LIGA HALOWA › POPRZEDNIE EDYCJE
• EDYCJA 18, SEZON 2015/2016
Do rozgrywek zgłosiło się 10 drużyn. Rywalizowano w systemie dwurundowym każdy z każdym.
» Tabela
Lp.ZespółM.Pkt.BramkiZ.R.P.
1.Grom Barkowo1847117:431521
2.Ogrodowa/Gama Debrzno1847118:461521
3.1125 Lipka183994:531305
4.JR Team Człuchów183495:641116
5.Meblolux Debrzno183297:801026
6.Team Człuchów182772:96909
7.Golden Team Zakrzewo182164:857011
8.Megalux Lipka181033:833114
9.Skra Bińcze18643:1082016
10.Pionier Biskupnica18335:1101017

» Klasyfikacja Fair Play
Lp.Zespół  Faule  Kary *   Pkt  
1.1125 Lipka46(0, 0)46
2.Golden Team Zakrzewo55(3, 0)70
3.Skra Bińcze62(3, 1)87
-.Meblolux Debrzno57(4, 1)87
5.JR Team Człuchów68(5, 0)93
6.Team Człuchów66(6, 0)96
7.Grom Barkowo42(7, 2)97
8.Ogrodowa/Gama Debrzno77(3, 1)102

Drużyny Pioniera Biskupnica i Megaluxu Lipka nie są uwzględniane w klasyfikacji fair play
1 faul - 1 pkt.
Kary: (2 minuty, czerwona kartka)
 2 minuty - 5 pkt.
 czerwona kartka - 10 pkt.

» Najlepsi strzelcy
golezawodnikzespół
44Krzysztof SzawarniakOgrodowa/Gama Debrzno
40Paweł WegnerMeblolux Debrzno
29Bartłomiej Lica1125 Lipka
28Dominik BrożekGolden Team Zakrzewo
26Karol DołgowskiGrom Barkowo
26Sebastian StalkaJR Team Człuchów
26Karol RyngwelskiJR Team Człuchów
21Bartłomiej RutynaOgrodowa/Gama Debrzno
20Marek GlebTeam Człuchów
19Rafał CichońGolden Team Zakrzewo
18Patryk KlejdyszMeblolux Debrzno
18Łukasz DudzicJR Team Człuchów
17Dawid WachnikGrom Barkowo
15Paweł SzapielSkra Bińcze
15Błażej KolterTeam Człuchów
15Michał Pacholik1125 Lipka
14Michał KawczakMeblolux Debrzno
12Martin RomanekOgrodowa/Gama Debrzno
12Dariusz ZabrockiGrom Barkowo
12Mateusz MielcarzPionier Biskupnica
11Krzysztof BubolcGrom Barkowo
11Mateusz Drobek Team Człuchów
10Daniel FrydrychowiczGrom Barkowo
10Ariel SobczakGrom Barkowo
10Piotr KaczorMegalux Lipka
10Przemysław Procak Skra Bińcze
10Mateusz WęgrzynPionier Biskupnica
10Jarosław Serówka1125 Lipka
10Damian Litwiniuk1125 Lipka
10Radosław Petrecki1125 Lipka
9Paweł JanuszewskiGrom Barkowo
9Wojciech MarczakMeblolux Debrzno
9Maciej PrzyszlakJR Team Człuchów
9Karol LubińskiTeam Człuchów
9Paweł Władyczak1125 Lipka
8Kamil ZubowskiOgrodowa/Gama Debrzno
8Paweł KrawczukOgrodowa/Gama Debrzno
7Bartłomiej KunickiSkra Bińcze
6Andrzej WałaszewskiOgrodowa/Gama Debrzno
6Mateusz GrytaOgrodowa/Gama Debrzno
6Marcin MarzecMegalux Lipka
6Dawid DajdaSkra Bińcze
6Mateusz SowińskiPionier Biskupnica
