LIGA HALOWA › POPRZEDNIE EDYCJE
• EDYCJA 17, SEZON 2014/2015
Do rozgrywek zgłosiło się 8 drużyn. Rywalizowano w systemie dwurundowym każdy z każdym.
» Tabela
Lp.ZespółM.Pkt.BramkiZ.R.P.
1.Grom Barkowo143779:231211
2.Meblolux Debrzno143578:351121
3.Ogrodowa/Gama Debrzno143369:401103
4.JR Team Człuchów142557:36815
5.Megalux/Votum Lipka141443:54428
6.Pustynia Miast Debrzno141328:51419
7.Kwaszarnia Gliszczyński Debrzno14739:782111
8.Skra Bińcze14023:990014

» Klasyfikacja Fair Play
Lp.Zespół  Faule  Kary *   Pkt  
1.Kwaszarnia Gliszczyński Debrzno35(0, 0)35
2.Ogrodowa/Gama Debrzno44(0, 0)44
3.Meblolux Debrzno40(3, 0)55
4.Megalux/Votum Lipka47(3, 0)62
5.Grom Barkowo58(1, 0)63
6.JR Team Człuchów56(0, 1)66
7.Skra Bińcze32(2, 4)82
8.Pustynia Miast Debrzno55(4, 2)95
1 faul - 1 pkt.
Kary: (2 minuty, czerwona kartka)
 2 minuty - 5 pkt.
 czerwona kartka - 10 pkt.

» Najlepsi strzelcy
golezawodnikzespół
31Patryk KlejdyszOgrodowa/Gama Debrzno
28Michał KawczakMeblolux Debrzno
17Sebastian StalkaJR Team Człuchów
16Paweł WegnerMeblolux Debrzno
16Radosław PetreckiKwaszarnia Gliszczyński Debrzno
14Łukasz DudzicJR Team Człuchów
12Krzysztof SzawarniakOgrodowa/Gama Debrzno
12Ariel SobczakGrom Barkowo
12Paweł ŁackoGrom Barkowo
11Patryk JanczakGrom Barkowo
11Szymon MalmonMeblolux Debrzno
11Przemysław ProcakSkra Bińcze
8Rafał KuchciakMegalux/Votum Lipka
8Grzegorz DudekMegalux/Votum Lipka
7Paweł WładyczakOgrodowa/Gama Debrzno
7Karol RyngwelskiOgrodowa/Gama Debrzno
7Dawid WachnikGrom Barkowo
7Karol DołgowskiGrom Barkowo
7Jakub KaczmarekPustynia Miast Debrzno
6Daniel FrydrychowiczGrom Barkowo
6Bartłomiej LicaMeblolux Debrzno
6Krystian SzostekMeblolux Debrzno
6Rafał MałolepszyMegalux/Votum Lipka
6Piotr KaczorMegalux/Votum Lipka
6Mirosław KisełyczkaKwaszarnia Gliszczyński Debrzno
6Mateusz GrytaPustynia Miast Debrzno
6Artur BiszczanikPustynia Miast Debrzno
5Wojciech MarczakMeblolux Debrzno
5Waldemar JankiewiczMegalux/Votum Lipka
5Adam ŁukaszewskiKwaszarnia Gliszczyński Debrzno
5Marcin ProcakSkra Bińcze
5Mateusz DrobekJR Team Człuchów
4Kamil SiegOgrodowa/Gama Debrzno
4Dariusz ZabrockiGrom Barkowo
4Przemysław MarekGrom Barkowo
4Maciej SadowskiKwaszarnia Gliszczyński Debrzno
3Mateusz BarczewskiOgrodowa/Gama Debrzno
3Krystian RyhanyczOgrodowa/Gama Debrzno
3Marcin ŻukowskiGrom Barkowo
3Michał BednarekMegalux/Votum Lipka
3Kamil ZubowskiPustynia Miast Debrzno
3Patryk KuczyńskiPustynia Miast Debrzno
3Tomasz ŁukaszukJR Team Człuchów
3Jakub BojkJR Team Człuchów
3Tomasz KołodziejJR Team Człuchów
3Wojciech GronkowskiJR Team Człuchów
3Mariusz JelonkiewiczJR Team Człuchów
2Paweł JanuszewskiGrom Barkowo
2Krzysztof BubolcGrom Barkowo
2Artur NiemierGrom Barkowo
2Mariusz GóraMeblolux Debrzno
2Andrzej KorzeniowskiMegalux/Votum Lipka
2Marcin MarzecMegalux/Votum Lipka
2Damian LitwiniukKwaszarnia Gliszczyński Debrzno
2Krzysztof CzyżykowskiKwaszarnia Gliszczyński Debrzno
2Remigiusz KloskowskiSkra Bińcze
2Mateusz RemusSkra Bińcze
2Łukasz PłóciennikJR Team Człuchów
2Kamil Brzeźniak JR Team Człuchów
2Maciej PrzyszlakJR Team Człuchów
1Sławomir SłonkaOgrodowa/Gama Debrzno
1Tomasz KrasienkiewiczGrom Barkowo
1Krzysztof DudzicMeblolux Debrzno
1Marcin TydaMegalux/Votum Lipka
1Sławomir ZiachMegalux/Votum Lipka
1Jakub BabiakMegalux/Votum Lipka
1Łukasz JażdżewskiKwaszarnia Gliszczyński Debrzno
1Dariusz PietrzakKwaszarnia Gliszczyński Debrzno
1Kacper DługoszPustynia Miast Debrzno
1Hubert BlicharzPustynia Miast Debrzno
1Damian SmolińskiPustynia Miast Debrzno
1Radosław OżańskiSkra Bińcze
1Paweł SzapielSkra Bińcze
1Dariusz ChmielewskiSkra Bińcze
 
