LIGA HALOWA › POPRZEDNIE EDYCJE
• EDYCJA 6, SEZON 2003/2004
Do rozgrywek zgłosiło się 10 drużyn. Rywalizowano w systemie każdy z każdym jeden mecz. Następnie 4 czołowe drużyny po fazie zasadniczej spotkały sie w turnieju finałowym bez zaliczania wcześniejszego dorobku punktowego.
» Tabela turnieju finałowego
Lp.ZespółM.Pkt.BramkiZ.R.P.
1.Piranie Debrzno3918:10300
2.OSP Debrzno348:10111
3.PPZ Przybkowo3213:15021
4.Szufrajda/Meblos Dębnica3111:15012
» Tabela rundy zasadniczej
Lp.ZespółM.Pkt.BramkiZ.R.P.
1.Piranie Debrzno92798:33900
2.PPZ Przybkowo92489:33801
3.OSP Debrzno92161:25702
4.Szufrajda/Meblos Dębnica91856:33603
5.Grom Stanisławka91237:65405
6.Cieniasy Debrzno91246:40405
7.ZGKiM Debrzno9938:59306
8.Spawacze Debrzno9624:76207
9.Marconi Myśligoszcz9323:81108
10.Juve Uniechów9331:58108

» Najlepsi strzelcy
45 - Andrzej Koroś (Piranie)
29 - Paweł Wegner (Przybkowo)
28 - Leszek Beger (Przybkowo)
27 - Maciej Sadowski (OSP)
22 - Sylwester Nylec (Piranie)
20 - Ireneusz Nowak (Piranie)

» Wyróżnienia
Najlepszy zawodnik: Andrzej Koroś (Piranie)
Najlepszy bramkarz: Daniel Janusz (Przybkowo)
Król strzelców: Andrzej Koroś (Piranie)
Puchar Fair Play: Marconi Myśligoszcz

» WYNIKI
» Runda zasadnicza
» kolejka 1 (2003-11-29)
OSP Debrzno4-5 (0-4)PPZ Przybkowo
G.Mendrek, M.Kostiureczko, P.Władyczak, M.Maza - L.Beger 2, M.Gajewski, B.Leśniewicz, R.Petrecki
Spawacze Debrzno0-9 (0-5)Cieniasy Debrzno
G.Kril 2, A.Kaszuba 2, P.Szlempo, M.Klinger, W.Kropski, K.Orlikowski, M.Kołodziejski
Piranie Debrzno5-3 (3-0)Szufrajda/Meblos Dębnica
A.Koroś 2, I.Nowak, K.Borkowski, S.Nylec - A.Rawczyński 2, M.Mrożek
Grom Stanisławka7-6 (3-4)ZGKiM Debrzno
D.Kozieł 4, B.Hajnosz, A.Lender, W.Bortnowski - D.Litwiniuk 2, R.Wójtowicz 2, samobójcze 2
Juve Uniechów0-3 voMarconi Myśligoszcz
drużyna Juve nie stawiła się na mecz
» kolejka 2 (2003-12-06)
Marconi Myśligoszcz2-10 (0-4)Grom Stanisławka
P.Bugaj, R.Zatorski - D.Kozieł 4, M.Mielnicki 3, W.Bortnowski 2, M.Paliwoda
PPZ Przybkowo6-3 (4-1)Cieniasy Debrzno
L.Beger 2, B.Leśniewicz, M.Soszka, M.Marchewka, P.Wegner - M.Klinger, A.Jażdzewski, P.Szlempo
Piranie Debrzno15-7 (8-3)ZGKiM Debrzno
A.Koroś 7, I.Nowak 4, K.Borkowski, T.Smółka, M.Kropski, samobójcza - R.Wójtowicz 5, D.Litwiniuk, R.Podgórniak
Szufrajda/Meblos Dębnica7-2 (4-1)Spawacze Debrzno
P.Cywka 3, J.Mrożek, M.Mrożek, M.Faka, A.Rawczyński - R.Żywień, R.Sosnowski
Juve Uniechów3-7 (1-1)OSP Debrzno
A.Dajda, A.Wróbel, G.Miły - M.Sadowski 2, K.Jaworski 2, P.Władyczak 2, samobójcza
