jantaria Pobłocie
5 września, 16:00
Dominik Stencel, 3 samobójcze
Echo Biesowice2-3 Kaszubia Studzienice
5 września, 16:00
Sebastian Marszałek, Sławomir Kaczmarczyk- Klaudiusz Szultka, Marcin Stoltman, Artur Rzepiński
Start Miastko4-5 Lipniczanka Lipnica
5 września, 12:00
Oskar Dzięcioł 2, Krzysztof Bryndal, Piotr Baranowski- Fabian Górski 4, Mariusz Czajkowski
Sparta Sycewice3-0 Chrobry Charbrowo
vo
6 września, 16:00
goście nie stawili się na zawody
KS Włynkówko3-5 MKS Debrzno
5 września, 16:00
Kamil Kulpa 2, Jacek Okołotowicz- Wojciech Taras, Jakub Nykiel, Gracjan Wenda, Bartłomiej Rutyna, Martin Romanek
» kolejka 8 - 12/13.09.2020
Bytovia II Bytów3-0 MKS Debrzno
13 września, 11:00
Sebastian Jeżewski, Rafał Zagdan, Jakub Malich
Chrobry Charbrowo0-1 KS Włynkówko
12 września, 16:00
Mateusz Świątek
Lipniczanka Lipnica3-4 Sparta Sycewice
12 września, 17:00
Gracjan Kuik Studziński 2, Fabian Górski- Łukasz Skierka 2, Damian Kopciński, Adrian Solczak
Kaszubia Studzienice0-0 Start Miastko
13 września, 13:00
Jantaria Pobłocie3-2 Echo Biesowice
12 września, 11:00
Adrian Mielewczyk 2, Dominik Stencel- Marcin Dembiński, Robert Piasecki
Sokół Wyczechy7-2 Barton Barcino
12 września, 15:00
Łukasz Kościan 3, Karol Dołgowski 3, Jakub Piłat- Janusz Chlib, Bartłomiej Kuźmiński
GTS Czarna Dąbrówka1-0 KS Gryf Słupsk
13 września, 13:00
Łukasz Świątek
Piast Człuchów2-2 Czarni Czarne
12 września, 15:00
Szymon Rakowski 2- Oliwier Osiński, Mateusz Żyła
Leśnik Cewice1-0 Wybrzeże Objazda
13 września, 14:00
Adam Zieliński
Myśliwiec Tuchomie7-1 Zawisza Borzytuchom
13 września, 16:30
Samuel Wirkus 2, Dawid Kiełpiński 2, Wojciech Wałdoch, Marcin Kurkowski, Volodymyr Kaydrovych- Denis Jakuć
» kolejka 9 - 19/20.09.2020
Zawisza Borzytuchom1-4 Bytovia II Bytów
19 września, 16:00
Jakub Świderski- Kamil Sikora 2, Adam Spiczak Brzeziński, Michał Wdowiak
Wybrzeże Objazda2-1 Myśliwiec Tuchomie
20 września, 16:00
Patryk Markowski, Denys Dynysiuk- Dawid Kiełpiński
Czarni Czarne3-1 Leśnik Cewice
19 września, 16:00
Stefan Jaworski 2, Łukasz Jakubowski- Jakub Zdaniukiewicz
KS Gryf Słupsk5-1 Piast Człuchów
30 września, 15:30
Filip Kołakowski 4, Ilia Kozub- Paweł Maślanyk
Barton Barcino2-1 GTS Czarna Dąbrówka
19 września, 16:00
Bartłomiej Kuźmiński 2- Mateusz Ostrowski
Echo Biesowice3-7 Sokół Wyczechy
19 września, 16:00
Sławomir Kozicki, Sławomir Kaczmarczyk, Paweł Rynkiewicz- Łukasz Kościan 5, Paweł Łacko, Karol Dołgowski
Start Miastko2-0 Jantaria Pobłocie
30 września, 16:00
Wojciech Szuta, Krzysztof Bryndal
Sparta Sycewice4-2 Kaszubia Studzienice
18 września, 18:00
Rafał Bobrowski, Jarosław Cudziło, Łukasz Skierka, Michał Giersz- Artur Rzepiński, Karol Cecot
KS Włynkówko1-0 Lipniczanka Lipnica
20 września, 16:30
Kamil Kulpa
MKS Debrzno10-0 Chrobry Charbrowo
20 września, 16:00
Paweł Władyczak 2, Bartłomiej Rutyna 2, Sebastian Stalka 2, Gracjan Wenda, Wojciech Marzec, Patryk Klejdysz, Kacper Bielecki