Bramki samobójcze - 12

» Wyróżnienia
Najlepszy zawodnik: Michał Kawczak (Meblolux Debrzno)
Najlepszy bramkarz: Artur Niemier (Grom Barkowo)
Król strzelców: Patryk Klejdysz (Ogrodowa/Gama Debrzno)
Puchar Fair Play: Kwaszarnia Gliszczyński Debrzno

» WYNIKI
» termin 1 (2014-12-07)
Megalux/Votum Lipka2-5 (0-4)Grom Barkowo
R. Kuchciak, R. Małolepszy- P. Łacko 2, P. Janczak, M. Żukowski, A. Niemier
Kwaszarnia Gliszczyński Debrzno1-2 (0-1)Pustynia Miast Debrzno
R. Petrecki- J. Kaczmarek, K. Zubowski
Grom Barkowo11-1 (5-0)Skra Bińcze
A. Sobczak 3, P. Łacko 2, K. Dołgowski 2, P. Janczak 2, D. Zabrocki, K. Bubolc- R. Ożański
Megalux/Votum Lipka5-2 (2-2)Kwaszarnia Gliszczyński Debrzno
W. Jankiewicz 2, A. Korzeniowski, G. Dudek, R. Małolepszy- K. Czyżykowski 2
Meblolux Debrzno8-3 (3-1)Ogrodowa/Gama Debrzno
M. Kawczak 2, Sz. Malmon 2, W. Marczak 2, P. Wegner, M. Góra- K. Ryngwelski, P. Klejdysz, K. Ryhanycz
Pustynia Miast Debrzno1-2 (0-0)JR Team Człuchów
A. Biszczanik- S. Stalka 2
Ogrodowa/Gama Debrzno13-2 (8-2)Skra Bińcze
P. Klejdysz 7, K. Ryngwelski 2, K. Szawarniak 2, K. Ryhanycz, M. Barczewski- M. Remus, M. Procak
JR Team Człuchów3-4 (1-2)Meblolux Debrzno
T. Łukaszuk, S. Stalka, M. Drobek- M. Kawczak 3, P.Wegner
» termin 2 (2014-12-14)
Megalux/Votum Lipka2-4 (0-2)Ogrodowa/Gama Debrzno
P. Kaczor 2- P. Władyczak 2, P. Klejdysz 2
Kwaszarnia Gliszczyński Debrzno1-2 (0-2)JR Team Człuchów
R. Petrecki- Ł. Dudzic 2
Ogrodowa/Gama Debrzno4-0 (2-0)Pustynia Miast Debrzno
P. Klejdysz 2, P. Władyczak, K. Szawarniak
JR Team Człuchów5-1 (1-0)Megalux/Votum Lipka
Ł. Dudzic 2, Ł. Płóciennik, T. Kołodziej, M. Jelonkiewicz- W. Jankiewicz
Skra Bińcze1-8 (0-2)Meblolux Debrzno
D. Chmielewski- M. Kawczak 5, Sz. Malmon, P. Wegner, M. Góra
Kwaszarnia Gliszczyński Debrzno2-6 (1-4)Grom Barkowo
R. Petrecki, samobójcza- A. Sobczak 2, P. Janczak 2, P. Łacko 2
Pustynia Miast Debrzno4-2 (2-1)Skra Bińcze
J. Kaczmarek 2, K. Zubowski, M. Gryta- P. Procak, P. Szapiel
Grom Barkowo4-4 (2-2)Meblolux Debrzno
D. Wachnik 2, P. Janczak, P. Łacko- K. Szostek, M. Kawczak, B. Lica, P. Wegner
» termin 3 (2014-12-21)
Kwaszarnia Gliszczyński Debrzno7-3 (2-2)Skra Bińcze
