LIGA HALOWA › POPRZEDNIE EDYCJE
• EDYCJA 4, SEZON 2001/2002
Do rozgrywek zgłosiło się 14 drużyn. Rywalizowano w systemie każdy z każdym jeden mecz. Następnie 4 czołowe drużyny po fazie zasadniczej spotkały sie w turnieju finałowym bez zaliczania wcześniejszego dorobku punktowego.
» Tabela turnieju finałowego
Lp.ZespółM.Pkt.BramkiZ.R.P.
1.Pensjonat Człuchów3911:5300
2.PPZ Przybkowo365:4201
3.Energetyka Człuchów336:9102
4.US Człuchów304:8003
» Tabela rundy zasadniczej
Lp.ZespółM.Pkt.BramkiZ.R.P.
1.Pensjonat Człuchów133778:211210
2.Energetyka Człuchów133356:391102
3.US Człuchów133152:171012
4.PPZ Przybkowo132560:31814
5.Mromar/Koral Dębnica132150:36634
6.Bizarre Debrzno132137:40706
7.Alpa Squad Człuchów132045:48625
8.OSP Debrzno131937:25616
9.Żagiel Debrzno131741:46526
10.Polonia Buczek131351:47418
11.Juve Uniechów131136:52328
12.ZGKiM Debrzno13617:64139
13.Imperator Strzeczona13617:612011
14.Ekomech Debrzno13430:801111

» Najlepsi strzelcy
35 - Piotr Dowksza (Pensjonat)
28 - Grzegorz Kądziela (Energetyka)
24 - Marcin Lewicki (Energetyka)
22 - Robert Michalski (Pensjonat)
21 - Mariusz Mrożek (Mromar/Koral)
20 - Leszek Beger (Ekomech)
18 - Mirosław Kisełyczka (Przybkowo)

» Wyróżnienia
Najlepszy zawodnik: Piotr Dowksza (Pensjonat)
Najlepszy bramkarz: Sebastian Filipczak (US)
Król strzelców: Piotr Dowksza (Pensjonat)
Puchar Fair Play: PPZ Przybkowo
Najszybszy gol: Maciej Sadowski (OSP), w 22 sekundzie meczu z US
Wyróżnienie specjalne: Roman Szerląg (Przybkowo) i Grzegorz Kril (Imperator)

» WYNIKI
» Runda zasadnicza
» kolejka 1 (2001-12-01)
Bizarre Debrzno7-0 (3-0)ZGKiM Debrzno
M.Pilarski 3, M.Ryngwelski, J.Gospodarski, D.Pietrzak, R.Kozubiński
Energetyka Człuchów5-4 (2-2)Mromar/Koral Dębnica
G.Krawczyk 2, A.Skwarczak, M.Lewicki, G.Kądziela - Marcin Przyszlak 2, Maciej Przyszlak, K.Czyżykowski
PPZ Przybkowo2-2 (1-2)Alpa Squad Człuchów
A.Koroś, M.Kisełyczka - M.Meller 2
Pensjonat Człuchów7-3 (3-2)Juve Uniechów
P.Dowksza 5, R.Michalski, J.Wołoszyn - Marcin Malmon 2, Łukasz Malmon
OSP Debrzno7-1 (3-1)Ekomech Debrzno
A.Ginter 3, J.Wojcik, M.Kostiureczko, S.Myhal, S.Marzec - L.Beger
Imperator Strzeczona1-13 (0-4)US Człuchów
K.Orlikowski - K.Kowalczyk 5, K.Stadnik 4, M.Maliszewski 2, G.Racut, M.Arkuszyński
Polonia Buczek1-3 (1-1)Żagiel Debrzno
D.Dziedzina - S.Nylec 2, R.Nylec
» kolejka 2 (2001-12-08)
Mromar/Koral Dębnica4-1 (1-0)Bizarre Debrzno
Maciej Przyszlak 2, M.Mrożek, Marcin Przyszlak - S.Grabka
Alpa Squad Człuchów3-9 (0-3)Energetyka Człuchów
Ł.Kaczmarek, A.Rawczyński, M.Meller - M.Lewicki 6, G.Kądziela 3
Juve Uniechów4-3 (3-1)PPZ Przybkowo
D.Klejdysz 2, D.Dalecki, A.Błażyński - A.Koroś, R.Szerląg, M.Kisełyczka
Ekomech Debrzno3-11 (1-7)Pensjonat Człuchów