» kolejka 10 - 26/27.09.2020
Bytovia II Bytów15-0 Chrobry Charbrowo
27 września, 11:00
Patryk Wolski 3, Rafał Zagdan 3, Szymon Tochman 2, Adam Szmidke 2, Krzysztof Zblewski, Bartosz Wolski, Jakub Malich, Sebastian Jeżewski, Oskar Sikorski
Lipniczanka Lipnica6-1 MKS Debrzno
27 września, 14:00
Bartosz Breza 2, Krzysztof Kropidłowski, Tomasz Szada Borzyszkowski, Fabian Górski, Artur Wojach- Jakub Nykiel
Kaszubia Studzienice4-2 KS Włynkówko
27 września, 13:00
Arkadiusz Gut, samobójcza, Mariusz Lewiński, Marcin Stoltman- Daniel Wardyn, Karol Misztal
Jantaria Pobłocie1-8 Sparta Sycewice
27 września, 13:00
Dominik Stencel- 2 samobójcze, Łukasz Skierka 2, Rafał Bobrowski, Jarosław Cudziło, Damian Kopciński, Eryk Kosiński
Sokół Wyczechy4-1 Start Miastko
26 września, 16:30
Maciej Jaroszyński, Łukasz Kościan, Karol Dołgowski, Jakub Piłat- Ryszard Bujwid
GTS Czarna Dąbrówka1-0 Echo Biesowice
27 września, 13:00
Dawid Wdowczyk
Piast Człuchów5-1 Barton Barcino
26 września, 15:00
Kamil Woźniak 2, Szymon Rakowski, Paweł Maślanyk, Mateusz Drobek- Bartłomiej Kuźmiński
Leśnik Cewice0-5 KS Gryf Słupsk
26 września, 12:00
Nikodem Ciechański 2, Ilia Kozub, Filip Kołakowski, Wiktor Ciechański
Myśliwiec Tuchomie3-3 Czarni Czarne
27 września, 13:00
Krystian Barra, Mateusz Demko, Dominik Michańczyk- Adrian Zych 3
Zawisza Borzytuchom2-0 Wybrzeże Objazda
26 września, 16:00
Jakub Świderski, Tobiasz Rachwał
» kolejka 11 - 03/04.10.2020
Wybrzeże Objazda1-12 Bytovia II Bytów
4 października, 14:00
Wojciech Kraśnik- Jakub Malich 2, Patryk Wolski 2, Wiktor Treder 2, Adam Szmidke, Bartosz Wolski, Rafał Zagdan, Adam Spiczak Brzeziński, Szymon Tochman, Maciej Kuczkowski
Czarni Czarne1-1 Zawisza Borzytuchom
3 października, 15:00
Paweł Wnuk-Lipiński- Jakub Świderski
KS Gryf Słupsk0-2 Myśliwiec Tuchomie
3 października, 12:00
Dominik Michańczyk, Samuel Wirkus
Barton Barcino5-2 Leśnik Cewice
3 października, 15:00
Tomasz Kużmiński 2, Łukasz Kozieł, Janusz Chlib, Michał Retka- Adam Jętczak, Adam Zieliński
Echo Biesowice0-2 Piast Człuchów
3 października, 16:00
Szymon Rakowski 2
Start Miastko3-0 GTS Czarna Dąbrówka
4 października, 12:00
Przemysław Spalik 2, Krzysztof Guzowski
Sparta Sycewice8-2 Sokół Wyczechy
3 października, 13:00
Łukasz Skierka 5, Tomasz Slusarz, Michał Mytych, Jarosław Cudziło- Damian Kojnecki, Karol Dołgowski
KS Włynkówko1-1 Jantaria Pobłocie
3 października, 15:00
Szymon Gołaszewski- Tomasz Klamerus
MKS Debrzno0-0 Kaszubia Studzienice
4 października, 15:30
Chrobry Charbrowo0-6 Lipniczanka Lipnica
3 października, 15:00
Krzysztof Kropidłowski 2, Fabian Górski 2, Artur Wojach, Gracjan Kuik Studziński
» kolejka 12 - 10/11.10.2020
Bytovia II Bytów1-2 Lipniczanka Lipnica
11 października, 11:00
Adam Szmidke- Artur Wojach, Krzysztof Kropidłowski
Kaszubia Studzienice9-0 Chrobry Charbrowo
vo
28 października, 15:00
Artur Rzepiński 4, Rafał Soldatke 2, Damian Jakubek, Michał Borzyszkowski, Tomasz Galikowski- Damian Grzeszkowiak
