LIGA HALOWA › POPRZEDNIE EDYCJE
• EDYCJA 5, SEZON 2002/2003
Do rozgrywek zgłosiło się 8 drużyn. Rywalizowano w systemie każdy z każdym jeden mecz. W fazie play off w ćwierćfinałach grano wg klucza 1-8, 2-7, 3-6, 4-5, a następnie w systemie pucharowym o poszczególne miejsca.
» Tabela rundy zasadniczej
Lp.ZespółM.Pkt.BramkiZ.R.P.
1.Leszcze Debrzno71945:24610
2.Szufrajda/Koral Dębnica71838:21601
3.US Człuchów71118:20322
4.GTS Lipka71022:34313
5.OSP Debrzno7924:24304
6.Piranie Debrzno7828:30223
7.Koral Dębnica7316:25106
8.ZGKiM Debrzno7317:30106

» Najlepsi strzelcy
19 - Mariusz Mrożek (Szufrajda/Koral)
16 - Andrzej Koroś (Leszcze)
13 - Leszek Beger (Leszcze)
12 - Leszek Knut (Szufrajda/Koral)
11 - Sylwester Nylec (Piranie), Piotr Dowksza (Koral), Radosław Petrecki (Leszcze)

» Wyróżnienia
Najlepszy zawodnik: nie przyznano
Najlepszy bramkarz: Robert Rutyna (Szufrajda/Koral)
Król strzelców: Mariusz Mrożek (Szufrajda/Koral)
Puchar Fair Play: nie przyznano
Wyróżnienie specjalne: Paweł Władyczak (OSP)