L.Beger 2, A.Markiewicz - R.Michalski 5, P.Dowksza 4, T.Kłos, samobójcza
US Człuchów3-2 (2-2)OSP Debrzno
K.Kowalczyk 2, A.Szostakowski - M.Sadowski, S.Marzec
Żagiel Debrzno5-1 (2-1)Imperator Strzeczona
R.Nylec 2, S.Nylec, K.Borkowski, R.Zembrzycki - K.Orlikowski
ZGKiM Debrzno1-6 (1-1)Polonia Buczek
R.Koronowicz - D.Dziedzina 2, S.Jarosz, Z.Czyż, M.Wrzeszcz, S.Bortnowski
» kolejka 3 i 4 (2002-01-05)
Pensjonat Człuchów3-1 (1-1)US Człuchów
R.Michalski 2, G.Dowksza - M.Maliszewski
OSP Debrzno2-1 (1-0)Żagiel Debrzno
M.Sadowski, K.Jaworski - G.Racinowski
US Człuchów4-1 (2-0)PPZ Przybkowo
K.Kowalczyk 2, M.Maliszewski, Z.Winiarski - A.Koroś
Żagiel Debrzno1-13 (0-4)Pensjonat Człuchów
R.Nylec - P.Dowksza 6, R.Michalski 4, M.Dowksza, T.Kłos, G.Dowksza
Mromar/Koral Dębnica6-2 (2-1)Alpa Squad Człuchów
M.Mrożek 3, J.Mrożek, K.Czyżykowski, Maciej Przyszlak - P.Binkiewicz, P.Kwaśniewski
Energetyka Człuchów8-3 (2-1)Juve Uniechów
M.Lewicki 4, G.Kądziela 4 - D.Klejdysz 2, M.Fojut
Imperator Strzeczona2-3 (1-2)ZGKiM Debrzno
K.Nita, G.Kril - R.Koronowicz, K.Głowacki, K.Szychowski
Juve Uniechów0-7 (0-4)Mromar/Koral Dębnica
M.Mrożek 2, K.Czyżykowski 2, Maciej Przyszlak, J.Mrożek, samobójcza
Bizarre Debrzno4-3 (1-3)Alpa Squad Człuchów
D.Pietrzak, M.Pilarski, R.Tarczyluk, samobójcza - P.Kwaśniewski, M.Meller, P.Binkiewicz
Ekomech Debrzno3-5 (1-4)Energetyka Człuchów
Ariel Nickel 2, L.Beger - G.Kądziela 5
Polonia Buczek3-5 (1-4)Imperator Strzeczona
Z.Czyż 2, D.Dziedzina - K.Orlikowski 2, K.Nita 2, G.Kril
ZGKiM Debrzno0-10 (0-3)OSP Debrzno
G.Mendrek 4, A.Ginter 2, K.Jaworski, S.Myhal, M.Maza, P.Władyczak
PPZ Przybkowo9-0 (2-0)Ekomech Debrzno
M.Kisełyczka 3, R.Petrecki 3, R.Szerląg, M.Gajewski, A.Koroś
Polonia Buczek10-2 (4-0)Bizarre Debrzno
D.Dziedzina 3, Z.Czyż 3, M.Wrzeszcz 2, A.Sylwerski 2 - J.Gospodarski, R.Tarczyluk
» kolejka 5 i 6 (2002-01-12)
Ekomech Debrzno3-6 (2-2)Alpa Squad Człuchów
A.Markiewicz, Arkadiusz Nickel, L.Beger - Ł.Kaczmarek 3, A.Rawczyński, M.Faka, P.Binkiewicz
OSP Debrzno2-1 (1-1)Polonia Buczek
M.Sadowski, G.Mendrek - D.Dziedzina
Alpa Squad Człuchów4-1 (2-0)Juve Uniechów
M.Meller 2, P.Binkiewicz, samobójcza - A.Błażyński
Mromar/Koral Dębnica7-2 (2-1)Ekomech Debrzno
M.Mrożek 4, K.Czyżykowski 2, Ł.Kulesza - A.Markiewicz, L.Beger
Imperator Strzeczona1-6 (0-1)OSP Debrzno
K.Orlikowski - G.Mendrek 4, M.Sadowski, K.Jaworski
Polonia Buczek2-7 (1-4)Pensjonat Człuchów
K.Szopiński, D.Dziedzina - M.Całkowski 3, G.Dowksza 2, T.Kłos, T.Parzyjagła
Bizarre Debrzno4-2 (1-2)Juve Uniechów
M.Ryngwelski 2, R.Kozubiński, S.Religa - A.Błażyński, D.Klejdysz
US Człuchów4-2 (1-0)Mromar/Koral Dębnica
M.Maliszewski 4 - Marcin Przyszlak, K.Czyżykowski
Imperator Strzeczona0-1 (0-1)Bizarre Debrzno
M.Pilarski
Pensjonat Człuchów4-1 (3-0)ZGKiM Debrzno
