poniedziałek 29 kwietnia godz.18.30-20.00 Stadion Miejski; zbiórka na wyjazd do Damna na mecz klasy okręgowej z Polonezem Bobrowniki środa 1 maja godz.13.00 Stadion Miejski
JUNIORZY D1
poniedziałek 29 kwietnia godz.17.00-18.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY D2
wtorek 23 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 25 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY E1
wtorek 23 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 25 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY E2
wtorek 23 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 25 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
AKADEMIA PIŁKARSKA
grupa I (roczniki 2018 i 2019, juniorzy G1), trener PAWEŁ WŁADYCZAK; wtorek 23 kwietnia godz.16.00-17.00 Stadion Miejski i czwartek 25 kwietnia godz.16.00-17.00 Stadion Miejski
grupa II (roczniki 2016 i 2017, juniorzy F2), trener PAWEŁ WEGNER
grupa III (rocznik 2015, juniorzy F1), trener PAWEŁ WEGNER
grupa IV (roczniki 2013 i 2014, juniorzy E1 i E2), trener KRZYSZTOF DUDZIC; wtorek 23 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 25 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa V (rocznik 2012, juniorzy D2), trener BARTŁOMIEJ LICA; wtorek 23 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 25 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa VI (rocznik 2011, juniorzy D1), trener NORBERT MUCHA; poniedziałek 29 kwietnia godz.17.00-18.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
ARCHIWUM AKTUALNOŚCI
Nie ma zimy, jest Mróz
10.01.2012r.
Łukasz Mróz powrócił po półtorarocznej przerwie do rywalizacji w pingpongowym "Grand Prix" Debrzna i uczynił to w bardzo dobrym stylu. Wraz z kolegą klubowym z Czarneńskiego Towarzystwa Tenisowego Pawłem Orzłowskim zdominowali dwie kategorie.
W swojej nominalnej, czyli wśród gimnazjalistów, w finale gładko zwyciężył Mróz, z kolei w gronie najstarszych chłopców walka była znacznie bardziej interesująca. Ponownie wygrał Łukasz, ale tym razem 3:2. Z innych wydarzeń należy odnotować triumf w turnieju dziewcząt Darii Czapli, która pokonała swoją koleżankę z Żółtnicy Laurę Siwińską. Obie dzielnie radziły sobie w meczach z chłopcami, plasując się w klasyfikacji gimnazjalistów tuż za wspomnianą dwójką z Czarnego. Udanie zadebiutowały w imprezie Patrycja Grabowska i Anita Tutus ze Skotnik. Anita "namieszała" również w zawodach chłopców-uczniów szkół podstawowych, ogrywając m.in. drugiego w inauguracyjnym turnieju Andrzeja Niegolewskiego! Bodaj największą niespodziankę sprawił Maciej Maślanyk, lokując się na trzecim miejscu w rywalizacji szkół ponadgimnazjalnych, po wygranej z Patrykiem Mazurem. Raduje znacznie lepsza frekwencja niż w grudniowych, przedświątecznych zmaganiach. Ogółem mieliśmy 68 "osobostartów", a uczestników sześćdziesięciu, gdyż ośmiu wystartowało w dwóch kategoriach.
Trzeci turniej zaplanowaliśmy na sobotę 21 stycznia 2012r. o godz. 10.00. Zapraszamy do hali Zespołu Szkół!