6Damian Okoński1125 Lipka
5Norbert MuchaOgrodowa/Gama Debrzno
5Przemysław MarekGrom Barkowo
5Krzysztof DudzicMeblolux Debrzno
5Piotr DrążekTeam Człuchów
4Paweł ŁackoGrom Barkowo
4Grzegorz DudekMegalux Lipka
4Rafał KuchciakMegalux Lipka
4Marcin TydaMegalux Lipka
4Jarosław WójcikJR Team Człuchów
4Kamil KulińskiGolden Team Zakrzewo
4Arkadiusz ZachajczukTeam Człuchów
3Jakub KaczmarekOgrodowa/Gama Debrzno
3Patryk JanczakGrom Barkowo
3Tomasz NiemczynowiczGolden Team Zakrzewo
3Mateusz NiemczynowiczGolden Team Zakrzewo
3Radosław NowakowskiPionier Biskupnica
2Maciej MaślanykOgrodowa/Gama Debrzno
2Marcin ŻukowskiGrom Barkowo
2Mateusz LeciejewskiGrom Barkowo
2Wojciech ŻelaznyMeblolux Debrzno
2Szymon MalmonMeblolux Debrzno
2Mariusz GóraMeblolux Debrzno
2Wojciech JabłońskiMegalux Lipka
2Kamil KałdowskiJR Team Człuchów
2Wojciech GronkowskiJR Team Człuchów
2Tomasz ŁukaszukJR Team Człuchów
2Kamil ElertJR Team Człuchów
2Szymon SławskiGolden Team Zakrzewo
2Piotr GospodarekGolden Team Zakrzewo
2Michał DurajTeam Człuchów
2Roman PieniutaPionier Biskupnica
1Artur NiemierGrom Barkowo
1Tomasz KrasienkiewiczGrom Barkowo
1Wojciech TarasMeblolux Debrzno
1Krzysztof StyburskiSkra Bińcze
1Szczepan DajdaSkra Bińcze
1Tomasz KołodziejJR Team Człuchów
1Patryk KuczyńskiJR Team Człuchów
1Kamil BrzeźniakJR Team Człuchów
1Krzysztof RadkeGolden Team Zakrzewo
1Patryk BelkaGolden Team Zakrzewo
1Wojciech KwaśniakTeam Człuchów
1Kacper DługoszTeam Człuchów
1Krystian SabatowskiPionier Biskupnica
1Marcin DattaPionier Biskupnica
 
Bramki samobójcze - 16
Walkowery - 12 goli

» Wyróżnienia
Najlepszy zawodnik: Krzysztof Szawarniak (Ogrodowa/Gama Debrzno)
Najlepszy bramkarz: Artur Niemier (Grom Barkowo)
Król strzelców: Krzysztof Szawarniak (Ogrodowa/Gama Debrzno)
Puchar Fair Play: 1125 Lipka

» WYNIKI
» termin 1 (2015-12-06)
Skra Bińcze0-5 (0-3)Golden Team Zakrzewo
D. Brożek 2, R. Cichoń 2, Sz. Sławski
Team Człuchów7-3 (2-3)Pionier Biskupnica
M. Drobek 3, P. Drążek 2, B. Kolter, A. Zachajczuk- M. Datta, M. Węgrzyn, M. Mielcarz
Ogrodowa/Gama Debrzno12-1 (6-1)Skra Bińcze
K. Szawarniak 5, M. Gryta 2, B. Rutyna 2, M. Romanek, M. Maślanyk, K. Zubowski- P. Szapiel
Golden Team Zakrzewo2-5 (1-2)Team Człuchów
M. Niemczynowicz, R. Cichoń- K. Lubiński 2, B. Kolter, A. Zachajczuk, P. Drążek
Pionier Biskupnica1-9 (1-3)Meblolux Debrzno
M. Mielcarz- P. Wegner 4, W. Marczak 3, Sz. Malmon, M. Kawczak
Grom Barkowo8-5 (6-4)Ogrodowa/Gama Debrzno