M.Całkowski 3, T.Kłos - T.Janiak
PPZ Przybkowo4-1 (1-1)Żagiel Debrzno
M.Kisełyczka 2, A.Koroś, G.Miły - S.Nylec
Energetyka Człuchów2-1 (2-0)US Człuchów
M.Lewicki 2 - Z.Winiarski
ZGKiM Debrzno1-7 (0-3)PPZ Przybkowo
T.Góra - M.Kisełyczka 4, R.Szerląg, A.Koroś, S.Małaszniak
Żagiel Debrzno2-4 (0-3)Energetyka Człuchów
R.Nylec, S.Nylec - M.Lewicki 2, G.Kądziela, samobójcza
» kolejka 7 (2002-01-19)
Alpa Squad Człuchów1-11 (0-5)Pensjonat Człuchów
M.Meller - P.Dowksza 10, R.Michalski
Ekomech Debrzno1-4 (0-2)Imperator Strzeczona
L.Beger - K.Orlikowski 2, P.Mikiciuk, K.Nita
Mromar/Koral Dębnica1-6 (0-2)PPZ Przybkowo
Marcin Przyszlak - M.Gajewski 3, R.Szerląg, R.Petrecki, G.Miły
US Człuchów5-1 (4-0)Polonia Buczek
A.Szostakowski 2, K.Kowalczyk, G.Racut, K.Stadnik - samobójcza
Juve Uniechów0-2 (0-0)OSP Debrzno
M.Maza, K.Jaworski
Energetyka Człuchów4-3 (1-2)Bizarre Debrzno
G.Kądziela 2, A.Gleb, M.Lewicki - M.Ryngwelski, R.Kozubiński, M.Pilarski
Żagiel Debrzno6-1 (3-1)ZGKiM Debrzno
R.Nylec 3, K.Borkowski 2, T.Smółka - R.Koronowicz
» kolejka 8 i 9 (2002-01-26)
PPZ Przybkowo2-1 (0-1)OSP Debrzno
A.Koroś, G.Miły - G.Mendrek
Mromar/Koral Dębnica5-2 (2-0)Polonia Buczek
M.Mrożek 3, J.Mrożek, Maciej Przyszlak - M.Wrzeszcz, Z.Czyż
Pensjonat Człuchów5-3 (2-2)PPZ Przybkowo
P.Dowksza 2, R.Michalski 2, G.Dowksza - A.Koroś 3
Imperator Strzeczona1-7 (0-3)Mromar/Koral Dębnica
A.Kaszuba - M.Mrożek 4, K.Czyżykowski 2, Marcin Przyszlak
OSP Debrzno1-3 (1-1)Energetyka Człuchów
M.Sadowski - M.Lewicki 2, A.Skwarczak
Polonia Buczek2-3 (1-3)Alpa Squad Człuchów
M.Wrzeszcz, K.Szopiński - P.Binkiewicz 3
Pensjonat Człuchów4-0 (2-0)Bizarre Debrzno
M.Dowksza, P.Dowksza, G.Dowksza, M.Całkowski
Energetyka Człuchów5-0 (1-0)Imperator Strzeczona
M.Lewicki 4, G.Kądziela
Bizarre Debrzno1-3 (0-2)US Człuchów
M.Ryngwelski - M.Maliszewski 2, K.Kowalczyk
Alpa Squad Człuchów4-2 (3-0)ZGKiM Debrzno
Ł.Kaczmarek, G.Zieliński, P.Westfal, P.Binkiewicz - R.Koronowicz, K.Głowacki
Juve Uniechów2-2 (0-1)Żagiel Debrzno
M.Malmon, D.Klejdysz - S.Nylec 2
Ekomech Debrzno0-6 (0-5)US Człuchów
M.Maliszewski 4, A.Gliszczyński, K.Stadnik
ZGKiM Debrzno1-9 (0-3)Juve Uniechów
R.Koronowicz - A.Błażyński 4, M.Malmon 2, D.Klejdysz, A.Malmon, Ł.Malmon
Żagiel Debrzno7-2 (3-2)Ekomech Debrzno
S.Nylec 3, K.Borkowski 2, K.Horoszkiewicz, M.Łepek - Arkadiusz Nickel, Ariel Nickel
» kolejka 10 i 11 (2002-02-02)
Polonia Buczek6-3 (3-0)Ekomech Debrzno
D.Dziedzina 3, P.Klimek 2, K.Szopiński - L.Beger 2, R.Nickel
Juve Uniechów3-3 (2-2)Polonia Buczek
D.Klejdysz, A.Pietrzak, Ł.Malmon - D.Dziedzina, P.Klimek, K.Szopiński
Ekomech Debrzno3-3 (2-1)ZGKiM Debrzno
L.Beger 3 - T.Janiak 3
Energetyka Człuchów2-4 (1-3)Pensjonat Człuchów
G.Kądziela 2 - P.Dowksza 2, R.Michalski 2