na boisku 9:1, mecz przerwany w 67. minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości
Jantaria Pobłocie0-3 MKS Debrzno
11 października, 13:00
Kamil Masternak, Michał Pacholik, Sebastian Stalka
Sokół Wyczechy6-0 KS Włynkówko
10 października, 15:00
Łukasz Kościan 3, Szymon Mateblowski, Karol Dołgowski, Tomasz Dołgowski
GTS Czarna Dąbrówka0-2 Sparta Sycewice
11 października, 13:00
Antoni Gulbiński, Łukasz Skierka
Piast Człuchów1-0 Start Miastko
10 października, 15:00
Dawid Wachnik
Leśnik Cewice0-7 Echo Biesowice
11 października, 14:00
Sebastian Marszałek 4, Marcin Dembiński, Łukasz Zefert, Krzysztof Wasilewski
Myśliwiec Tuchomie3-2 Barton Barcino
11 października, 13:00
Krystian Barra 2, Dawid Kiełpiński- Łukasz Kozieł, Dominik Nowak
Zawisza Borzytuchom2-2 KS Gryf Słupsk
10 października, 16:00
Łukasz Hinc 2- Mateusz Barszcz, Nikodem Ciechański
Wybrzeże Objazda1-2 Czarni Czarne
11 października, 14:00
Przemysław Cyrankowski- Mateusz Zyła, Paweł Wnuk-Lipiński
» kolejka 13 - 17/18.10.2020
Czarni Czarne0-3 Bytovia II Bytów
17 października, 15:00
Jakub Malich, Rafał Zagdan, Maciej Kuczkowski
KS Gryf Słupsk4-0 Wybrzeże Objazda
17 października, 12:00
Jakub Kalinowski 2, Ilia Kozub, Patryk Wólczyński
Barton Barcino1-1 Zawisza Borzytuchom
17 października, 15:00
Tomasz Kuźmiński- Łukasz Hinc
Echo Biesowice2-3 Myśliwiec Tuchomie
18 października, 15:00
Sebastian Marszałek 2- Samuel Wirkus 2, Volodymyr Kaydrovych
Start Miastko6-2 Leśnik Cewice
17 października, 14:00
Krzysztof Guzowski 2, Jan Przybylski, Rafał Degis, Przemysław Spalik, Bartłomiej Borowicz- Mariusz Misiak 2
Sparta Sycewice4-1 Piast Człuchów
17 października, 13:00
Łukasz Skierka 2, Jarosław Cudziło, Damian Kopciński- Adam Kluk
KS Włynkówko0-1 GTS Czarna Dąbrówka
17 października, 14:00
Patryk Wolski
MKS Debrzno3-1 Sokół Wyczechy
18 października, 15:00
Michał Pacholik, Sebastian Stalka, Bartłomiej Rutyna- Łukasz Kościan
Chrobry Charbrowo1-8 Jantaria Pobłocie
17 października, 15:00
Ryszard Syldatk- Tomasz Kwidziński 2, Waldemar Kwidziński 2, samobójcza, Patryk Roder, Dominik Stencel, Kamil Drusch
Lipniczanka Lipnica5-3 Kaszubia Studzienice
18 października, 15:00
Krzysztof Kropidłowski 2, Łukasz Chylewski, Fabian Górski, Gracjan Kuik Studziński- Michał Borzyszkowski, Rafał Soldatke, Artur Rzepiński
» kolejka 14 - 24/25.10.2020
Bytovia II Bytów1-2 Kaszubia Studzienice
25 października, 11:00
Bartosz Hering- Artur Rzepiński, Tomasz Galikowski
Jantaria Pobłocie1-4 Lipniczanka Lipnica
25 października, 13:00
Adrian Mielewczyk- Kamil Pranczk, Artur Wojach, Tomasz Szada Borzyszkowski, Bartosz Breza
Sokół Wyczechy7-0 Chrobry Charbrowo
vo
25 października, 14:00
Karol Dołgowski 3, Łukasz Kościan 3, Tomasz Kopiszka
na boisku 7:0, mecz przerwany w 13. minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości
GTS Czarna Dąbrówka1-5 MKS Debrzno
25 października, 14:00
