LIGA HALOWA › POPRZEDNIE EDYCJE
• EDYCJA 19, SEZON 2016/2017
Do rozgrywek zgłosiło się 10 drużyn. Rywalizowano w systemie dwurundowym każdy z każdym.
» Tabela
Lp.ZespółM.Pkt.BramkiZ.R.P.
1.JR Team Człuchów1850122:441620
2.Grom Barkowo1841131:521323
3.Ogrodowa/Gama Debrzno1841103:401323
4.1125 Lipka1836113:641206
5.Team Człuchów182579:76819
6.Megalux Lipka182267:857110
7.Golden Team Zakrzewo182071:856210
8.Pionier Biskupnica181658:995112
9.Skra Bińcze18745:1472115
10.SGS Team Debrzno18647:1442016

» Klasyfikacja Fair Play
Lp.Zespół  Faule  Kary *   Pkt  
1.1125 Lipka57(2, 0)67
2.SGS Team Debrzno59(4, 0)79
3.Ogrodowa/Gama Debrzno70(2, 0)80
4.JR Team Człuchów73(3, 0)88
5.Grom Barkowo83(3, 0)98
6.Golden Team Zakrzewo83(4, 0)103
7.Megalux Lipka68(7, 1)113
8.Pionier Biskupnica85(4, 1)115
9.Team Człuchów64(9, 1)119
10.Skra Bińcze94(7, 1)139
1 faul - 1 pkt.
Kary: (2 minuty, czerwona kartka)
 2 minuty - 5 pkt.
 czerwona kartka - 10 pkt.

» Najlepsi strzelcy
golezawodnikzespół
55Michał Kawczak1125 Lipka
46Paweł WegnerJR Team Człuchów
30Patryk KlejdyszMegalux Lipka
28Ariel SobczakGrom Barkowo
27Martin RomanekOgrodowa/Gama Debrzno
27Krzysztof Szawarniak Ogrodowa/Gama Debrzno
27Sebastian GołębiewskiPionier Biskupnica
26Mateusz DrobekTeam Człuchów
23Dominik BrożekGolden Team Zakrzewo
21Rafał CichońGolden Team Zakrzewo
20Jarosław WójcikJR Team Człuchów
19Bartosz SzulcSGS Team Debrzno
18Wojciech MarczakOgrodowa/Gama Debrzno
17Przemysław MarekGrom Barkowo
17Przemysław ProcakSkra Bińcze
16Norbert MuchaOgrodowa/Gama Debrzno
16Daniel FrydrychowiczGrom Barkowo
16Jarosław Serówka1125 Lipka
15Karol RyngwelskiJR Team Człuchów
13Mateusz WęgrzynPionier Biskupnica
13Dawid StefaniakSGS Team Debrzno
12Dariusz ZabrockiGrom Barkowo
12Piotr KaczorMegalux Lipka
12Sebastian StalkaJR Team Człuchów
12Marek GlebTeam Człuchów
12Paweł Władyczak1125 Lipka
11Krzysztof BubolcGrom Barkowo
11Tomasz NiemczynowiczGolden Team Zakrzewo
11Bartłomiej Lica1125 Lipka
10Marcin ŻukowskiGrom Barkowo
10Karol DołgowskiGrom Barkowo
10Adam KopczykSkra Bińcze
9Łukasz KościanGrom Barkowo
9Kamil KulińskiMegalux Lipka
9Maciej PrzyszlakJR Team Człuchów
9Błażej KolterTeam Człuchów
9Damian ChrapkowskiTeam Człuchów
7Marcin TydaMegalux Lipka
7Dawid RoczekSkra Bińcze
7Damian Okoński1125 Lipka
6Mateusz SowińskiPionier Biskupnica
5Michał WcisłoGolden Team Zakrzewo
5Kacper DługoszTeam Człuchów
5Michał DurajTeam Człuchów
4Jakub KaczmarekOgrodowa/Gama Debrzno
4Artur NiemierGrom Barkowo