Imperator Strzeczona1-3 (1-1)Juve Uniechów
K.Orlikowski - A.Malmon 2, A.Błażyński
Pensjonat Człuchów1-1 (0-1)Mromar/Koral Dębnica
G.Dowksza - Marcin Przyszlak
PPZ Przybkowo5-6 (5-2)Energetyka Człuchów
M.Kisełyczka 3, G.Miły, M.Gajewski - G.Kądziela 4, M.Lewicki 2
Alpa Squad Człuchów8-1 (3-1)Imperator Strzeczona
M.Meller 3, Ł.Kaczmarek 2, G.Zieliński, P.Binkiewicz, A.Rawczyński - G.Kril
ZGKiM Debrzno1-1 (1-0)US Człuchów
R.Koronowicz - K.Kowalczyk
Mromar/Koral Dębnica1-1 (0-1)OSP Debrzno
M.Mrożek - M.Sadowski
PPZ Przybkowo7-1 (3-0)Bizarre Debrzno
G.Miły 4, M.Kisełyczka 2, R.Petrecki - J.Gospodarski
US Człuchów4-0 (2-0)Żagiel Debrzno
G.Racut 2, Z.Winiarski, M.Maliszewski
OSP Debrzno0-4 (0-2)Alpa Squad Człuchów
Ł.Kaczmarek 3, P.Binkiewicz
Bizarre Debrzno6-1 (2-1)Żagiel Debrzno
M.Ryngwelski 5, J.Gospodarski - G.Kędzierski
» kolejka 12 i 13 (2002-02-09)
OSP Debrzno3-5 (1-2)Pensjonat Człuchów
G.Mendrek 2, S.Marzec - P.Dowksza, R.Michalski, M.Całkowski, G.Dowksza, M.Dowksza
Polonia Buczek9-0 (5-0)Energetyka Człuchów
M.Wrzeszcz 4, P.Klimek 2, samobójcza, G.Banach, D.Dziedzina
US Człuchów3-1 (0-0)Juve Uniechów
A.Gliszczyński 2, G.Racut - M.Fojut
Pensjonat Człuchów3-0 voImperator Strzeczona
drużyna Imperatora nie stawiła się na mecz
PPZ Przybkowo8-5 (4-2)Polonia Buczek
R.Petrecki 3, G.Miły 2, A.Koroś, K.Belter, M.Gajewski - D.Dziedzina 3, M.Wrzeszcz, K.Szopiński
Alpa Squad Człuchów2-4 (0-2)US Człuchów
M.Meller 2 - Z.Karpowicz 2, Z.Winiarski, G.Racut
Energetyka Człuchów3-1 (1-1)ZGKiM Debrzno
G.Kądziela 3 - T.Janiak
OSP Debrzno0-3 (0-2)Bizarre Debrzno
D.Pietrzak 2, M.Ryngwelski
Juve Uniechów5-7 (3-1)Ekomech Debrzno
D.Klejdysz 3, D.Dalecki, A.Błażyński - L.Beger 6, M.Sienkiewicz
PPZ Przybkowo3-0 voImperator Strzeczona
drużyna Imperatora nie stawiła się na mecz
Żagiel Debrzno3-3 (0-2)Alpa Squad Człuchów
I.Nowak 2, S.Nylec - Ł.Kaczmarek 2, P.Westfal
ZGKiM Debrzno2-2 (1-1)Mromar/Koral Dębnica
T.Góra, R.Koronowicz - M.Mrożek 2
Bizarre Debrzno4-2 (1-0)Ekomech Debrzno
S.Religa 2, M.Ryngwelski 2 - L.Beger 2
Mromar/Koral Dębnica3-9 (1-3)Żagiel Debrzno
Maciej Przyszlak 2, M.Mrożek - S.Nylec 4, M.Łepek 3, K.Borkowski, I.Nowak
» TURNIEJ FINAŁOWY (2002-02-16)
US Człuchów0-1 (0-1)PPZ Przybkowo
G.Miły
Energetyka Człuchów2-4 (1-1)Pensjonat Człuchów
A.Gleb, G.Kądziela - R.Michalski 2, P.Dowksza, G.Dowksza
US Człuchów1-2 (0-2)Energetyka Człuchów
A.Gliszczyński - G.Kądziela, A.Gleb
PPZ Przybkowo0-2 (0-1)Pensjonat Człuchów
P.Dowksza, G.Dowksza
US Człuchów3-5 (1-1)Pensjonat Człuchów
K.Kowalczyk, K.Stadnik, M.Maliszewski - P.Dowksza 2, R.Michalski 2, M.Całkowski
PPZ Przybkowo4-2 (1-1)Energetyka Człuchów
M.Kisełyczka 2, A.Koroś, R.Petrecki - A.Gleb 2

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::