Jakub Gralak- Martin Romanek, Gracjan Wenda, Sebastian Stalka, Paweł Władyczak, Kacper Bielecki
Piast Człuchów2-2 KS Włynkówko
24 października, 14:00
Szymon Rakowski, Sebastian Kluk- Kamil Kulpa, Szymon Gołaszewski
Leśnik Cewice1-7 Sparta Sycewice
25 października, 14:00
samobójcza- Damian Kopciński 3, Łukasz Skierka 3, Konrad Kiełczykowski
Myśliwiec Tuchomie3-2 Start Miastko
25 października, 12:00
samobójcza, Volodymyr Kaydrovych, Dawid Kiełpiński- Patryk Kapica, Przemysław Spalik
Zawisza Borzytuchom3-3 Echo Biesowice
24 października, 15:00
Łukasz Hinc 3- Sebastian Marszałek 3
Wybrzeże Objazda3-1 Barton Barcino
25 października, 14:00
Marcin Trukszyn, Denys Dynysiuk, Przemysław Cyrankowski- Janusz Chlib
Czarni Czarne3-0 KS Gryf Słupsk
24 października, 15:00
Jakub Starowicz 2, Stefan Jaworski
» kolejka 15 - 31.10.2020
KS Gryf Słupsk2-2 Bytovia II Bytów
31 października, 14:00
Jakub Mondrzejewski, Adam Świdroń- Maciej Kuczkowski, Bartosz Hering
Barton Barcino3-0 Czarni Czarne
31 października, 13:00
Łukasz Kozieł, Bartłomiej Kuźmiński, Tomasz Kuźmiński
Echo Biesowice2-0 Wybrzeże Objazda
31 października, 14:30
Sebastian Marszałek 2
Start Miastko2-0 Zawisza Borzytuchom
31 października, 13:00
Oskar Dzięcioł, Ryszard Bujwid
Sparta Sycewice3-1 Myśliwiec Tuchomie
31 października, 13:00
Łukasz Skierka 2, Eryk Kosiński- Dawid Kiełpiński
KS Włynkówko3-2 Leśnik Cewice
31 października, 14:00
Adrian Łopuszyński, Mateusz Świątek, Bartosz Bukowski- Jakub Zdaniukiewicz, Mariusz Misiak
MKS Debrzno1-2 Piast Człuchów
31 października, 14:00
Paweł Władyczak- Dawid Wachnik 2
Chrobry Charbrowo0-4 GTS Czarna Dąbrówka
31 października, 14:00
Łukasz Świątek, Jędrzej Narloch, Grzegorz Lejk, Michał Biernat
Lipniczanka Lipnica2-0 Sokół Wyczechy
31 października, 14:00
Kamil Pranczk, Łukasz Chylewski
Kaszubia Studzienice3-1 Jantaria Pobłocie
31 października, 13:30
Artur Rzepiński 2, Marcin Stoltman- Tomasz Kwidziński
» kolejka 16 - 07/08.11.2020
Bytovia II Bytów1-1 Jantaria Pobłocie
8 listopada, 11:00
Michał Wdowiak- Adrian Mielewczyk
Sokół Wyczechy3-0 Kaszubia Studzienice
7 listopada, 14:00
Łukasz Kościan 2, Ariel Sobczak
Lipniczanka Lipnica6-2 GTS Czarna Dąbrówka
26 listopada, 18:00
Krzysztof Kropidłowski 2, Fabian Górski, Artur Wojach, Tomasz Szada Borzyszkowski, Bartosz Breza- Łukasz Świątek, Oskar Cierzan
w pierwotnym terminie (08.11.2020 godz.14.00) decyzją Komisji ds. Rozgrywek z dnia 04.11.2020 r. mecz odwołany w związku z sytuacją epidemiczną w drużynie gości
Piast Człuchów15-0 Chrobry Charbrowo
29 listopada, 12:00
Mateusz Drobek 5, Kamil Woźniak 2, Szymon Rakowski 2, Jarosław Wójcik 2, Dawid Wachnik, Arkadiusz Zachajczuk, Dominik Gołuński, Kacper Długosz
w pierwotnym terminie (07.11.2020 godz.14.00) decyzją Komisji ds. Rozgrywek z dnia 06.11.2020 r. mecz odwołany w związku z sytuacją epidemiczną w drużynie gości
Leśnik Cewice2-6 MKS Debrzno
8 listopada, 14:00
