LIGA HALOWA › POPRZEDNIE EDYCJE
• EDYCJA 8, SEZON 2005/2006
Do rozgrywek zgłosiło się 9 drużyn. Rywalizowano w systemie dwurundowym każdy z każdym.
» Tabela
Lp.ZespółM.Pkt.BramkiZ.R.P.
1.Ogrodowa Debrzno163863:311222
2.PPZ Przybkowo163787:371213
3.Szczepan Sport Człuchów163384:441033
4.Meble/Szufrajda Dębnica162968:45925
5.FC Albatros Debrzno162766:41835
6.Doradon Debrzno161655:615110
7.Celtic Debrzno161549:735011
8.Spawacze Debrzno161243:924012
9.Grom Stanisławka16328:1191015

» Klasyfikacja Fair Play
Lp.Zespół  Faule  Kary *   Pkt  
1.Ogrodowa Debrzno76(3, 0, 0)85
2.Szczepan Sport Człuchów77(3, 0, 0)86
3.Spawacze Debrzno67(7, 0, 0)88
4.Doradon Debrzno82(3, 0, 0)91
5.PPZ Przybkowo86(3, 0, 0)95
6.Grom Stanisławka85(3, 1, 0)100
7.Meble/Szufrajda Dębnica89(4, 1, 1)116
8.FC Albatros Debrzno91(9, 0, 1)127
9.Celtic Debrzno93(9, 1, 1)135
1 faul - 1 pkt.
Kary: (2 minuty, 5 minut, czerwona kartka)
 2 minuty - 3 pkt.
 5 minut - 6 pkt.
 czerwona kartka - 9 pkt.

» Najlepsi strzelcy
29 - G.Kril (Szczepan Sport)
27 - M.Marchewka (Przybkowo)
23 - L.Beger (Szczepan Sport)
22 - M.Mrożek (Meble/Szufrajda)
20 - R.Wójtowicz (Doradon)
18 - G.Pryba (Spawacze)
17 - D.Litwiniuk (FC Albatros)
16 - M.Sadowski (Doradon), P.Kwaśniewski (Meble/Szufrajda)
15 - I.Nowak (Przybkowo), W.Cabaj (Celtic)
14 - P.Grzechnik (FC Albatros)
13 - P.Wegner (Przybkowo), A.Koroś (Przybkowo), Ł.Seryca (Celtic)
11 - A.Kaszuba (Szczepan Sport), J.Kurdzieko (FC Albatros), B.Janiak (Celtic)
10 - M.Kisełyczka (Ogrodowa)

» Wyróżnienia
Najlepszy zawodnik: Mariusz Mrożek (Meble/Szufrajda Dębnica)
Najlepszy bramkarz: Leszek Górny (Doradon Debrzno)
Król strzelców: Grzegorz Kril (Szczepan Sport Człuchów)
Puchar Fair Play: Ogrodowa Debrzno

» WYNIKI
» termin 1 (2005-11-19)
Grom Stanisławka2-9 (2-4)Doradon Debrzno
Ł.Kwiecień, R.Chmielewski - M.Sadowski 4, R.Wójtowicz 4, A.Sylwerski
Celtic Debrzno1-3 (0-1)Ogrodowa Debrzno
W.Cabaj - Ł.Jażdżewski 2, A.Łukaszewski
FC Albatros Debrzno1-4 (0-3)Szczepan Sport Człuchów
D.Litwiniuk - R.Podgórniak, P.Mikiciuk, G.Kril, A.Kaszuba
Spawacze Debrzno6-5 (4-1)Meble/Szufrajda Dębnica
K.Redzimski 2, G.Pryba 2, A.Nalepa, P.Mucha - M.Mrożek 2, P.Kwaśniewski, M.Karpowicz, K.Kałdowski
Grom Stanisławka2-5 (2-2)Celtic Debrzno
M.Paliwoda, Ł.Kwiecień - P.Drążek 2, Ł.Seryca 2, B.Janiak
Szczepan Sport Człuchów7-2 (4-0)Spawacze Debrzno