K. Dołgowski 5, D. Zabrocki, D. Wachnik, A. Sobczak- K. Szawarniak 3, B. Rutyna 2
Megalux Lipka3-5 (0-1)JR Team Człuchów
M. Marzec, R. Kuchciak, P. Kaczor- T. Kołodziej, J. Wójcik, K. Ryngwelski, S. Stalka, Ł. Dudzic
Meblolux Debrzno3-8 (1-0)1125 Lipka
W. Marczak, M. Kawczak, P. Klejdysz- B. Lica 5, P. Władyczak 2, D. Okoński
JR Team Człuchów2-8 (1-2)Grom Barkowo
J. Wójcik, Maciej Przyszlak- A. Sobczak 2, P. Janczak 2, K. Dołgowski 2, samobójcza, D. Zabrocki
Megalux Lipka2-8 (0-3)1125 Lipka
R. Kuchciak, P. Kaczor- J. Serówka 2, M. Pacholik 2, P. Władyczak 2, B. Lica, R. Petrecki
» termin 2 (2015-12-13)
Meblolux Debrzno0-6 (0-3)Grom Barkowo
D. Wachnik, K. Dołgowski, D. Zabrocki, Prz. Marek, A. Sobczak, T. Krasienkiewicz
Team Człuchów4-2 (1-0)Skra Bińcze
M. Gleb 2, B. Kolter, K. Lubiński- P. Szapiel 2
Megalux Lipka2-9 (2-4)Meblolux Debrzno
R. Kuchciak, P. Kaczor- P. Klejdysz 4, M. Kawczak 2, W. Żelazny, W. Marczak, Sz. Malmon
Grom Barkowo13-1 (6-0)Team Człuchów
K. Dołgowski 6, D. Frydrychowicz 3, A. Sobczak 2, A. Niemier, P. Januszewski- A. Zachajczuk
1125 Lipka3-1 (1-1)Skra Bińcze
M. Pacholik 2, B. Lica- B. Kunicki
Ogrodowa/Gama Debrzno9-1 (7-0)Golden Team Zakrzewo
B. Rutyna 2, K. Szawarniak 2, samobójcza, M. Romanek, N. Mucha, M. Gryta, J. Kaczmarek- R. Cichoń
Pionier Biskupnica3-2 (2-1)Megalux Lipka
R. Pieniuta 2, M. Mielcarz- M. Marzec, R. Kuchciak
Golden Team Zakrzewo2-8 (0-5)JR Team Człuchów
R. Cichoń, M. Niemczynowicz- Ł. Dudzic 4, K. Ryngwelski 2, K. Kałdowski, S. Stalka
Ogrodowa/Gama Debrzno5-2 (1-1)1125 Lipka
B. Rutyna 3, K. Szawarniak 2- M. Pacholik, J. Serówka
JR Team Człuchów8-2 (4-0)Pionier Biskupnica
K. Ryngwelski 2, S. Stalka 2, Ł. Dudzic, J. Wójcik, K. Kałdowski, Maciej Przyszlak- M. Mielcarz, M. Węgrzyn
» termin 3 (2015-12-20)
JR Team Człuchów2-9 (2-8)Ogrodowa/Gama Debrzno
Ł. Dudzic 2- B. Rutyna 4, K. Zubowski 2, A. Wałaszewski, P. Krawczuk, N. Mucha
Megalux Lipka1-3 (1-0)Golden Team Zakrzewo
P. Kaczor- D. Brożek 2, K. Radke
JR Team Człuchów4-5 (2-3)1125 Lipka
S. Stalka 2, T. Łukaszuk, P. Kuczyński- P. Władyczak 2, B. Lica 2, R. Petrecki
Ogrodowa/Gama Debrzno3-1 (2-0)Megalux Lipka
M. Romanek, K. Szawarniak, P. Krawczuk- P. Kaczor
Golden Team Zakrzewo6-3 (2-1)Grom Barkowo
D. Brożek 4, R. Cichoń 2- A. Sobczak 2, P. Janczak
1125 Lipka8-2 (4-2)Team Człuchów
B. Lica 3, P. Władyczak 2, M. Pacholik, samobójcza, R. Petrecki- M. Drobek, M. Gleb
Skra Bińcze2-4 (2-2)Meblolux Debrzno
