LIGA HALOWA › POPRZEDNIE EDYCJE
• EDYCJA 3, SEZON 2000/2001
Do rozgrywek zgłosiło się 12 drużyn. Rywalizowano w systemie każdy z każdym jeden mecz. Następnie 4 czołowe drużyny po fazie zasadniczej spotkały sie w turnieju finałowym bez zaliczania wcześniejszego dorobku punktowego.
» Tabela turnieju finałowego
Lp.ZespółM.Pkt.BramkiZ.R.P.
1.Piranie Debrzno3911:3300
2.US Człuchów3610:3201
3.OSiR Człuchów334:10102
4.JW Army Debrzno303:12003
» Tabela rundy zasadniczej
Lp.ZespółM.Pkt.BramkiZ.R.P.
1.JW Army Debrzno112662:30821
2.Piranie Debrzno112648:19821
3.OSiR Człuchów112443:29731
4.US Człuchów112244:24713
5.Koral Dębnica111931:27614
6.Ekomech Debrzno111534:36434
7.OSP Debrzno111522:23506
8.Polonia Buczek111538:40506
9.Żagiel Debrzno101126:33325
10.Jedność Zakrzewo11825:42227
11.Corinthians Strzeczona11621:56209
12.PPZ Przybkowo10022:570010

» Najlepsi strzelcy
31 - Andrzej Koroś (JW Army)
23 - Adam Gleb (OSiR)
20 - Leszek Beger (Ekomech), Sylwester Nylec (Piranie), Krzysztof Kowalczyk (US)
15 - Paweł Kwaśniewski (JW Army), Ireneusz Nowak (Piranie)

» Wyróżnienia
Najlepszy zawodnik: Sylwester Nylec (Piranie)
Najlepszy bramkarz: Krzysztof Szychowski (Piranie)
Król strzelców: Andrzej Koroś (JW Army)
Puchar Fair Play: Jedność Zakrzewo
Wyróżnienie specjalne: Tadeusz Bucholc (Żagiel)

» WYNIKI
» Runda zasadnicza
» kolejka 1 (2000-11-18)
Żagiel Debrzno2-5 (1-2)OSiR Człuchów
A.Lewenko, samobójcza - A.Gleb 4, Z.Karpowicz
US Człuchów5-1 (1-1)PPZ Przybkowo
K.Kowalczyk, G.Racut, G.Dowksza, M.Arkuszyński, K.Stadnik - R.Szerląg
OSP Debrzno2-5 (1-3)JW Army Debrzno
M.Fojut, G.Mendrek - P.Kwaśniewski 2, A.Koroś, R.Rudnicki, samobójcza
Corinthians Strzeczona0-4 (0-0)Koral Dębnica
M.Meller 3, R.Witiw
Ekomech Debrzno1-7 (0-2)Piranie Debrzno
A.Woś - R.Kozubiński 2, I.Nowak 2, ?, S.Nylec, R.Nowak
Polonia Buczek8-3 (2-1)Jedność Zakrzewo
Z.Czyż 6, M.Wrzeszcz, S.Jarosz - K.Gniot, A.Czajka, J.Domek
» kolejka 2 (2000-11-25)
OSiR Człuchów2-0 (2-0)Jedność Zakrzewo
A.Gleb 2
Żagiel Debrzno1-3 (1-2)US Człuchów
A.Lewenko - G.Dowksza, K.Kowalczyk, G.Racut
Ekomech Debrzno3-0 voPolonia Buczek
na boisku 0:5, udział nieuprawnionych zawodników w drużynie Polonii
Koral Dębnica3-2 (1-1)Piranie Debrzno
M.Mrożek 2, M.Meller - S.Nylec, I.Nowak
JW Army Debrzno7-0 (1-0)Corinthians Strzeczona
A.Koroś 6, P.Kwaśniewski
PPZ Przybkowo2-5 (1-1)OSP Debrzno
M.Leśniewicz, M.Gajewski - G.Mendrek 3, M.Sadowski, K.Jaworski
» kolejka 3 (2000-12-02)
OSP Debrzno1-3 (0-1)Żagiel Debrzno
M.Sadowski - H.Judycki 2, M.Łepek
Corinthians Strzeczona5-3 (2-2)PPZ Przybkowo
G.Kril 3, A.Kaszuba, samobójcza - G.Miły 2, M.Leśniewicz
JW Army Debrzno4-4 (1-2)Piranie Debrzno
A.Koroś 3, S.Leśniewski - I.Nowak 2, R.Nowak, R.Nylec
US Człuchów7-3 (3-1)OSiR Człuchów