M.Maliszewski 3, R.Podgórniak 2, G.Kril 2 - A.Nalepa, K.Redzimski
Meble/Szufrajda Dębnica2-4 (0-0)PPZ Przybkowo
K.Kałdowski, M.Karpowicz - I.Nowak 2, M.Marchewka, B.Leśniewicz
Ogrodowa Debrzno5-2 (4-1)FC Albatros Debrzno
Ł.Jażdżewski, B.Grochowina, R.Petrecki, M.Kisełyczka, J.Małys - D.Litwiniuk 2
» termin 2 (2005-11-26)
Spawacze Debrzno1-2 (1-2)Ogrodowa Debrzno
M.Łata - P.Władyczak, M.Kisełyczka
PPZ Przybkowo3-3 (2-3)Szczepan Sport Człuchów
I.Nowak 3 - R.Podgórniak, A.Kaszuba, G.Kril
Celtic Debrzno0-6 (0-3)Doradon Debrzno
R.Wójtowicz 3, A.Korzeniowski, M.Sadowski, M.Maza
FC Albatros Debrzno4-0 (2-0)Grom Stanisławka
M.Pacholik 2, P.Grzechnik, G.Dudek
Ogrodowa Debrzno2-3 (2-1)PPZ Przybkowo
B.Grochowina, P.Władyczak - I.Nowak 2, A.Koroś
Doradon Debrzno2-3 (2-2)Meble/Szufrajda Dębnica
A.Sylwerski, R.Wójtowicz - B.Klimowicz 2, M.Mrożek
Grom Stanisławka1-7 (0-5)Spawacze Debrzno
R.Chmielewski - G.Pryba 3, A.Nalepa 2, S.Stalka, A.Michałowski
Celtic Debrzno3-8 (0-3)FC Albatros Debrzno
W.Cabaj 2, B.Janiak - J.Kurdzieko 3, M.Pacholik 2, A.Rydzyński, P.Grzechnik, G.Dudek
» termin 3 (2005-12-03)
FC Albatros Debrzno4-0 (0-0)Doradon Debrzno
K.Sieg 3, M.Pacholik
PPZ Przybkowo8-1 (6-0)Grom Stanisławka
M.Marchewka 5, I.Nowak, D.Janusz, A.Woś - K.Galanty
Meble/Szufrajda Dębnica0-2 (0-1)Szczepan Sport Człuchów
L.Beger, R.Tarczyluk
FC Albatros Debrzno3-4 (1-3)Spawacze Debrzno
D.Litwiniuk 2, T.Guz - A.Nalepa 2, G.Pryba, M.Łata
Celtic Debrzno2-0 (1-0)PPZ Przybkowo
B.Janiak, P.Drążek
Ogrodowa Debrzno2-5 (2-2)Meble/Szufrajda Dębnica
P.Binkiewicz, M.Kisełyczka - B.Klimowicz 2, M.Mrożek, J.Mrożek, K.Kałdowski
Doradon Debrzno3-6 (2-3)Szczepan Sport Człuchów
M.Sadowski 2, M.Maza - G.Kril 2, L.Beger 2, R.Podgórniak, K.Pawlukiewicz
Spawacze Debrzno3-8 (1-4)Celtic Debrzno
M.Łata, A.Michałowski, G.Pryba - W.Cabaj 5, P.Drążek 2, Ł.Seryca
2005-12-18
» termin 4 (2005-12-11)
Szczepan Sport Człuchów1-4 (0-2)Ogrodowa Debrzno
G.Kril - M.Kisełyczka 2, B.Grochowina, P.Binkiewicz
PPZ Przybkowo5-6 (0-3)FC Albatros Debrzno
P.Wegner 2, M.Marchewka, M.Soszka, J.Leśniewicz - J.Kurdzieko 3, M.Pacholik, P.Grzechnik, D.Litwiniuk
Spawacze Debrzno3-6 (1-2)Doradon Debrzno
G.Pryba 2, S.Stalka - R.Wójtowicz 2, A.Sylwerski, W.Malmon, M.Sadowski, A.Mendrek
Grom Stanisławka0-9 (0-4)Szczepan Sport Człuchów
L.Beger 4, G.Kril 3, A.Kaszuba, R.Podgórniak