B. Kunicki 2- P. Klejdysz 2, W. Marczak, K. Dudzic
Grom Barkowo8-4 (2-0)Pionier Biskupnica
P. Januszewski 3, Prz. Marek 2, D. Wachnik 2, K. Bubolc- M. Węgrzyn 3, M. Sowiński
Meblolux Debrzno8-4 (4-1)Team Człuchów
P. Wegner 4, K. Dudzic 2, samobójcza, P. Klejdysz- A. Zachajczuk, K. Długosz, B. Kolter, K. Lubiński
Pionier Biskupnica5-7 (3-4)Skra Bińcze
M. Mielcarz 2, R. Nowakowski 2, M. Węgrzyn- P. Szapiel 4, P. Procak 3
» termin 4 (2016-01-03)
Grom Barkowo3-0 vo1125 Lipka
D. Wachnik 2, K. Dołgowski- P. Szczubiał, P. Władyczak
na boisku 3:2 (0:1), udział w drużynie 1125 Lipka nieuprawnionego zawodnika (Przemysław Szczubiał)
Megalux Lipka7-1 (4-1)Skra Bińcze
M. Tyda 2, P. Kaczor 2, M. Marzec 2, G. Dudek- P. Szapiel
1125 Lipka6-3 (2-1)Pionier Biskupnica
R. Petrecki 3, D. Litwiniuk, samobójcza, J. Serówka- M. Sowiński, R. Nowakowski, M. Mielcarz
Grom Barkowo8-1 (1-0)Megalux Lipka
K. Dołgowski 2, A. Sobczak 2, D. Zabrocki 2, P. Januszewski, K. Bubolc- W. Jabłoński
Skra Bińcze1-7 (0-4)JR Team Człuchów
P. Procak- K. Ryngwelski 3, S. Stalka 3, T. Łukaszuk
Golden Team Zakrzewo8-3 (2-3)Pionier Biskupnica
D. Brożek 4, R. Cichoń 3, samobójcza- M. Węgrzyn 2, M. Mielcarz
Ogrodowa/Gama Debrzno5-5 (4-2)Meblolux Debrzno
K. Szawarniak 2, P. Krawczuk, M. Gryta, J. Kaczmarek- P. Wegner 4, M. Kawczak
JR Team Człuchów10-4 (5-2)Team Człuchów
Ł. Dudzic 4, K. Ryngwelski 3, S. Stalka 2, K. Elert- K. Lubiński 2, P. Drążek, B. Kolter
Golden Team Zakrzewo2-5 (1-2)Meblolux Debrzno
R. Cichoń, D. Brożek- P. Wegner 2, W. Marczak, M. Kawczak, K. Dudzic
Team Człuchów4-11 (4-5)Ogrodowa/Gama Debrzno
M. Gleb 2, M. Drobek, B. Kolter- K. Szawarniak 4, M. Romanek 3, K. Zubowski 3, N. Mucha
» termin 5 (2016-01-06)
Pionier Biskupnica0-5 (0-2)Ogrodowa/Gama Debrzno
K. Szawarniak 3, K. Zubowski 2
Golden Team Zakrzewo1-8 (1-3)1125 Lipka
R. Cichoń- R. Petrecki 3, B. Lica 2, samobójcza, J. Serówka, M. Pacholik
Meblolux Debrzno4-7 (2-2)Ogrodowa/Gama Debrzno
P. Wegner 2, M. Kawczak, P. Klejdysz- P. Krawczuk 3, K. Szawarniak, A. Wałaszewski, N. Mucha, M. Gryta
Pionier Biskupnica1-5 (0-1)Golden Team Zakrzewo
M. Mielcarz- D. Brożek 3, R. Cichoń, T. Niemczynowicz
1125 Lipka1-3 (0-0)Grom Barkowo
R. Petrecki- M. Żukowski, K. Bubolc, D. Frydrychowicz
Meblolux Debrzno2-3 (2-1)JR Team Człuchów
P. Wegner 2- S. Stalka, K. Ryngwelski, Ł. Dudzic
Team Człuchów4-2 (2-2)Megalux Lipka
B. Kolter 2, M. Gleb, M. Drobek- W. Jabłoński, G. Dudek