4Rafał KuchciakMegalux Lipka
4Sylwester Żmuda-TrzebiatowskiJR Team Człuchów
4Tomasz ŁukaszukJR Team Człuchów
4Łukasz PłóciennikJR Team Człuchów
4Mateusz NiemczynowiczGolden Team Zakrzewo
4Szymon RakowskiTeam Człuchów
4Filip KarmańskiTeam Człuchów
4Mateusz MasiakPionier Biskupnica
4Gracjan MateusiakSGS Team Debrzno
3Paweł KrawczukOgrodowa/Gama Debrzno
3Tomasz KrasienkiewiczGrom Barkowo
3Dominik NitaGrom Barkowo
3Patryk JanczakGrom Barkowo
3Dawid DajdaSkra Bińcze
3Mariusz GlinieckiSkra Bińcze
3Dariusz ChmielewskiSkra Bińcze
3Rafał WegnerTeam Człuchów
3Przemysław Szczubiał1125 Lipka
3Michał BukowskiSGS Team Debrzno
3Maciej PetryczkoSGS Team Debrzno
2Bartłomiej RutynaOgrodowa/Gama Debrzno
2Krystian SzostekOgrodowa/Gama Debrzno
2Dawid Kutela Megalux Lipka
2Jacek CichońGolden Team Zakrzewo
2Marcin GierszewskiGolden Team Zakrzewo
2Krzysztof RadkeGolden Team Zakrzewo
2Mateusz MielcarzPionier Biskupnica
2Mariusz StrzeleckiPionier Biskupnica
2Wojciech Taras1125 Lipka
2Adam Łukaszewski1125 Lipka
2Krzysztof DudzicSGS Team Debrzno
2Patryk DudekSGS Team Debrzno
1Jakub DypoltOgrodowa/Gama Debrzno
1Andrzej WałaszewskiOgrodowa/Gama Debrzno
1Paweł JanuszewskiGrom Barkowo
1Michał BednarekMegalux Lipka
1Michał NowickiMegalux Lipka
1Remigiusz KloskowskiSkra Bińcze
1Szymon SławskiGolden Team Zakrzewo
1Dawid SiatkowskiTeam Człuchów
1Artur GołębiewskiPionier Biskupnica
1Daniel PająkPionier Biskupnica
1Leszek RogackiPionier Biskupnica
1Krystian SabatowskiPionier Biskupnica
1Sławomir Słonka1125 Lipka
1Michał Pacholik1125 Lipka
1Damian Litwiniuk1125 Lipka
1Dawid RaszlińskiSGS Team Debrzno
 
Bramki samobójcze - 19

» Wyróżnienia
Najlepszy zawodnik: Sebastian Gołębiewski (Pionier Biskupnica)
Najlepszy bramkarz: Sławomir Słonka (1125 Lipka)
Król strzelców: Michał Kawczak (1125 Lipka)
Puchar Fair Play: 1125 Lipka

» WYNIKI
» termin 1 (2016-11-27)
Golden Team Zakrzewo2-9 (1-5)1125 Lipka
J. Cichoń, D. Brożek- B. Lica 4, M. Kawczak 3, J. Serówka, D. Okoński
Pionier Biskupnica7-2 (1-1)Megalux Lipka
S. Gołębiewski 5, M. Mielcarz, A. Gołębiewski- P. Klejdysz 2
1125 Lipka6-1 (4-0)Grom Barkowo
M. Kawczak 4, B. Lica, J. Serówka- K. Dołgowski
Golden Team Zakrzewo6-4 (3-1)Pionier Biskupnica
T. Niemczynowicz 2, D. Brożek 2, R. Cichoń 2- S. Gołębiewski 3, M. Węgrzyn
Megalux Lipka9-1 (6-0)SGS Team Debrzno
P. Klejdysz 4, K. Kuliński 3, D. Kutela 2- B. Szulc
Skra Bińcze1-15 (1-5)Grom Barkowo
P. Procak- A. Sobczak 5, K. Dołgowski 4, D. Frydrychowicz 4, K. Bubolc, T. Krasienkiewicz