Krzysztof Suszko, Tomasz Sulkowski- Martin Romanek, Jakub Kuliński, Błażej Borucki, Sebastian Stalka, Michał Pacholik, Paweł Władyczak
Myśliwiec Tuchomie2-1 KS Włynkówko
8 listopada, 13:00
Krystian Barra, Dawid Kiełpiński- Rafał Kostka
Zawisza Borzytuchom0-5 Sparta Sycewice
8 listopada, 13:00
Łukasz Skierka 4, Eryk Kosiński
Wybrzeże Objazda2-10 Start Miastko
8 listopada, 14:00
Patryk Blank, Marcin Trukszyn- Jan Garczyński 4, Przemysław Spalik 2, Oskar Dzięcioł 2, Bartłomiej Borowicz, Brajan Górko
Czarni Czarne4-1 Echo Biesowice
28 listopada, 13:00
Maciej Chytry, Jarosław Szwałek, Łukasz Jakubowski, Adrian Zych- Sebastian Marszałek
w pierwotnym terminie (07.11.2020 godz.14.00) decyzją Komisji ds. Rozgrywek z dnia 05.11.2020 r. mecz odwołany w związku z sytuacją epidemiczną w drużynie gości
KS Gryf Słupsk3-1 Barton Barcino
7 listopada, 12:00
Wiktor Ciechański, Nikodem Ciechański, Jakub Kalinowski- Bartłomiej Kuźmiński
» kolejka 17 - 11.11.2020
Barton Barcino0-1 Bytovia II Bytów
11 listopada, 13:00
Bartosz Hering
Echo Biesowice0-0 KS Gryf Słupsk
11 listopada, 14:00
Start Miastko2-2 Czarni Czarne
11 listopada, 12:00
Ryszard Bujwid, Przemysław Spalik- Łukasz Jakubowski, Jakub Starowicz
Sparta Sycewice9-1 Wybrzeże Objazda
11 listopada, 14:00
Łukasz Skierka 4, Damian Kopciński 3, Eryk Kosiński, Łukasz Czubak- Przemysław Cyrankowski
KS Włynkówko1-2 Zawisza Borzytuchom
11 listopada, 12:00
Bartosz Bukowski- Przemysław Toczek, Łukasz Hinc
MKS Debrzno2-3 Myśliwiec Tuchomie
11 listopada, 14:00
Wojciech Taras, Michał Pacholik- Samuel Wirkus, Dominik Michańczyk, Dawid Kiełpiński
Chrobry Charbrowo3-2 Leśnik Cewice
11 listopada, 14:00
Damian Grzeszkowiak, Norbert Butowski, Kacper Brzózka- Kamil Brzozowski, Piotr Zieliński
Lipniczanka Lipnica- Piast Człuchów
13 grudnia, 12:00
w pierwotnym terminie (11.11.2020 godz.13.00) decyzją Komisji ds. Rozgrywek z dnia 09.11.2020 r. mecz odwołany w związku z sytuacją epidemiczną w zespole gości
Kaszubia Studzienice- GTS Czarna Dąbrówka
29 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (11.11.2020 godz.13.30) decyzją Komisji ds. Rozgrywek z dnia 04.11.2020 r. mecz odwołany w związku z sytuacją epidemiczną w drużynie gości
Jantaria Pobłocie3-5 Sokół Wyczechy
11 listopada, 13:00
Adrian Mielewczyk 2, Kamil Iwanicki- Damian Kojnecki 2, Łukasz Kościan 2, Marcin Sobiegraj
» kolejka 18 - 14/15.11.2020
Bytovia II Bytów1-1 Sokół Wyczechy
15 listopada, 11:00
Michał Wdowiak- Damian Kojnecki
GTS Czarna Dąbrówka1-1 Jantaria Pobłocie
15 listopada, 13:00
Dawid Wdowczyk- Adrian Mielewczyk
Piast Człuchów- Kaszubia Studzienice
6 grudnia, 12:00
w pierwotnym terminie (14.11.2020 godz.13.00) decyzją Komisji ds. Rozgrywek z dnia 09.11.2020 r. mecz odwołany w związku z sytuacją epidemiczną w zespole gospodarzy
Leśnik Cewice1-1 Lipniczanka Lipnica
15 listopada, 14:00
Mariusz Misiak- Adrian Szultka
Myśliwiec Tuchomie9-1 Chrobry Charbrowo
15 listopada, 13:00