Skra Bińcze2-6 (0-3)Grom Barkowo
D. Dajda, B. Kunicki- K. Bubolc 2, K. Dołgowski, D. Frydrychowicz, M. Leciejewski, D. Zabrocki
Team Człuchów3-4 (0-1)JR Team Człuchów
B. Kolter 2, M. Gleb- K. Ryngwelski, Ł. Dudzic, samobójcza, S. Stalka
Skra Bińcze0-1 (0-0)Megalux Lipka
M. Marzec
» termin 6 (2016-01-10)
JR Team Człuchów9-0 (6-0)Skra Bińcze
S. Stalka 3, K. Ryngwelski 2, Maciej Przyszlak, J. Wójcik, Ł. Dudzic, W. Gronkowski
Megalux Lipka1-10 (0-3)Grom Barkowo
M. Marzec- K. Bubolc 3, K. Dołgowski 3, Prz. Marek 2, D. Zabrocki, P. Januszewski
Skra Bińcze3-5 (1-2)Ogrodowa/Gama Debrzno
P. Szapiel 2, samobójcza- K. Szawarniak 3, A. Wałaszewski, M. Romanek
Grom Barkowo4-3 (3-1)JR Team Człuchów
K. Dołgowski 2, D. Wachnik, M. Leciejewski- K. Ryngwelski 2, S. Stalka
1125 Lipka10-0 (4-0)Megalux Lipka
D. Okoński 3, D. Litwiniuk 3, J. Serówka 2, samobójcza, B. Lica
Ogrodowa/Gama Debrzno5-2 (1-1)Team Człuchów
A. Wałaszewski 2, K. Szawarniak 2, samobójcza- M. Duraj, M. Gleb
Meblolux Debrzno5-4 (5-2)Golden Team Zakrzewo
W. Marczak 2, P. Wegner, M. Kawczak, P. Klejdysz- K. Kuliński 2, P. Gospodarek, T. Niemczynowicz
Pionier Biskupnica0-4 (0-2)1125 Lipka
B. Lica 2, D. Litwiniuk, M. Pacholik
Team Człuchów4-2 (1-2)Golden Team Zakrzewo
M. Gleb 2, B. Kolter, P. Drążek- D. Brożek 2
Meblolux Debrzno10-3 (2-1)Pionier Biskupnica
P. Wegner 6, P. Klejdysz 2, M. Kawczak 2- M. Sowiński 3
» termin 7 (2016-01-17)
1125 Lipka8-5 (4-2)Meblolux Debrzno
B. Lica 3, M. Pacholik 3, J. Serówka, D. Okoński- P. Wegner 3, K. Dudzic, W. Żelazny
Pionier Biskupnica2-4 (0-2)Team Człuchów
M. Węgrzyn, M. Mielcarz- M. Gleb 2, B. Kolter, W. Kwaśniak
1125 Lipka3-4 (1-2)JR Team Człuchów
J. Serówka, P. Władyczak, B. Lica- S. Stalka 2, Ł. Dudzic, K. Ryngwelski
Team Człuchów12-6 (5-1)Meblolux Debrzno
M. Gleb 4, K. Lubiński 3, B. Kolter 3, M. Drobek, M. Duraj- P. Wegner 3, P. Klejdysz 2, M. Kawczak
Skra Bińcze4-2 (1-0)Pionier Biskupnica
D. Dajda 2, P. Procak, P. Szapiel- M. Mielcarz 2
JR Team Człuchów1-1 (1-0)Megalux Lipka
Maciej Przyszlak- M. Tyda
Ogrodowa/Gama Debrzno4-4 (3-2)Grom Barkowo
K. Szawarniak 3, P. Krawczuk- D. Wachnik, D. Frydrychowicz, K. Dołgowski, P. Łacko
Golden Team Zakrzewo7-6 (2-5)Skra Bińcze
D. Brożek 4, K. Kuliński 2, P. Belka- P. Procak 3, K. Styburski, B. Kunicki, P. Szapiel
Megalux Lipka2-5 (0-3)Ogrodowa/Gama Debrzno
P. Kaczor, M. Tyda- K. Szawarniak 2, M. Gryta, J. Kaczmarek, P. Krawczuk