Meble/Szufrajda Dębnica6-3 (3-0)Celtic Debrzno
P.Kwaśniewski 5, K.Kałdowski - W.Cabaj 3
Spawacze Debrzno1-9 (0-3)PPZ Przybkowo
M.Łata - P.Wegner 4, I.Nowak 3, J.Leśniewicz, M.Marchewka
Doradon Debrzno3-3 (1-2)Ogrodowa Debrzno
R.Wójtowicz 2, M.Sadowski - Ł.Jażdżewski, M.Kisełyczka, W.Paprota
Meble/Szufrajda Dębnica12-1 (6-1)Grom Stanisławka
P.Kwaśniewski 5, M.Mrożek 2, K.Kałdowski 2, Ł.Wieczorek 2, P.Krampikowski - M.Paliwoda
» termin 5 (2005-12-18)
Meble/Szufrajda Dębnica3-2 (1-2)FC Albatros Debrzno
T.Łukaszuk, P.Kwaśniewski, M.Mrożek - J.Kurdzieko, P.Grzechnik
Szczepan Sport Człuchów4-2 (1-2)Celtic Debrzno
A.Kaszuba 2, G.Kril, L.Beger - Ł.Seryca, P.Szczepański
Ogrodowa Debrzno3-0 voGrom Stanisławka
drużyna Gromu nie stawiła się na mecz
PPZ Przybkowo9-0 (4-0)Doradon Debrzno
M.Marchewka 5, I.Nowak, A.Koroś, P.Wegner, samobójcza
FC Albatros Debrzno2-2 (0-1)Szczepan Sport Człuchów
D.Litwiniuk, G.Dudek - A.Kaszuba, P.Szlempo
Spawacze Debrzno3-5 (2-2)Meble/Szufrajda Dębnica
G.Pryba 2. M.Łata - T.Łukaszuk 2, M.Mrożek 2, Ł.Wieczorek
Celtic Debrzno0-1 (0-1)Ogrodowa Debrzno
K.Jaworski
Grom Stanisławka2-11 (1-4)Doradon Debrzno
W.Szalewski, M.Gajewski - A.Sylwerski 4, M.Sadowski 4, A.Markiewicz, R.Wójtowicz, A.Mendrek
» termin 6 (2006-01-08)
Spawacze Debrzno1-8 (1-2)Ogrodowa Debrzno
G.Pryba - P.Władyczak 2, P.Binkiewicz 2, B.Grochowina, J.Małys, A.Łukaszewski, Ł.Jażdżewski
PPZ Przybkowo7-4 (2-1)Szczepan Sport Człuchów
A.Koroś 4, P.Wegner 3 - L.Beger 2, R.Podgórniak, samobójcza
Celtic Debrzno2-1 (1-1)Doradon Debrzno
W.Cabaj 2 - M.Sadowski
FC Albatros Debrzno6-0 (5-0)Grom Stanisławka
D.Litwiniuk 2, P.Grzechnik 2, J.Kurdzieko, M.Łukaszewski
Ogrodowa Debrzno5-2 (2-1)PPZ Przybkowo
P.Władyczak 3, P.Binkiewicz, M.Kisełyczka - M.Soszka, I.Nowak
Doradon Debrzno2-4 (0-4)Meble/Szufrajda Dębnica
M.Sadowski, R.Wójtowicz - P.Kwaśniewski 2, M.Mrożek 2
Grom Stanisławka2-6 (2-3)Spawacze Debrzno
Ł.Czaja, W.Szalewski - G.Pryba 5, A.Michałowski
Celtic Debrzno3-5 (1-3)FC Albatros Debrzno
Ł.Seryca 2, W.Cabaj - P.Grzechnik 2, M.Łukaszewski, D.Litwiniuk, J.Kurdzieko
» termin 7 (2006-01-14)
FC Albatros Debrzno4-2 (2-1)Doradon Debrzno
P.Grzechnik 2, M.Pacholik, D.Litwiniuk - A.Mendrek, M.Sadowski
PPZ Przybkowo3-0 voGrom Stanisławka
drużyna Gromu nie stawiła się na mecz
Meble/Szufrajda Dębnica2-2 (1-1)Szczepan Sport Człuchów