» kolejka 3 (2003-12-13)
OSP Debrzno5-1 (1-1)Cieniasy Debrzno
M.Sadowski 3, A.Ginter, M.Maza - R.Lewiński
PPZ Przybkowo9-5 (4-2)Szufrajda/Meblos Dębnica
P.Wegner 4, L.Beger 2, M.Soszka, M.Gajewski, B.Leśniewicz - M.Mrożek 3, P.Kwaśniewski 2
Spawacze Debrzno5-6 (4-2)ZGKiM Debrzno
R.Żywień 2, R.Inglowski, G.Pryba, K.Gromowski - T.Janiak 2, M.Pilarski 2, R.Podgórniak, R.Wójtowicz
Piranie Debrzno15-4 (9-2)Marconi Myśligoszcz
A.Koroś 5, S.Nylec 3, I.Nowak 2, T.Rutkowski, T.Smółka, K.Borkowski, samobójcze 2 - Ł.Dudzic 2, J.Janczak 2
Grom Stanisławka2-17 (1-5)Juve Uniechów
M.Paliwoda 2 - A.Wróbel 7, H.Lemańczyk 4, Mateusz Zieliński 2, G.Miły 2, A.Dajda, Maciej Zieliński
» kolejka 4 (2003-12-21)
Juve Uniechów5-13 (2-6)Piranie Debrzno
G.Miły 3, Ł.Kuć 2 - S.Nylec 6, A.Koroś 4, P.Binkiewicz, I.Nowak, K.Borkowski
Marconi Myśligoszcz3-5 (3-4)Spawacze Debrzno
R.Zatorski 2, D.Kowalik - R.Żywień 3, K.Gromowski, G.Pryba
Grom Stanisławka3-12 (1-3)OSP Debrzno
A.Lender, M.Paliwoda, D.Kozieł - M.Kisełyczka 5, M.Sadowski 5, G.Mendrek 2
ZGKiM Debrzno2-6 (1-2)PPZ Przybkowo
R.Podgórniak 2 -L.Beger 3, M.Soszka, P.Wegner, B.Leśniewicz
Szufrajda/Meblos Dębnica7-4 (4-1)Cieniasy Debrzno
P.Kwaśniewski 2, J.Mrożek 2, P.Cywka, M.Kowalczyk, samobójcza - G.Kril 2, R.Lewiński, A.Jażdżewski
» kolejka 5 i 6 (2004-01-03)
Spawacze Debrzno2-1 (1-0)Juve Uniechów
G.Pryba 2 - A.Wróbel
PPZ Przybkowo14-2 (9-1)Marconi Myśligoszcz
L.Beger 4, R.Petrecki 4, M.Soszka 2, M.Marchewka 2, M.Gajewski, P.Wegner - A.Lamot, R.Zatorski
Cieniasy Debrzno8-4 (2-3)ZGKiM Debrzno
G.Kril 4, A.Kaszuba 2, P.Krampikowski, R.Lewiński - M.Pilarski 2, R.Podgórniak, D.Litwiniuk
PPZ Przybkowo14-1 (8-0)Juve Uniechów
P.Wegner 5, L.Beger 2, M.Gajewski, M.Marchewka, R.Petrecki, D.Janusz, M.Soszka, samobójcze 2 - Mateusz Zieliński
Cieniasy Debrzno7-4 (3-3)Marconi Myśligoszcz
M.Klinger 2, G.Kril 2, A.Jażdżewski, K.Pawlukiewicz, W.Kropski - R.Zatorski 2, J.Janczak, P.Bugaj
OSP Debrzno5-2 (2-1)Szufrajda/Meblos Dębnica
P.Władyczak 2, M.Sadowski 2, A.Mendrek - G.Nowacki, P.Kwaśniewski
Piranie Debrzno9-2 (5-2)Grom Stanisławka
A.Koroś 4, S.Nylec 3, K.Borkowski, I.Nowak - D.Kozieł, M.Paliwoda
Szufrajda/Meblos Dębnica12-3 (5-2)ZGKiM Debrzno
G.Nowacki 4, P.Kwaśniewski 4, M.Faka 2, M.Mrożek, J.Mrożek - T.Janiak, R.Podgórniak, D.Litwiniuk
Grom Stanisławka3-2 (1-0)Spawacze Debrzno
A.Lender, T.Szalewski, W.Bortnowski - R.Inglowski, R.Żywień
Piranie Debrzno5-1 (3-0)OSP Debrzno
S.Nylec 2, A.Koroś 2, I.Nowak - G.Mendrek
» kolejka 7 (2004-01-10)