G.Racut 3, M.Arkuszyński 2, K.Stadnik, M.Maliszewski - A.Gleb, M.Lewicki, H.Chromiec
Polonia Buczek3-0 voKoral Dębnica
na boisku 4:6, udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie Korala
Jedność Zakrzewo6-2 (6-1)Ekomech Debrzno
B.Burakowski 2, W.Dziedzina, R.Gray, A.Czajka, K.Gniot - L.Beger, R.Nickel
» kolejka 4 (2000-12-09)
JW Army Debrzno5-4 (1-1)Polonia Buczek
A.Koroś 2, P.Kwaśniewski 2, samobójcza - M.Wrzeszcz 2, M.Syska, M.Bień
Żagiel Debrzno7-2 (5-1)Corinthians Strzeczona
M.Łepek 2, R.Zembrzycki 2, J.Matraszek, A.Lewenko, H.Judycki - G.Kril, A.Kaszuba
Koral Dębnica5-1 (2-0)Jedność Zakrzewo
M.Mrożek, D.Borzyszkowski, M.Faka, K.Bednarek, M.Meller - K.Gniot
PPZ Przybkowo1-7 (1-4)Piranie Debrzno
M.Gajewski - S.Nylec 4, I.Nowak, R.Nowak, samobójcza
OSiR Człuchów5-5 (2-1)Ekomech Debrzno
A.Gleb 4, M.Lewicki - L.Beger 3, Ariel Nickel, Arkadiusz Nickel
US Człuchów0-2 (0-0)OSP Debrzno
G.Mendrek, M.Sadowski
» kolejka 5 (2001-01-06)
Polonia Buczek5-2 (2-2)PPZ Przybkowo
M.Wrzeszcz 2, M.Bień, S.Jarosz, M.Syska - G.Miły, M.Gajewski
OSP Debrzno0-1 (0-0)OSiR Człuchów
A.Skwarczak
Żagiel Debrzno0-3 (0-2)Piranie Debrzno
S.Nylec 2, I.Nowak
Corinthians Strzeczona2-8 (2-4)US Człuchów
A.Kaszuba, G.Kril - K.Kowalczyk 6, M.Maliszewski, M.Arkuszyński
Jedność Zakrzewo1-6 (0-3)JW Army Debrzno
K.Gniot - S.Leśniewski 2, P.Kwaśniewski 2, A.Koroś 2
Ekomech Debrzno3-3 (1-2)Koral Dębnica
L.Beger 3 - K.Bednarek, M.Mrożek, M.Meller
» kolejka 6 (2001-01-13)
JW Army Debrzno3-2 (0-1)Ekomech Debrzno
A.Koroś 2, P.Kwaśniewski - L.Beger 2
Żagiel Debrzno5-7 (3-3)Polonia Buczek
M.Łepek 2, J.Matraszek, K.Borkowski, T.Bucholc - M.Wrzeszcz 3, M.Bień 2, Z.Czyż, samobójcza
OSiR Człuchów5-2 (1-2)Koral Dębnica
A.Skwarczak 2, A.Gleb 2, M.Kowalewski - L.Knut, M.Faka
OSP Debrzno3-0 (0-0)Corinthians Strzeczona
K.Jaworski 2, S.Marzec
US Człuchów1-2 (0-0)Piranie Debrzno
K.Kowalczyk - S.Nylec, R.Nylec
PPZ Przybkowo3-4 (1-3)Jedność Zakrzewo
G.Miły 2, H.Szerląg - K.Gniot 2, Z.Gappa, W.Dziedzina
» kolejka 7 (2001-01-20)
Corinthians Strzeczona1-5 (1-2)OSiR Człuchów
G.Kril - A.Gleb 4, A.Skwarczak
Jedność Zakrzewo2-2 (1-0)Żagiel Debrzno
K.Gniot 2 - K.Horoszkiewicz, J.Matraszek
OSP Debrzno0-5 (0-2)Piranie Debrzno
I.Nowak 3, S.Nylec 2
Polonia Buczek1-6 (1-3)US Człuchów
M.Bień - A.Gliszczyński 3, G.Racut 2, A.Szostakowski
Ekomech Debrzno7-1 (4-0)PPZ Przybkowo
L.Beger 5, Ariel Nickel 2 - G.Miły
Koral Dębnica5-4 (4-2)JW Army Debrzno
Ł.Kaczmarek 2, M.Mrożek, M.Meller, M.Faka - A.Koroś, S.Leśniewski, P.Kwaśniewski, M.Wieszewski
2001-02-03
» kolejka 8 (2001-01-27)
Koral Dębnica3-0 voPPZ Przybkowo
drużyna PPZ Przybkowo nie stawiła się na mecz
Żagiel Debrzno3-3 (1-2)Ekomech Debrzno
A.Ginter, M.Kisełyczka, J.Matraszek - L.Beger 3
OSiR Człuchów5-5 (1-1)JW Army Debrzno
