LIGA HALOWA › POPRZEDNIE EDYCJE
• EDYCJA 2, SEZON 1999/2000
Do rozgrywek zgłosiło się 10 drużyn. Stawkę podzielono na dwie grupy po 5 zespołów, gdzie grano dwukrotnie każdy z każdym. Dwie czołowe drużyny każdej z grup rywalizowały w półfinałach na krzyż (1A - 2B, 2A - 1B), a następnie o I i III miejsce. Odbyły się również mecze o V, VII i IX miejsce wg lokat zajętych w grupach (3A - 3B, 4A - 4B, 5A - 5B).
» Tabele rundy zasadniczej

» Grupa A
Lp.ZespółM.Pkt.BramkiZ.R.P.
1.Klubowa Debrzno81722:14521
2.Relaks Debrzno81520:15503
3.Aneks Debrzno81424:15422
4.GS "Sch" Debrzno81027:29314
5.Bizarre Debrzno817:27017
» Grupa B
Lp.ZespółM.Pkt.BramkiZ.R.P.
1.Rzemieślnicy Człuchów81725:16521
2.PPZ Przybkowo81122:25323
3.Aster Debrzno81120:22323
4.JW Army Debrzno81030:20314
5.MOW Debrzno8619:33134

» Najlepsi strzelcy
17 - Andrzej Koroś (Przybkowo)
14 - Krzysztof Kowalczyk (Rzemieślnicy)
13 - Paweł Kwaśniewski (JW Army), Jarosław Matraszek (Relaks)
11 - Sławomir Marzec (Aneks)

» Wyróżnienia
Najlepszy zawodnik: Andrzej Koroś (Przybkowo)
Najlepszy bramkarz: Adam Kowalczyk (Relaks)
Król strzelców: Andrzej Koroś (Przybkowo)
Puchar Fair Play: Rzemieślnicy Człuchów
Najszybszy gol: Grzegorz Dudzic (GS "Sch")