Dawid Kiełpiński 2, Krystian Barra 2, Volodymyr Kaydrovych, Samuel Wirkus, Grzegorz Treder, Szymon Żmuda Trzebiatowski, Denis Kiedrowski- Damian Grzeszkowiak
Zawisza Borzytuchom0-5 MKS Debrzno
15 listopada, 13:00
Błażej Borucki, Sebastian Stalka, Jakub Kuliński, Wojciech Taras, Kamil Masternak
Wybrzeże Objazda2-2 KS Włynkówko
15 listopada, 14:00
Wojciech Kraśnik, Patryk Blank- Bartosz Bukowski 2
Czarni Czarne2-2 Sparta Sycewice
14 listopada, 14:00
samobójcza, Oliwier Osiński- Łukasz Skierka 2
KS Gryf Słupsk0-2 Start Miastko
14 listopada, 11:00
Jan Garczyński, Patryk Kapica
Barton Barcino1-1 Echo Biesowice
15 listopada, 11:00
Michał Retka- Sebastian Marszałek
» kolejka 19 - 21/22.11.2020
Echo Biesowice2-3 Bytovia II Bytów
21 listopada, 13:00
Sebastian Marszałek, Paweł Rynkiewicz- Maciej Błaszkowski, Maciej Kuczkowski, Przemysław Leik
Start Miastko7-1 Barton Barcino
22 listopada, 12:00
Bartłomiej Borowicz 2, Brajan Górko, Przemysław Spalik, Oskar Dzięcioł, Wojciech Szuta, Krzysztof Bryndal- Michał Retka
Sparta Sycewice6-0 KS Gryf Słupsk
20 listopada, 18:00
Damian Kopciński 2, Łukasz Skierka 2, Konrad Kiełczykowski, Antoni Gulbiński
KS Włynkówko4-1 Czarni Czarne
21 listopada, 13:00
Bartosz Bukowski, Mateusz Stańczyk, Kamil Kulpa, Grzegorz Malinowski- Maciej Chytry
MKS Debrzno8-0 Wybrzeże Objazda
22 listopada, 13:30
Kamil Masternak 2, Paweł Władyczak 2, Martin Romanek 2, Jakub Nykiel, Michał Pacholik
Chrobry Charbrowo2-1 Zawisza Borzytuchom
21 listopada, 13:00
Jarosław Janiszek, Karol Kiełtyka- Łukasz Hinc
Lipniczanka Lipnica0-0 Myśliwiec Tuchomie
22 listopada, 13:00
Kaszubia Studzienice2-1 Leśnik Cewice
21 listopada, 13:00
Marcin Stoltman, Klaudiusz Szultka- Mariusz Misiak
Jantaria Pobłocie5-1 Piast Człuchów
22 listopada, 13:00
Tomasz Kwidziński 2, Patryk Roder, Adrian Mielewczyk, Kamil Iwanicki- Mateusz Drobek
Sokół Wyczechy6-2 GTS Czarna Dąbrówka
22 listopada, 13:00
Karol Dołgowski 3, Łukasz Kościan 2, Maciej Jaroszyński- Grzegorz Lejk 2
» kolejka 20
Bytovia II Bytów- GTS Czarna Dąbrówka
Sokół Wyczechy- Piast Człuchów
Jantaria Pobłocie- Leśnik Cewice
Kaszubia Studzienice- Myśliwiec Tuchomie
Lipniczanka Lipnica- Zawisza Borzytuchom
Chrobry Charbrowo- Wybrzeże Objazda
MKS Debrzno- Czarni Czarne
KS Włynkówko- KS Gryf Słupsk
Sparta Sycewice- Barton Barcino
Start Miastko- Echo Biesowice
» kolejka 21
Start Miastko- Bytovia II Bytów
Echo Biesowice- Sparta Sycewice
Barton Barcino- KS Włynkówko
KS Gryf Słupsk- MKS Debrzno
Czarni Czarne- Chrobry Charbrowo
Wybrzeże Objazda- Lipniczanka Lipnica
Zawisza Borzytuchom- Kaszubia Studzienice
Myśliwiec Tuchomie- Jantaria Pobłocie
Leśnik Cewice- Sokół Wyczechy
Piast Człuchów- GTS Czarna Dąbrówka
» kolejka 22
Bytovia II Bytów- Piast Człuchów
GTS Czarna Dąbrówka- Leśnik Cewice
Sokół Wyczechy- Myśliwiec Tuchomie
Jantaria Pobłocie- Zawisza Borzytuchom
Kaszubia Studzienice- Wybrzeże Objazda
Lipniczanka Lipnica- Czarni Czarne