A.Skwarczak 2, A.Gleb, A.Rjabin, Z.Karpowicz - A.Koroś 2, S.Leśniewski, P.Kwaśniewski, G.Plewa
US Człuchów2-2 (1-1)Jedność Zakrzewo
A.Szostakowski 2 - W.Dziedzina, B.Burakowski
OSP Debrzno3-0 voPolonia Buczek
na boisku 1:8, udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie Polonii
Corinthians Strzeczona3-6 (0-3)Piranie Debrzno
G.Kril 2, A.Kaczmarczyk - R.Nylec 3, S.Nylec 2, T.Smółka
» kolejka 9 (2001-02-03)
Jedność Zakrzewo0-2 (0-2)OSP Debrzno
G.Mendrek, M.Sadowski
Polonia Buczek7-2 (2-2)Corinthians Strzeczona
M.Bień 4, S.Jarosz, M.Syska, M.Wrzeszcz - P.Kowalczyk, A.Kaczmarczyk
Ekomech Debrzno2-6 (2-3)US Człuchów
M.Pawlukiewicz, samobójcza - Z.Winiarski 2, G.Racut, K.Kowalczyk, M.Maliszewski, A.Gliszczyński
2001-02-17
Koral Dębnica0-3 (0-2)Żagiel Debrzno
M.Kisełyczka 3
OSiR Człuchów1-1 (0-0)Piranie Debrzno
M.Kowalewski - S.Nylec
JW Army Debrzno10-4 (4-1)PPZ Przybkowo
A.Koroś 4, S.Leśniewski 3, P.Kwaśniewski 2, M.Wieszewski - G.Miły 2, M.Gajewski, R.Szerląg
» kolejka 10 (2001-02-10)
Żagiel Debrzno0-7 (0-3)JW Army Debrzno
A.Koroś 5, P.Kwaśniewski, S.Lesniewski
OSiR Człuchów6-5 (0-3)PPZ Przybkowo
Z.Karpowicz 3, A.Gleb 2, M.Kowalewski - M.Gajewski 2, G.Miły 2, M.Leśniewicz
US Człuchów3-2 (2-1)Koral Dębnica
Z.Winiarski, G.Racut, K.Kowalczyk - M.Mrożek, M.Faka
OSP Debrzno1-3 (0-1)Ekomech Debrzno
M.Sadowski - L.Beger 2, M.Pawlukiewicz
Corinthians Strzeczona5-3 (3-1)Jedność Zakrzewo
G.Kril 4, P.Kowalczyk - W.Dziedzina, B.Burakowski, K.Gniot
Polonia Buczek2-6 (0-2)Piranie Debrzno
Z.Czyż 2 - R.Nylec 3, S.Nylec 2, P.Binkiewicz
» kolejka 11 (2001-02-17)
Polonia Buczek1-5 (1-1)OSiR Człuchów
D.Dziedzina - A.Gleb 3, M.Kowalewski, A.Rjabin
Jedność Zakrzewo3-5 (2-1)Piranie Debrzno
R.Gray 2, B.Burakowski - I.Nowak 2, P.Binkiewicz, T.Smółka, R.Nylec
Ekomech Debrzno3-1 (3-1)Corinthians Strzeczona
T.Górnowicz, L.Beger, Arkadiusz Nickel - A.Kaczmarczyk
Koral Dębnica4-3 (2-1)OSP Debrzno
M.Faka 2, A.Rawczyński, Ł.Kaczmarek - M.Sadowski 2, M.Fojut
US Człuchów3-6 (0-2)JW Army Debrzno
K.Kowalczyk 2, M.Maliszewski - A.Koroś 2, P.Kwaśniewski 2, M.Maza, samobójcza
PPZ Przybkowo- Żagiel Debrzno
obie drużyny zrezygnowały z rozegrania meczu, nie mającego wpływu na końcową tabelę
» TURNIEJ FINAŁOWY (2001-03-03)
Piranie Debrzno4-0 (2-0)OSiR Człuchów
I.Nowak 2, S.Nylec, J.Gospodarski
US Człuchów4-0 (2-0)JW Army Debrzno
K.Kowalczyk 3, G.Racut
Piranie Debrzno2-1 (0-1)US Człuchów
S.Nylec, R.Nylec - K.Kowalczyk
OSiR Człuchów3-1 (1-0)JW Army Debrzno
A.Skwarczak 3 - M.Wieszewski
Piranie Debrzno5-2 (3-2)JW Army Debrzno
S.Nylec 2, P.Binkiewicz, I.Nowak, T.Smółka - M.Sołtysek, A.Koroś
US Człuchów5-1 (2-1)OSiR Człuchów
K.Kowalczyk 3, Z.Winiarski, A.Szostakowski - K.Chmielewski

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::