Team Człuchów4-5 (1-0)Ogrodowa/Gama Debrzno
D. Chrapkowski 2, B. Kolter, Sz. Rakowski- W. Marczak 3, P. Krawczuk, N. Mucha
SGS Team Debrzno2-14 (0-5)JR Team Człuchów
B. Szulc 2- P. Wegner 7, J. Wójcik 3, S. Stalka 2, Maciej Przyszlak, S. Żmuda-Trzebiatowski
Skra Bińcze1-9 (0-4)Ogrodowa/Gama Debrzno
A. Kopczyk- W. Marczak 2, J. Kaczmarek 2, M. Romanek 2, N. Mucha, P. Krawczuk, A. Wałaszewski
JR Team Człuchów5-5 (3-3)Team Człuchów
P. Wegner 2, S. Stalka 2, J. Wójcik- D. Chrapkowski 3, F. Karmański 2
» termin 2 (2016-12-04)
Megalux Lipka3-3 (2-2)Skra Bińcze
P. Klejdysz, M. Nowicki, K. Kuliński- P. Procak 3
JR Team Człuchów3-0 (3-0)Grom Barkowo
K. Ryngwelski 2, P. Wegner
Team Człuchów10-3 (5-0)Megalux Lipka
B. Kolter 2, M. Drobek 2, D. Chrapkowski 2, M. Gleb 2, samobójcza, Sz. Rakowski- P. Klejdysz 2, K. Kuliński
Skra Bińcze0-13 (0-6)JR Team Człuchów
P. Wegner 4, K. Ryngwelski 2, J. Wójcik 2, Ł. Płóciennik, S. Stalka, 3 samobójcze
Grom Barkowo4-2 (1-2)Ogrodowa/Gama Debrzno
K. Dołgowski 2, D. Frydrychowicz, A. Sobczak- M. Romanek, N. Mucha
Golden Team Zakrzewo2-5 (1-1)Team Człuchów
M. Niemczynowicz, K. Radke- M. Drobek 2, B. Kolter, D. Chrapkowski, M. Gleb
Pionier Biskupnica5-1 (2-0)SGS Team Debrzno
M. Węgrzyn 2, S. Gołębiewski, M. Mielcarz, M. Masiak- D. Stefaniak
Ogrodowa/Gama Debrzno5-2 (0-2)1125 Lipka
M. Romanek 2, B. Rutyna 2, P. Krawczuk- M. Kawczak 2
SGS Team Debrzno3-7 (0-5)Golden Team Zakrzewo
M. Bukowski, D. Stefaniak, B. Szulc- T. Niemczynowicz 2, D. Brożek 2, M. Gierszewski, M. Niemczynowicz, M. Wcisło
Pionier Biskupnica2-8 (0-3)1125 Lipka
M. Masiak, M. Sowiński- J. Serówka 2, M. Kawczak 2, samobójcza, P. Władyczak, B. Lica, D. Okoński
» termin 3 (2016-12-11)
SGS Team Debrzno2-4 (1-2)Team Człuchów
D. Stefaniak, B. Szulc- M. Drobek, K. Długosz, B. Kolter, Sz. Rakowski
Pionier Biskupnica5-3 (1-1)Skra Bińcze
S. Gołębiewski 3, M. Sowiński, L. Rogacki- A. Kopczyk 2, D. Dajda
SGS Team Debrzno3-10 (1-3)1125 Lipka
B. Szulc, D. Raszliński, D. Stefaniak- M. Kawczak 4, D. Okoński 3, J. Serówka 2, B. Lica
Team Człuchów3-4 (1-2)Pionier Biskupnica
F. Karmański 2, B. Kolter- S. Gołębiewski 3, M. Sowiński
Skra Bińcze1-2 (1-2)Golden Team Zakrzewo
D. Chmielewski- R. Cichoń 2
1125 Lipka3-5 (2-2)JR Team Człuchów
J. Serówka, B. Lica, M. Kawczak- K. Ryngwelski 4, P. Wegner
Megalux Lipka3-7 (0-1)Ogrodowa/Gama Debrzno
P. Kaczor 2, P. Klejdysz- M. Romanek 5, K. Szostek, samobójcza
Golden Team Zakrzewo3-6 (3-2)Grom Barkowo