» WYNIKI
» Runda zasadnicza
» kolejka 1 (2002-11-16)
ZGKiM Debrzno4-6 (2-2)GTS Lipka
R.Podgórniak 2, T.Janiak, M.Chałubek - D.Kozieł 3, A.Rydzyński 2, M.Pacholik
Piranie Debrzno2-1 (2-0)Koral Dębnica
K.Trossowski, M.Soszka - P.Dłużniewski
US Człuchów2-4 (0-2)Szufrajda/Koral Dębnica
Z.Karpowicz, M.Maliszewski - M.Faka 2, L.Knut, M.Mrożek
OSP Debrzno4-6 (3-4)Leszcze Debrzno
K.Jaworski, P.Władyczak, B.Grochowina, M.Sadowski - L.Beger 3, A.Koroś 2, R.Petrecki
» kolejka 2 (2002-11-23)
Koral Dębnica2-3 (1-2)US Człuchów
R.Zasuwa, M.Całkowski - M.Maliszewski 2, K.Kowalczyk
ZGKiM Debrzno2-0 (0-0)OSP Debrzno
T.Janiak, R.Podgórniak
Szufrajda/Koral Dębnica2-5 (0-1)Leszcze Debrzno
P.Kwaśniewski, M.Mrożek - M.Ryngwelski 2, R.Szerląg 2, L.Beger
GTS Lipka5-3 (2-2)Piranie Debrzno
A.Rydzyński, M.Redzimski, L.Banach, Z.Czyż, D.Dziedzina - I.Nowak, R.Nowak
» kolejka 3 (2002-11-30)
ZGKiM Debrzno1-3 (1-2)Piranie Debrzno
R.Podgórniak - D.Klejdysz, R.Nowak, S.Nylec
US Człuchów1-1 (0-0)GTS Lipka
G.Racut - D.Kozieł
Koral Dębnica3-7 (1-2)Leszcze Debrzno
P.Dowksza, M.Dowksza, G.Dowksza - M.Kisełyczka 3, R.Petrecki 2, A.Koroś, M.Ryngwelski
OSP Debrzno3-4 (1-2)Szufrajda/Koral Dębnica
M.Maza, G.Mendrek, P.Władyczak - M.Mrożek 2, P.Kwaśniewski 2
» kolejka 4 (2002-12-07)
Koral Dębnica0-3 (0-1)OSP Debrzno
G.Mendrek 2, M.Sadowski
Leszcze Debrzno9-3 (6-0)GTS Lipka
R.Petrecki 2, P.Binkiewicz 2, L.Beger 2, A.Koroś 2, M.Kisełyczka - D.Dziedzina, K.Pietrzyk
Szufrajda/Koral Dębnica6-2 (1-2)ZGKiM Debrzno
L.Knut 2, M.Mrożek 2, M.Faka 2 - R.Wójtowicz, G.Plewa
Piranie Debrzno4-4 (2-1)US Człuchów
S.Nylec 3, M.Pilarski - G.Racut 2, M.Maliszewski 2
» kolejka 5 (2002-12-21)
Koral Dębnica4-5 (1-1)Szufrajda/Koral Dębnica
P.Dowksza 2, A.Rawczyński, G.Dowksza - M.Mrożek 2, L.Knut, M.Faka, J.Mrożek
GTS Lipka4-7 (0-5)OSP Debrzno
D.Dziedzina 3, M.Redzimski - B.Grochowina 3, A.Mendrek, K.Jaworski, M.Sadowski, samobójcza
Piranie Debrzno6-6 (4-2)Leszcze Debrzno
S.Nylec 3, I.Nowak 2, K.Masiak - A.Koroś 5, R.Petrecki
US Człuchów3-2 (0-2)ZGKiM Debrzno
M.Maliszewski 2, Z.Karpowicz - R.Wójtowicz, T.Janiak
» kolejka 6 (2003-01-04)
Koral Dębnica6-2 (2-0)ZGKiM Debrzno
P.Dowksza 4, G.Dowksza, A.Rawczyński - R.Podgórniak, T.Janiak
OSP Debrzno6-5 (4-3)Piranie Debrzno
K.Jaworski 3, M.Sadowski 2, B.Grochowina - I.Nowak 2, S.Nylec 2, P.Marek
Leszcze Debrzno6-2 (3-0)US Człuchów
R.Petrecki 2, A.Koroś 2, M.Ryngwelski, L.Beger - G.Racut, K.Kowalczyk
GTS Lipka0-10 (0-4)Szufrajda/Koral Dębnica
M.Mrożek 4, L.Knut 4, P.Kwaśniewski, M.Faka
» kolejka 7 (2003-01-11)
Koral Dębnica0-3 voGTS Lipka
drużyna Korala nie stawiła się na mecz
Szufrajda/Koral Dębnica7-5 (3-3)Piranie Debrzno
M.Mrożek 3, L.Knut 2, P.Kwaśniewski, M.Faka - P.Marek 2, I.Nowak, K.Trossowski, D.Klejdysz
US Człuchów3-1 (2-0)OSP Debrzno
R.Pintos, G.Racut, M.Arkuszyński - M.Sadowski
ZGKiM Debrzno4-6 (1-3)Leszcze Debrzno
T.Janiak 2, G.Plewa, R.Wójtowicz - P.Binkiewicz 2, L.Beger, M.Ryngwelski, M.Kisełyczka, A.Koroś
» ćwierćfinały (2003-01-18)
GTS Lipka3-1 (1-0)OSP Debrzno
M.Pacholik 3 - B.Grochowina
po dogrywce; w regulaminowym czasie 1:1
US Człuchów2-2 (1-1)Piranie Debrzno
M.Lewicki, M.Maliszewski - S.Nylec, I.Nowak
karne 3:2; w regulaminowym czasie i po dogrywce 2:2
Szufrajda/Koral Dębnica4-7 (1-3)Koral Dębnica
J.Mrożek 2, M.Mrożek, M.Faka - P.Cywka 3, Ł.Kaczmarek 2, P.Dowksza, T.Parzyjagła
Leszcze Debrzno6-4 (3-3)ZGKiM Debrzno
M.Kisełyczka 3, L.Beger, A.Koroś, M.Ryngwelski - T.Janiak 2, R.Wójtowicz, M.Wieszewski
» o miejsca 5-8 (2003-01-25)
ZGKiM Debrzno2-2 (1-2)OSP Debrzno
T.Janiak 2 - A.Ginter, A.Mendrek
karne 3:4; w regulaminowym czasie i po dogrywce 2:2
Piranie Debrzno6-2 (3-1)Szufrajda/Koral Dębnica
K.Masiak 3, D.Klejdysz, M.Pilarski, I.Nowak - M.Mrożek, J.Mrożek
» o miejsca 1-4 (2003-01-25)
US Człuchów1-7 (1-2)Koral Dębnica
Z.Karpowicz - P.Dowksza 3, T.Iskra 2, Ł.Kaczmarek, A.Rawczyński
Leszcze Debrzno7-2 (4-1)GTS Lipka
R.Petrecki 3, L.Beger 2, A.Koroś, K.Belter - D.Kozieł, M.Redzimski
» TURNIEJ FINAŁOWY (2003-02-01)

» o VII miejsce
Szufrajda/Koral Dębnica5-4 (3-1)ZGKiM Debrzno
M.Mrożek 2, L.Knut 2, M.Faka - R.Wójtowicz 2, R.Podgórniak 2
» o V miejsce
OSP Debrzno4-3 (0-1)Piranie Debrzno
M.Sadowski 2, K.Jaworski, P.Władyczak - M.Pilarski, S.Nylec, I.Nowak
» o III miejsce
GTS Lipka4-1 (2-1)US Człuchów
M.Pacholik 4 - M.Lewicki
» FINAŁ
Koral Dębnica6-5 (2-3)Leszcze Debrzno
G.Dowksza 3, T.Iskra, Ł.Kaczmarek, P.Cywka - L.Beger 2, M.Ryngwelski, M.Kisełyczka, A.Koroś
po dogrywce; w regulaminowym czasie 5:5

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::