WYNIKI DRUGIEGO TURNIEJU:
Dziewczęta:
1. Daria Czapla (Żółtnica) 40
2. Laura Siwińska (Żołtnica) 37
3. Patrycja Grabowska (Skotniki) 35
4. Anita Tutus (Skotniki) 33
5. Monika Kaszubowska (Cierznie) 31
6. Monika Oleksy (Cierznie) 29
Chłopcy - szkoła podstawowa
1. Oskar Wagner (Żółtnica) 40
2. Maciej Pietruszewski (Skotniki) 37
3. Filip Krajewski (Żółtnica) 35
Anita Tutus (Skotniki)
4. Andrzej Niegolewski (KA Krokus Człuchów) 33
5. Bartosz Szulc (Debrzno) 31
6. Brajan Lender (Debrzno) 29
7. Dawid Mickiewicz (MOW Debrzno) 27
8. Kamil Kotrys (MOW Debrzno) 25
9. Kacper Rekusz (Debrzno) 23
10. Damian Okoński (Debrzno) 21
11. Dawid Zblewski (Cierznie) 19
12. Jakub Kierzek (Debrzno) 17
13. Błażej Borucki (Debrzno) 15
14. Marcin Klóskowski (Debrzno) 13
15. Bartłomiej Dulek (Cierznie) 11
16. Patryk Pienkos (MOS Radawnica) 9
Chłopcy - gimnazjum
1. Łukasz Mróz (CzTT Czarne) 40
2. Paweł Orzłowski (CzTT Czarne) 37
Daria Czapla (Żółtnica)Laura Siwińska (Żółtnica)
3. Radosław Russ (Skotniki) 35
4. Jakub Gawroński (KA Krokus Człuchów) 33
5. Marek Gutkin (Skotniki) 31
6. Adam Górnaś (KA Krokus Człuchów) 29
7. Oskar Wagner (Żółtnica) 27
8. Krzysztof Jarmuszczak (Skotniki) 25
9. Michał Pisuk (Debrzno) 23
10. Piotr Maszczak (Uniechów) 21
11. Mateusz Stencel (MOW Debrzno) 16
Mateusz Mrożek (KA Krokus Człuchów) 16
Bartłomiej Krawczyk (Uniechów) 16
Wojciech Biegański (Skotniki) 16
15. Bartosz Kielman (MOS Radawnica) 12
Szymon Suchocki (MOW Debrzno) 12
Mateusz Gryta (Debrzno) 12
Krzysztof Szawarniak (Debrzno) 12
Kamil Masternak (Cierznie) 12
Adrian Cajdler (MOS Radawnica) 12
Mateusz Tutus (Skotniki) 12
Dawid Pankanin (Cierznie) 12
23. Alan Nachawczak (MOS Radawnica) 8
Mateusz Koc (MOS Radawnica) 8
Patryk Podrzuski (MOS Radawnica) 8
Kewin Mrugalski (MOS Radawnica) 8
Gracjan Mateusiak (Debrzno) 8
Chłopcy - szkoły ponadgimnazjalne:
1. Łukasz Mróz (CzTT Czarne) 40
2. Paweł Orzłowski (CzTT Czarne) 37
3. Maciej Maślanyk (Słupia) 35
4. Patryk Mazur (Debrzno) 33
5. Jakub Gawroński (KA Krokus Człuchów) 31
6. Mateusz Barczewski (Debrzno) 29
7. Marcin Molenda (Debrzno) 27
8. Alan Molenda (Debrzno) 25
9. Dawid Zemke (Debrzno) 23
10. Mateusz Urbański (Debrzno) 21
11. Patryk Romaniec (Debrzno) 19
12. Tomasz Labuda (MOW Debrzno) 17
13. Michał Pisuk (Debrzno) 15
14. Marcin Szwarc (Debrzno) 13
15. Damian Smoliński (Debrzno) 11
16. Daniel Madajczyk (MOS Radawnica) 9
--------------------------------------------------------------------------
Czołówka klasyfikacji po 2 turniejach:
Dziewczęta
1. Laura Siwińska (Żółtnica) 77
2. Monika Kaszubowska (Cierznie) 68
3. Daria Czapla (Żółtnica) 40
4. Angelika Zblewska (Cierznie) 35
Patrycja Grabowska (Skotniki) 35
6. Anita Tutus (Skotniki) 33
Chłopcy - szkoła podstawowa
1. Oskar Wagner (Żółtnica) 80
2. Andrzej Niegolewski (KA Krokus Człuchów) 70
Filip Krajewski (Żółtnica) 70
4. Brajan Lender (Debrzno) 62
5. Damian Okoński (Debrzno) 52
6. Dawid Zblewski (Cierznie) 48
Kacper Rekusz (Debrzno) 48
Chłopcy - gimnazjum
1. Jakub Gawroński (KA Krokus Człuchów) 73
2. Marek Gutkin (Skotniki) 66
3. Oskar Wagner (Żółtnica) 64
4. Mateusz Mrożek (KA Krokus Człuchów) 49
5. Mateusz Gryta (Debrzno) 43
6. Krzysztof Szawarniak (Debrzno) 41
Chłopcy - szkoły ponadgimnazjalne
1. Patryk Mazur (Debrzno) 73
2. Mateusz Barczewski (Debrzno) 66
3. Marcin Molenda (Debrzno) 60
4. Mateusz Urbański (Debrzno) 56
5. Dawid Zemke (Debrzno) 54
6. Patryk Romaniec (Debrzno) 48