Chrobry Charbrowo- KS Gryf Słupsk
MKS Debrzno- Barton Barcino
KS Włynkówko- Echo Biesowice
Sparta Sycewice- Start Miastko
» kolejka 23
Sparta Sycewice- Bytovia II Bytów
Start Miastko- KS Włynkówko
Echo Biesowice- MKS Debrzno
Barton Barcino- Chrobry Charbrowo
KS Gryf Słupsk- Lipniczanka Lipnica
Czarni Czarne- Kaszubia Studzienice
Wybrzeże Objazda- Jantaria Pobłocie
Zawisza Borzytuchom- Sokół Wyczechy
Myśliwiec Tuchomie- GTS Czarna Dąbrówka
Leśnik Cewice- Piast Człuchów
» kolejka 24
Bytovia II Bytów- Leśnik Cewice
Piast Człuchów- Myśliwiec Tuchomie
GTS Czarna Dąbrówka- Zawisza Borzytuchom
Sokół Wyczechy- Wybrzeże Objazda
Jantaria Pobłocie- Czarni Czarne
Kaszubia Studzienice- KS Gryf Słupsk
Lipniczanka Lipnica- Barton Barcino
Chrobry Charbrowo- Echo Biesowice
MKS Debrzno- Start Miastko
KS Włynkówko- Sparta Sycewice
» kolejka 25
KS Włynkówko- Bytovia II Bytów
Sparta Sycewice- MKS Debrzno
Start Miastko- Chrobry Charbrowo
Echo Biesowice- Lipniczanka Lipnica
Barton Barcino- Kaszubia Studzienice
KS Gryf Słupsk- Jantaria Pobłocie
Czarni Czarne- Sokół Wyczechy
Wybrzeże Objazda- GTS Czarna Dąbrówka
Zawisza Borzytuchom- Piast Człuchów
Myśliwiec Tuchomie- Leśnik Cewice
» kolejka 26
Bytovia II Bytów- Myśliwiec Tuchomie
Leśnik Cewice- Zawisza Borzytuchom
Piast Człuchów- Wybrzeże Objazda
GTS Czarna Dąbrówka- Czarni Czarne
Sokół Wyczechy- KS Gryf Słupsk
Jantaria Pobłocie- Barton Barcino
Kaszubia Studzienice- Echo Biesowice
Lipniczanka Lipnica- Start Miastko
Chrobry Charbrowo- Sparta Sycewice
MKS Debrzno- KS Włynkówko
» kolejka 27
MKS Debrzno- Bytovia II Bytów
KS Włynkówko- Chrobry Charbrowo
Sparta Sycewice- Lipniczanka Lipnica
Start Miastko- Kaszubia Studzienice
Echo Biesowice- Jantaria Pobłocie
Barton Barcino- Sokół Wyczechy
KS Gryf Słupsk- GTS Czarna Dąbrówka
Czarni Czarne- Piast Człuchów
Wybrzeże Objazda- Leśnik Cewice
Zawisza Borzytuchom- Myśliwiec Tuchomie
» kolejka 28
Bytovia II Bytów- Zawisza Borzytuchom
Myśliwiec Tuchomie- Wybrzeże Objazda
Leśnik Cewice- Czarni Czarne
Piast Człuchów- KS Gryf Słupsk
GTS Czarna Dąbrówka- Barton Barcino
Sokół Wyczechy- Echo Biesowice
Jantaria Pobłocie- Start Miastko
Kaszubia Studzienice- Sparta Sycewice
Lipniczanka Lipnica- KS Włynkówko
Chrobry Charbrowo- MKS Debrzno
» kolejka 29
Chrobry Charbrowo- Bytovia II Bytów
MKS Debrzno- Lipniczanka Lipnica
KS Włynkówko- Kaszubia Studzienice
Sparta Sycewice- Jantaria Pobłocie
Start Miastko- Sokół Wyczechy
Echo Biesowice- GTS Czarna Dąbrówka
Barton Barcino- Piast Człuchów
KS Gryf Słupsk- Leśnik Cewice
Czarni Czarne- Myśliwiec Tuchomie
Wybrzeże Objazda- Zawisza Borzytuchom
» kolejka 30
Bytovia II Bytów- Wybrzeże Objazda
Zawisza Borzytuchom- Czarni Czarne
Myśliwiec Tuchomie- KS Gryf Słupsk
Leśnik Cewice- Barton Barcino
Piast Człuchów- Echo Biesowice
GTS Czarna Dąbrówka- Start Miastko
Sokół Wyczechy- Sparta Sycewice
Jantaria Pobłocie- KS Włynkówko
Kaszubia Studzienice- MKS Debrzno
Lipniczanka Lipnica- Chrobry Charbrowo