» WYNIKI
» Runda zasadnicza
» grupa A
Aneks Debrzno5-3 (4-1)GS "Sch" Debrzno
S.Marzec 3, K.Borkowski, T.Górnowicz - M.Sadowski, A.Nickel. P.Tymecki
GS "Sch" Debrzno6-4 (1-2)Bizarre Debrzno
G.Dudzic 2, A.Nickel, P.Tymecki, R.Brzykcy, M.Sadowski - R.Petrecki 2, M.Sikora, T.Mazur
Klubowa Debrzno1-1 (0-0)Bizarre Debrzno
R.Kozubiński - R.Petrecki
Klubowa Debrzno2-1 (2-0)GS "Sch" Debrzno
S.Nylec 2 - M.Sadowski
Aneks Debrzno5-2 (1-1)Bizarre Debrzno
S.Marzec 3, T.Górnowicz, A.Rudecki - M.Ryngwelski, I.Nowak
Aneks Debrzno2-2 (1-1)Klubowa Debrzno
L.Beger, S.Marzec - S.Nylec 2
Relaks Debrzno4-0 (1-0)GS "Sch" Debrzno
R.Zembrzycki 3, J.Matraszek
Aneks Debrzno1-2 (1-1)Relaks Debrzno
S.Marzec - R.Zembrzycki 2
Bizarre Debrzno0-3 voKlubowa Debrzno
na boisku 6:3, udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie Bizarre
Aneks Debrzno3-3 (2-2)GS "Sch" Debrzno
L.Beger, S.Marzec, A.Rudecki - G.Kitowski 2, M.Fojut
Relaks Debrzno3-0 voBizarre Debrzno
na boisku 3:3, udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie Bizarre
Relaks Debrzno1-4 (0-1)Klubowa Debrzno
K.Horoszkiewicz - M.Pilarski 2, S.Nylec, M.Smółka
GS "Sch" Debrzno3-0 voBizarre Debrzno
drużyna Bizarre nie stawiła się na mecz
Klubowa Debrzno1-2 (1-1)Relaks Debrzno
M.Pilarski - J.Matraszek, R.Zembrzycki
Bizarre Debrzno0-3 voRelaks Debrzno
drużyna Bizarre nie stawiła się na mecz
Klubowa Debrzno6-5 (3-4)GS "Sch" Debrzno
T.Smółka 2, S.Nylec 2, J.Gospodarski, A.Klimek - A.Nickel 3, G.Dudzic, M.Fojut
Aneks Debrzno3-0 voBizarre Debrzno
drużyna Bizarre nie stawiła się na mecz
GS "Sch" Debrzno6-5 (1-3)Relaks Debrzno
M.Sadowski 4, P.Tymecki, Ł.Wejman - J.Matraszek 3, R.Zembrzycki 2
Klubowa Debrzno3-2 (2-1)Aneks Debrzno
R.Kozubiński 2, M.Pilarski - S.Marzec, L.Beger
Aneks Debrzno3-0 voRelaks Debrzno
drużyna Relaksu nie stawiła się na mecz
» grupa B
PPZ Przybkowo7-5 (2-3)Aster Debrzno
A.Koroś 3, M.Gajewski 2, R.Szerląg, A.Kijowski - M.Wrzeszcz 4, A.Markiewicz
PPZ Przybkowo3-3 (1-1)MOW Debrzno
A.Koroś 3 - J.Pisuk 2, G.Mendrek
JW Army Debrzno4-0 (1-0)PPZ Przybkowo
G.Plewa, P.Kwaśniewski, L.Lewandowski, samobójcza
Aster Debrzno5-2 (2-1)MOW Debrzno
M.Wrzeszcz 2, A.Łukaszewski 2, D.Stanecki - G.Mendrek, J.Pisuk
Rzemieślnicy Człuchów4-2 (2-0)MOW Debrzno
Z.Karpowicz, T.Kłos, K.Kowalczyk, G.Racut - S.Szymanówka, Z.Leszczyński
Aster Debrzno3-1 (2-0)JW Army Debrzno
A.Markiewicz, R.Wyka, J.Wójcik - G.Plewa
JW Army Debrzno3-3 (1-1)Rzemieślnicy Człuchów
S.Leśniewski, S.Kulkowski, P.Kwaśniewski - K.Kowalczyk 2, Z.Karpowicz
Rzemieślnicy Człuchów5-1 (1-0)Aster Debrzno
K.Kowalczyk 2, G.Racut 2, Z.Karpowicz - A.Markiewicz
Rzemieślnicy Człuchów4-2 (1-1)PPZ Przybkowo
K.Kowalczyk 2, Z.Karpowicz 2 - M.Gajewski 2
JW Army Debrzno11-1 (5-1)MOW Debrzno
P.Kwaśniewski 4, M.Wolanin 3, S.Leśniewski 2, L.Lewandowski, M.Wieszewski - samobójcza
Rzemieślnicy Człuchów2-0 (1-0)Aster Debrzno
K.Kowalczyk, K.Kowalski
PPZ Przybkowo3-2 (2-0)MOW Debrzno
M.Faka, M.Leśniewicz, A.Koroś - G.Mendrek 2
JW Army Debrzno2-4 (0-2)PPZ Przybkowo
P.Kwaśniewski, L.Lewandowski - A.Koroś 2, M.Leśniewicz 2
MOW Debrzno2-2 (2-1)Aster Debrzno
A.Ginter, G.Mendrek - J.Wójcik, A.Łukaszewski
Rzemieślnicy Człuchów3-1 (1-0)PPZ Przybkowo
A.Gleb 2, Z.Karpowicz - S.Małaszniak
Aster Debrzno2-1 (1-0)JW Army Debrzno
A.Markiewicz, D.Stanecki - P.Kwaśniewski
JW Army Debrzno3-5 (2-2)MOW Debrzno
P.Kwaśniewski 2, M.Wolanin - G.Mendrek 3, M.Łepek 2
JW Army Debrzno5-2 (1-1)Rzemieślnicy Człuchów
P.Kwaśniewski 3, S.Leśniewski, M.Wolanin - A.Gleb, K.Kowalczyk
MOW Debrzno2-2 (0-2)Rzemieślnicy Człuchów
A.Ginter, A.Żugaj - K.Kowalczyk, G.Racut
Aster Debrzno2-2 (1-1)PPZ Przybkowo
K.Jaworski, D.Stanecki - A.Koroś, M.Gajewski
» TURNIEJ FINAŁOWY (2000-03-04)

» Półfinały
PPZ Przybkowo6-4 (-)Klubowa Debrzno
A.Koroś 4, M.Gajewski, M.Leśniewicz - M.Pilarski 2, K.Rachwał, J.Gospodarski
Relaks Debrzno4-1 (-)Rzemieślnicy Człuchów
J.Matraszek 2, K.Horoszkiewicz, R.Zembrzycki - G.Racut
» o IX miejsce
MOW Debrzno3-0 voBizarre Debrzno
drużyna Bizarre nie stawiła się na mecz
» o VII miejsce
GS "Sch" Debrzno3-0 voJW Army Debrzno
drużyna JW Army nie stawiła się na mecz
» o V miejsce
Aster Debrzno5-2 (-)Aneks Debrzno
A.Markiewicz 2, P.Janke, K.Jaworski, J.Wójcik - S.Marzec, A.Lewenko
» o III miejsce
Rzemieślnicy Człuchów7-3 (-)Klubowa Debrzno
K.Kowalczyk 4, A.Gliszczyński 2, G.Racut - A.Nickel, M.Pilarski, J.Gospodarski
» FINAŁ
PPZ Przybkowo4-3 (-)Relaks Debrzno
A.Koroś 3, M.Leśniewicz - J.Matraszek 3

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::