PPZ Przybkowo11-4 (4-2)Grom Stanisławka
P.Wegner 6, L.Beger 3, M.Soszka, B.Leśniewicz - W.Bortnowski 2, S.Milachowski 2
Cieniasy Debrzno11-4 (7-2)Juve Uniechów
A.Kaszuba 3, G.Kril 2, M.Klinger 2, P.Szlempo 2, K.Pawlukiewicz, M.Zembrzycki - H.Lemańczyk 2, S.Krasienkiewicz, Mateusz Zieliński
Szufrajda/Meblos Dębnica11-2 (6-0)Marconi Myśligoszcz
G.Nowacki 4, M.Mrożek 2, P.Kwaśniewski 2, P.Cywka 2, M.Faka - Ł.Dudzic, R.Zatorski
Spawacze Debrzno3-20 (2-8)Piranie Debrzno
A.Markiewicz, G.Pryba, R.Żywień - A.Koroś 8, I.Nowak 4, R.Szerląg 2, D.Klejdysz 2, T.Smółka 2, K.Borkowski, P.Marek
OSP Debrzno5-2 (0-2)ZGKiM Debrzno
B.Grochowina 2, M.Sadowski, K.Jaworski, G.Plewa - R.Podgórniak, M.Pilarski
» kolejka 8 (2004-01-17)
Spawacze Debrzno2-8 (2-3)OSP Debrzno
R.Żywień, A.Markiewicz - M.Kisełyczka 3, M.Sadowski 2, G.Mendrek 2, P.Władyczak
Piranie Debrzno9-5 (3-3)PPZ Przybkowo
S.Nylec 4, I.Nowak 2, A.Koroś 2, D.Klejdysz - L.Beger 3, P.Wegner 2
Grom Stanisławka3-0 (1-0)Cieniasy Debrzno
S.Milachowski 2, W.Bortnowski
Marconi Myśligoszcz1-5 (1-1)ZGKiM Debrzno
J.Janczak - R.Podgórniak 2, R.Wójtowicz 2, D.Litwiniuk
Szufrajda/Meblos Dębnica3-0 voJuve Uniechów
drużyna Juve nie stawiła się na mecz
» kolejka 9 (2004-01-24)
ZGKiM Debrzno3-0 voJuve Uniechów
drużyna Juve nie stawiła się na mecz
OSP Debrzno14-2 (8-1)Marconi Myśligoszcz
M.Sadowski 9, B.Grochowina 3, P.Władyczak 2 - J.Janczak, R.Zatorski
Cieniasy Debrzno3-7 (1-3)Piranie Debrzno
P.Szlempo, A.Kaszuba, K.Pawlukiewicz - I.Nowak 3, A.Koroś 2, D. Klejdysz 2
Szufrajda/Meblos Dębnica6-3 (1-0)Grom Stanisławka
M.Mrożek 3, P.Kwaśniewski 3 - D.Kozieł 2, A.Lender
Spawacze Debrzno3-19 (0-8)PPZ Przybkowo
G.Pryba 2, M.Marzec - R.Petrecki 7, P.Wegner 5, L.Beger 4, M.Marchewka 2, M.Soszka
» TURNIEJ FINAŁOWY (2004-02-01)
Piranie Debrzno5-3 (3-0)Szufrajda/Meblos Dębnica
A.Koroś 4, K.Borkowski - A.Rawczyński, M.Faka, samobójcza
PPZ Przybkowo2-2 (1-2)OSP Debrzno
P.Wegner, B.Leśniewicz - P.Władyczak, M. Kisełyczka
Piranie Debrzno7-3 (3-1)OSP Debrzno
S.Nylec 3, A.Koroś 2, P.Binkiewicz, D.Klejdysz - M.Sadowski 2, M.Kisełyczka
PPZ Przybkowo7-7 (5-5)Szufrajda/Meblos Dębnica
L.Beger 3, B.Leśniewicz 2, P.Wegner 2 - A.Rawczyński 2, P.Kwaśniewski 2, P.Cywka, M.Mrożek, G.Nowacki
OSP Debrzno3-1 (2-0)Szufrajda/Meblos Dębnica
P.Władyczak, M.Kisełyczka, M.Sadowski - M.Faka
Piranie Debrzno6-4 (4-3)PPZ Przybkowo
A.Koroś 3, R.Szerląg, P.Marek, I.Nowak - B.Leśniewicz 2, P.Wegner, M.Soszka

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::