Grom Barkowo10-3 (5-0)Golden Team Zakrzewo
D. Zabrocki 3, P. Łacko 2, K. Dołgowski 2, P. Januszewski 2, D. Wachnik- D. Brożek, Sz. Sławski, R. Cichoń
» termin 8 (2016-01-24)
Meblolux Debrzno8-3 (5-1)Skra Bińcze
P. Wegner 3, M. Kawczak 2, M. Góra 2, P. Klejdysz- B. Kunicki, D. Dajda, Sz. Dajda
Pionier Biskupnica0-3 voGrom Barkowo
drużyna Pioniera nie stawila się na zawody (wypadek samochodowy)
Skra Bińcze4-6 (4-3)Team Człuchów
B. Kunicki, P. Szapiel, samobójcza, D. Dajda- M. Gleb 4, M. Drobek 2
Grom Barkowo5-5 (0-3)Meblolux Debrzno
D. Wachnik 3, P. Łacko, M. Żukowski- P. Klejdysz 2, W. Taras, P. Wegner, M. Kawczak
Megalux Lipka3-0 voPionier Biskupnica
drużyna Pioniera nie stawiła się na zawody (wypadek samochodowy)
Team Człuchów2-8 (1-6)1125 Lipka
M. Drobek, samobójcza- M. Pacholik 3, B. Lica 2, D. Litwiniuk 2, J. Serówka
Ogrodowa/Gama Debrzno6-5 (5-0)JR Team Człuchów
K. Szawarniak 3, M. Maślanyk, N. Mucha, A. Wałaszewski- K. Ryngwelski 2, Maciej Przyszlak, S. Stalka, Ł. Dudzic
Golden Team Zakrzewo7-4 (4-3)Megalux Lipka
R. Cichoń 3, D. Brożek 2, T. Niemczynowicz, M. Niemczynowicz- P. Kaczor 2, G. Dudek 2
1125 Lipka0-11 (0-7)Ogrodowa/Gama Debrzno
K. Szawarniak 8, M. Romanek 2, samobójcza
JR Team Człuchów6-3 (4-1)Golden Team Zakrzewo
K. Ryngwelski 2, Maciej Przyszlak 2, Ł. Dudzic, K. Brzeźniak- R. Cichoń 2, D. Brożek
» termin 9 (2016-01-30)
Golden Team Zakrzewo1-3 (1-2)Ogrodowa/Gama Debrzno
P. Gospodarek- B. Rutyna 2, M. Romanek
Skra Bińcze2-8 (0-4)1125 Lipka
P. Szapiel, D. Dajda- D. Litwiniuk 3, B. Lica 3, samobójcza, D. Okoński
Ogrodowa/Gama Debrzno8-1 (2-0)Pionier Biskupnica
B. Rutyna 6, M. Romanek 2- M. Węgrzyn
1125 Lipka4-2 (1-2)Golden Team Zakrzewo
B. Lica 3, M. Pacholik- D. Brożek 2
Grom Barkowo9-4 (4-2)Skra Bińcze
K. Bubolc 3, D. Wachnik 3, D. Zabrocki 2, D. Frydrychowicz- P. Procak 2, P. Szapiel, samobójcza
Pionier Biskupnica2-9 (1-2)JR Team Człuchów
M. Sowiński, K. Sabatowski- S. Stalka 3, K. Ryngwelski 3, Maciej Przyszlak, K. Elert, W. Gronkowski
Meblolux Debrzno3-0 voMegalux Lipka
drużyna Megaluxu nie stawiła się na zawody
Team Człuchów1-6 (1-4)Grom Barkowo
M. Drobek- D. Frydrychowicz 3, D. Wachnik 2, P. Januszewski
JR Team Człuchów5-6 (4-4)Meblolux Debrzno
S. Stalka 3, Maciej Przyszlak, K. Ryngwelski- P. Wegner 5, P. Klejdysz
Megalux Lipka0-3 voTeam Człuchów
drużyna Megaluxu nie stawiła się na zawody

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::