B.Klimowicz, M.Mrożek - L.Beger, G.Kril
FC Albatros Debrzno12-0 (9-0)Spawacze Debrzno
P.Grzechnik 4, D.Litwiniuk 4, M.Pacholik 2, G.Dudek, T.Guz
Celtic Debrzno2-9 (2-1)PPZ Przybkowo
B.Janiak 2 - M.Marchewka 5, M.Soszka 2, I.Nowak 2
Ogrodowa Debrzno4-2 (2-1)Meble/Szufrajda Dębnica
R.Petrecki 3, K.Jaworski - samobójcza, B.Klimowicz
Doradon Debrzno2-4 (2-3)Szczepan Sport Człuchów
R.Wójtowicz 2 - R.Tarczyluk 2, G.Kril, K.Pawlukiewicz
Spawacze Debrzno2-7 (0-3)Celtic Debrzno
A.Nalepa, M.Łata - Ł.Seryca 3, B.Janiak 2, M.Krawczyk, P.Drążek
» termin 8 (2006-01-22)
Szczepan Sport Człuchów2-3 (0-2)Ogrodowa Debrzno
A.Kaszuba 2 - M.Kisełyczka, P.Binkiewicz, W.Paprota
PPZ Przybkowo7-4 (2-1)FC Albatros Debrzno
A.Koroś 5, P.Wegner 2 - D.Litwiniuk 2, J.Kurdzieko, K.Sieg
Spawacze Debrzno0-3 voDoradon Debrzno
drużyna Spawaczy nie stawiła się na mecz
Grom Stanisławka5-13 (2-8)Szczepan Sport Człuchów
P.Marek 3, W.Szalewski, P.Guzik - G.Kril 6, L.Beger 5, A.Kaszuba 2
Meble/Szufrajda Dębnica5-4 (2-3)Celtic Debrzno
M.Mrożek 3, Ł.Wieczorek, P.Kwaśniewski - Ł.Seryca, W.Cabaj, P.Skrzypczak, B.Janiak
Spawacze Debrzno0-3 voPPZ Przybkowo
drużyna Spawaczy nie stawiła się na mecz
Doradon Debrzno3-6 (2-2)Ogrodowa Debrzno
R.Wójtowicz 3 - Ł.Jażdżewski 2, W.Paprota, M.Kisełyczka, samobójcza, P.Binkiewicz
Meble/Szufrajda Dębnica9-0 (1-0)Grom Stanisławka
M.Mrożek 6, Ł.Wieczorek 2, M.Faka
» termin 9 (2006-02-05)
Szczepan Sport Człuchów11-4 (4-2)Spawacze Debrzno
G.Kril 6, L.Beger 3, K.Pawlukiewicz 2 - A.Nalepa 2, M.Łata, G.Pryba
Grom Stanisławka8-3 (1-2)Celtic Debrzno
P.Guzik 2, P.Marek 2, W.Szalewski 2, K.Szalewski 2 - T.Łopieński, Ł.Seryca, B.Janiak
Ogrodowa Debrzno1-1 (1-0)FC Albatros Debrzno
W.Paprota - G.Dudek
Meble/Szufrajda Dębnica3-6 (1-3)PPZ Przybkowo
M.Mrożek, Ł.Wieczorek, M.Faka - M.Marchewka 3, A.Koroś 2, R.Szerląg
Szczepan Sport Człuchów10-4 (2-2)Celtic Debrzno
G.Kril 4, L.Beger 4, K.Pawlukiewicz, A.Kaszuba - Ł.Seryca 2, B.Janiak 2
Ogrodowa Debrzno11-4 (4-0)Grom Stanisławka
B.Grochowina 4, A.Łukaszewski 3, K.Jaworski 2, W.Paprota, M.Kisełyczka - P.Marek 2, W.Szalewski, P.Guzik
PPZ Przybkowo9-2 (7-2)Doradon Debrzno
M.Marchewka 6, P.Wegner, A.Woś, M.Soszka - R.Wójtowicz, M.Maza
Meble/Szufrajda Dębnica2-2 (0-0)FC Albatros Debrzno
Ł.Wieczorek, P.Kwaśniewski - J.Kurdzieko, M.Łukaszewski

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::