» kolejka 31
Lipniczanka Lipnica- Bytovia II Bytów
Chrobry Charbrowo- Kaszubia Studzienice
MKS Debrzno- Jantaria Pobłocie
KS Włynkówko- Sokół Wyczechy
Sparta Sycewice- GTS Czarna Dąbrówka
Start Miastko- Piast Człuchów
Echo Biesowice- Leśnik Cewice
Barton Barcino- Myśliwiec Tuchomie
KS Gryf Słupsk- Zawisza Borzytuchom
Czarni Czarne- Wybrzeże Objazda
» kolejka 32
Bytovia II Bytów- Czarni Czarne
Wybrzeże Objazda- KS Gryf Słupsk
Zawisza Borzytuchom- Barton Barcino
Myśliwiec Tuchomie- Echo Biesowice
Leśnik Cewice- Start Miastko
Piast Człuchów- Sparta Sycewice
GTS Czarna Dąbrówka- KS Włynkówko
Sokół Wyczechy- MKS Debrzno
Jantaria Pobłocie- Chrobry Charbrowo
Kaszubia Studzienice- Lipniczanka Lipnica
» kolejka 33
Kaszubia Studzienice- Bytovia II Bytów
Lipniczanka Lipnica- Jantaria Pobłocie
Chrobry Charbrowo- Sokół Wyczechy
MKS Debrzno- GTS Czarna Dąbrówka
KS Włynkówko- Piast Człuchów
Sparta Sycewice- Leśnik Cewice
Start Miastko- Myśliwiec Tuchomie
Echo Biesowice- Zawisza Borzytuchom
Barton Barcino- Wybrzeże Objazda
KS Gryf Słupsk- Czarni Czarne
» kolejka 34
Bytovia II Bytów- KS Gryf Słupsk
Czarni Czarne- Barton Barcino
Wybrzeże Objazda- Echo Biesowice
Zawisza Borzytuchom- Start Miastko
Myśliwiec Tuchomie- Sparta Sycewice
Leśnik Cewice- KS Włynkówko
Piast Człuchów- MKS Debrzno
GTS Czarna Dąbrówka- Chrobry Charbrowo
Sokół Wyczechy- Lipniczanka Lipnica
Jantaria Pobłocie- Kaszubia Studzienice
» kolejka 35
Jantaria Pobłocie- Bytovia II Bytów
Kaszubia Studzienice- Sokół Wyczechy
GTS Czarna Dąbrówka- Lipniczanka Lipnica
Chrobry Charbrowo- Piast Człuchów
MKS Debrzno- Leśnik Cewice
KS Włynkówko- Myśliwiec Tuchomie
Sparta Sycewice- Zawisza Borzytuchom
Start Miastko- Wybrzeże Objazda
Echo Biesowice- Czarni Czarne
Barton Barcino- KS Gryf Słupsk
» kolejka 36
Bytovia II Bytów- Barton Barcino
KS Gryf Słupsk- Echo Biesowice
Czarni Czarne- Start Miastko
Wybrzeże Objazda- Sparta Sycewice
Zawisza Borzytuchom- KS Włynkówko
Myśliwiec Tuchomie- MKS Debrzno
Leśnik Cewice- Chrobry Charbrowo
Piast Człuchów- Lipniczanka Lipnica
GTS Czarna Dąbrówka- Kaszubia Studzienice
Sokół Wyczechy- Jantaria Pobłocie
» kolejka 37
Sokół Wyczechy- Bytovia II Bytów
Jantaria Pobłocie- GTS Czarna Dąbrówka
Kaszubia Studzienice- Piast Człuchów
Lipniczanka Lipnica- Leśnik Cewice
Chrobry Charbrowo- Myśliwiec Tuchomie
MKS Debrzno- Zawisza Borzytuchom
KS Włynkówko- Wybrzeże Objazda
Sparta Sycewice- Czarni Czarne
Start Miastko- KS Gryf Słupsk
Echo Biesowice- Barton Barcino
» kolejka 38
Bytovia II Bytów- Echo Biesowice
Barton Barcino- Start Miastko
KS Gryf Słupsk- Sparta Sycewice
Czarni Czarne- KS Włynkówko
Wybrzeże Objazda- MKS Debrzno
Zawisza Borzytuchom- Chrobry Charbrowo
Myśliwiec Tuchomie- Lipniczanka Lipnica
Leśnik Cewice- Kaszubia Studzienice
Piast Człuchów- Jantaria Pobłocie
GTS Czarna Dąbrówka- Sokół Wyczechy

::  Copyright © 2003-2020 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::