R. Cichoń, T. Niemczynowicz, J. Cichoń- A. Sobczak 2, K. Dołgowski 2, K. Bubolc, D. Frydrychowicz
Ogrodowa/Gama Debrzno0-3 (0-0)JR Team Człuchów
S. Stalka, K. Ryngwelski, S. Żmuda-Trzebiatowski
Grom Barkowo7-2 (1-2)Megalux Lipka
A. Sobczak 2, Prz. Marek, K. Dołgowski, D. Frydrychowicz, D. Zabrocki, P. Januszewski- K. Kuliński, P. Kaczor
» termin 4 (2016-12-18)
Ogrodowa/Gama Debrzno5-2 (3-2)Golden Team Zakrzewo
M. Romanek 3, K. Szawarniak 2- R. Cichoń 2
JR Team Człuchów3-1 (3-0)Megalux Lipka
J. Wójcik 2, S. Żmuda-Trzebiatowski- P. Klejdysz
Pionier Biskupnica1-4 (1-3)Ogrodowa/Gama Debrzno
S. Gołębiewski- K. Szawarniak 3, M. Romanek
Golden Team Zakrzewo2-4 (0-2)JR Team Człuchów
M. Wcisło, T. Niemczynowicz- J.Wójcik 2, S. Stalka, S. Żmuda-Trzebiatowski
1125 Lipka3-4 (1-1)Megalux Lipka
J. Serówka 2, P. Szczubiał- P. Klejdysz 3, K. Kuliński
Team Człuchów5-0 (1-0)Skra Bińcze
M. Gleb 2, D. Chrapkowski, M. Drobek, K. Długosz
Grom Barkowo7-2 (1-2)Pionier Biskupnica
Prz. Marek 3, D. Frydrychowicz, D. Zabrocki, K. Bubolc, T. Krasienkiewicz- S. Gołębiewski 2
Skra Bińcze2-4 (2-1)SGS Team Debrzno
R. Kloskowski, M. Gliniecki- D. Stefaniak, B. Szulc, K. Dudzic, G. Mateusiak
Team Człuchów2-6 (1-3)1125 Lipka
M. Gleb, M. Drobek- J. Serówka 3, M. Pacholik, P. Władyczak, D. Okoński
SGS Team Debrzno3-2 (1-1)Grom Barkowo
M. Petryczko, B. Szulc, G. Mateusiak- M. Żukowski, K. Bubolc
mecz przełożony na 27.12.2016r. godz.16.00 (decyzja organizatora rozgrywek)
» termin 5 (2017-01-06)
Grom Barkowo10-0 (3-0)Team Człuchów
D. Frydrychowicz 2, P. Janczak 2, K. Bubolc 2, Prz. Marek 2, A. Sobczak, A. Niemier
Skra Bińcze2-12 (0-5)1125 Lipka
D. Dajda, D. Roczek- M. Kawczak 8, J. Serówka, P. Władyczak, D. Litwiniuk, S. Słonka
Ogrodowa/Gama Debrzno6-2 (3-2)Team Człuchów
N. Mucha 3, K. Szawarniak 2, M. Romanek- M. Drobek 2
Grom Barkowo19-0 (8-0)Skra Bińcze
A. Sobczak 11, M. Żukowski 2, D. Zabrocki 2, D. Frydrychowicz, P. Janczak, K. Bubolc, samobójcza
1125 Lipka6-3 (4-0)Golden Team Zakrzewo
M. Kawczak 3, P. Władyczak, J. Serówka, B. Lica- M. Wcisło 2, T. Niemczynowicz
Ogrodowa/Gama Debrzno5-1 (2-0)SGS Team Debrzno
W. Marczak 4, M. Romanek- D. Stefaniak
JR Team Człuchów7-2 (1-0)Pionier Biskupnica
P. Wegner 6, samobójcza- S. Gołębiewski 2
Megalux Lipka6-3 (4-0)Golden Team Zakrzewo
P. Klejdysz 3, P. Kaczor 3- R. Cichoń, M. Niemczynowicz, K. Radke
JR Team Człuchów11-3 (6-0)SGS Team Debrzno
P. Wegner 3, J. Wójcik 3, Maciej Przyszlak 2, K. Ryngwelski 2, T. Łukaszuk- M. Petryczko, M. Bukowski, B. Szulc
Megalux Lipka5-2 (2-0)Pionier Biskupnica
P. Kaczor 2, K. Kuliński, P. Klejdysz, R. Kuchciak- S. Gołębiewski 2
» termin 6 (2017-01-08)
Ogrodowa/Gama Debrzno3-3 (2-1)Grom Barkowo
N. Mucha, W. Marczak, K. Szawarniak- M. Żukowski 2, A. Sobczak
SGS Team Debrzno2-11 (1-4)Megalux Lipka
G. Mateusiak, D. Stefaniak- P. Klejdysz 4, R. Kuchciak 2, P. Kaczor 2, M. Tyda 2, samobójcza
Pionier Biskupnica3-3 (1-1)Golden Team Zakrzewo
M. Strzelecki, S. Gołębiewski, M. Masiak- R. Cichoń 2, D. Brożek
Megalux Lipka3-2 (1-2)Team Człuchów
M. Tyda 2, P. Klejdysz- M. Duraj, M. Drobek
Golden Team Zakrzewo4-2 (1-1)SGS Team Debrzno
D. Brożek 2, R. Cichoń, Sz. Sławski- D. Stefaniak 2
1125 Lipka6-0 (1-0)Pionier Biskupnica
M. Kawczak 2, B. Lica, P. Władyczak, D. Okoński, W. Taras
Team Człuchów2-5 (1-1)JR Team Człuchów
Sz. Rakowski, M. Gleb- P. Wegner 2, T. Łukaszuk 2, S. Stalka
Ogrodowa/Gama Debrzno16-0 (5-0)Skra Bińcze
K. Szawarniak 8, M. Romanek 5, N. Mucha 2, samobójcza
Grom Barkowo9-3 (4-2)1125 Lipka
A. Sobczak 4, D. Zabrocki 2, Ł. Kościan 2, D. Frydrychowicz- M. Kawczak 3
JR Team Człuchów15-3 (7-0)Skra Bińcze
P. Wegner 6, K. Ryngwelski 3, J. Wójcik 3, Maciej Przyszlak 2, samobójcza- M. Gliniecki 2, P. Procak
» termin 7 (2017-01-14)
1125 Lipka3-5 (2-3)Ogrodowa/Gama Debrzno
P. Władyczak, M. Kawczak, W. Taras- N. Mucha 2, M. Romanek, W. Marczak, K. Szawarniak
Grom Barkowo4-4 (1-4)JR Team Człuchów
Ł. Kościan 4- S. Stalka 3, P. Wegner
1125 Lipka15-5 (6-1)SGS Team Debrzno
M. Kawczak 9, P. Szczubiał 2, A. Łukaszewski 2, J. Serówka, P. Władyczak- B. Szulc 4, P. Dudek
JR Team Człuchów3-1 (2-1)Ogrodowa/Gama Debrzno
samobójcza, S. Stalka, P. Wegner- K. Szostek
Megalux Lipka5-11 (2-5)Grom Barkowo
P. Klejdysz 3, K. Kuliński, M. Bednarek- Ł. Kościan 3, Prz. Marek 2, A. Sobczak, A. Niemier, D. Zabrocki, D. Frydrychowicz, 2 samobójcze
SGS Team Debrzno5-6 (4-2)Pionier Biskupnica
B. Szulc 2, D. Stefaniak 2, M. Bukowski- M. Węgrzyn 3, M. Strzelecki, D. Pająk, K. Sabatowski
Team Człuchów7-6 (3-5)Golden Team Zakrzewo
M. Drobek 3, M. Gleb 3, D. Siatkowski- D. Brożek 3, R. Cichoń 2, T. Niemczynowicz
Skra Bińcze4-5 (2-4)Megalux Lipka
P. Procak 2, A. Kopczyk, D. Roczek- P. Klejdysz 3, P. Kaczor, R. Kuchciak
Pionier Biskupnica0-7 (0-3)Team Człuchów
M. Drobek 3, M. Gleb 2, K. Długosz, B. Kolter
Golden Team Zakrzewo6-2 (3-1)Skra Bińcze
T. Niemczynowicz 2, D. Brożek 2, R. Cichoń, M. Niemczynowicz- D. Roczek, P. Procak
» termin 8 (2017-01-15)
Ogrodowa/Gama Debrzno4-0 (2-0)Megalux Lipka
M. Romanek 3, W. Marczak
Grom Barkowo7-5 (3-3)Golden Team Zakrzewo
D. Frydrychowicz 2, Prz. Marek 2, K. Bubolc 2, D. Zabrocki- R. Cichoń 3, D. Brożek 2
Megalux Lipka0-7 (0-4)JR Team Człuchów
P. Wegner 4, Maciej Przyszlak, samobójcza, Ł. Płóciennik
Golden Team Zakrzewo3-3 (2-1)Ogrodowa/Gama Debrzno
D. Brożek 2, M. Gierszewski- M. Romanek 2, K. Szawarniak
Pionier Biskupnica3-7 (1-4)Grom Barkowo
S. Gołębiewski 2, M. Węgrzyn- Prz. Marek 4, D. Zabrocki, K. Bubolc, T. Krasienkiewicz
JR Team Człuchów4-3 (2-0)1125 Lipka
J. Wójcik, Ł. Płóciennik, P. Wegner, K. Ryngwelski- M. Kawczak 3
Team Człuchów7-2 (4-2)SGS Team Debrzno
M. Duraj 3, M. Drobek 2, R. Wegner, K. Długosz- B. Szulc, D. Stefaniak
Skra Bińcze7-4 (3-1)Pionier Biskupnica
P. Procak 2, A. Kopczyk 2, samobójcza, D. Chmielewski, D. Roczek- M. Węgrzyn 2, M. Sowiński, S. Gołębiewski
1125 Lipka7-5 (4-4)Team Człuchów
M. Kawczak 3, P. Władyczak 3, J. Serówka- M. Drobek 3, K. Długosz, M. Duraj
SGS Team Debrzno2-8 (1-3)Skra Bińcze
P. Dudek, D. Stefaniak- A. Kopczyk 4, P. Procak 3, D. Roczek
» termin 9 (2017-01-21)
Grom Barkowo12-4 (8-0)SGS Team Debrzno
M. Żukowski 2, D. Nita 2, Prz. Marek 2, A. Niemier 2, K. Bubolc, D. Zabrocki, samobójcza, D. Frydrychowicz- B. Szulc 2, M. Petryczko, K. Dudzic
Skra Bińcze3-6 (1-3)Team Człuchów
D. Roczek, D. Chmielewski, D. Dajda- M. Drobek 3, B. Kolter 2, R. Wegner
Megalux Lipka2-5 (1-2)1125 Lipka
P. Klejdysz, M. Tyda- M. Kawczak 3, P. Władyczak, samobójcza
Team Człuchów3-7 (3-6)Grom Barkowo
M. Drobek 2, R. Wegner- M. Żukowski 3, D. Zabrocki 2, Prz. Marek, D. Nita
1125 Lipka6-5 (3-2)Skra Bińcze
M. Kawczak 4, B. Lica, P. Władyczak- P. Procak 4, D. Roczek
Golden Team Zakrzewo4-3 (2-0)Megalux Lipka
D. Brożek 2, T. Niemczynowicz, M. Wcisło- M. Tyda 2, P. Kaczor
Ogrodowa/Gama Debrzno11-3 (6-0)Pionier Biskupnica
K. Szawarniak 6, W. Marczak 3, N. Mucha, J. Kaczmarek- M. Węgrzyn 2, S. Gołębiewski
JR Team Człuchów9-8 (1-4)Golden Team Zakrzewo
P. Wegner 4, J. Wójcik 2, samobójcza, T. Łukaszuk, Maciej Przyszlak- R. Cichoń 4, D. Brożek 4
SGS Team Debrzno2-12 (2-5)Ogrodowa/Gama Debrzno
G. Mateusiak, B. Szulc- N. Mucha 4, K. Szawarniak 3, W. Marczak 3, J. Dypolt, J. Kaczmarek
Pionier Biskupnica5-7 (3-1)JR Team Człuchów
M. Węgrzyn 2, M. Sowiński 2, M. Masiak- P. Wegner 3, Maciej Przyszlak 2, J. Wójcik, Ł. Płóciennik

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::