R. Petrecki 3, M. Kisełyczka 2, M. Sadowski, D. Litwiniuk- M. Procak 2, R. Kloskowski
Megalux/Votum Lipka1-8 (1-4)Meblolux Debrzno
P. Kaczor- M. Kawczak 4, P. Wegner 3, Sz. Malmon
Ogrodowa/Gama Debrzno4-2 (2-0)Kwaszarnia Gliszczyński Debrzno
P. Klejdysz 2, K. Szawarniak, K. Ryhanycz- M. Sadowski, R. Petrecki
Skra Bińcze1-7 (0-2)Megalux/Votum Lipka
R. Kloskowski- R. Małolepszy 2, G. Dudek 2, A. Korzeniowski, W. Jankiewicz, P. Kaczor
JR Team Człuchów1-6 (1-0)Grom Barkowo
S. Stalka- D. Wachnik 2, M. Żukowski, D. Frydrychowicz, 2 samobójcze
Meblolux Debrzno6-3 (2-1)Pustynia Miast Debrzno
Sz. Malmon 3, M. Kawczak 2, K. Szostek- M. Gryta 2, J. Kaczmarek
JR Team Człuchów2-4 (1-0)Ogrodowa/Gama Debrzno
M. Drobek, S. Stalka- P. Klejdysz 2, K. Sieg, K. Szawarniak
Grom Barkowo6-1 (4-1)Pustynia Miast Debrzno
D. Frydrychowicz 2, T. Krasienkiewicz, A. Sobczak, D. Zabrocki, Prz. Marek- D. Smoliński
» termin 4 (2014-12-28)
Ogrodowa/Gama Debrzno0-5 (0-2)Grom Barkowo
Prz. Marek, samobójcza, P. Łacko, D. Zabrocki, A. Sobczak
Skra Bińcze1-7 (1-3)JR Team Człuchów
P. Procak- Ł. Dudzic 2, J. Bojk 2, S. Stalka 2, M. Przyszlak
Grom Barkowo5-1 (1-0)Megalux/Votum Lipka
2 samobójcze, A. Sobczak, P. Janczak, D. Wachnik- R. Kuchciak
Skra Bińcze2-7 (0-1)Ogrodowa/Gama Debrzno
P. Procak 2- P. Klejdysz 3, K. Ryngwelski 2, P. Władyczak 2
Pustynia Miast Debrzno5-1 (2-0)Kwaszarnia Gliszczyński Debrzno
P. Kuczyński 2, M. Gryta, J. Kaczmarek, K. Długosz- samobójcza
Meblolux Debrzno4-4 (3-1)JR Team Człuchów
Sz. Malmon, samobójcza, W. Marczak, B. Lica- Ł. Dudzic, J. Bojk, S. Stalka, M. Drobek
Pustynia Miast Debrzno2-4 (2-1)Megalux/Votum Lipka
A. Biszczanik 2- R. Kuchciak 2, M. Bednarek, M. Tyda
Meblolux Debrzno10-0 (6-0)Kwaszarnia Gliszczyński Debrzno
M. Kawczak 4, P. Wegner 2, B. Lica, W. Marczak, Sz. Malmon, samobójcza
» termin 5 (2015-01-03)
Ogrodowa/Gama Debrzno2-3 (0-0)Meblolux Debrzno
K. Sieg, K, Szawarniak- B. Lica, P. Wegner, M. Kawczak
JR Team Człuchów6-0 (4-0)Pustynia Miast Debrzno
Ł. Dudzic 2, S. Stalka 2, M. Jelonkiewicz, Ł. Płóciennik
Meblolux Debrzno5-2 (2-1)Skra Bińcze
P. Wegner 3, M. Kawczak, K. Szostek- P. Procak 2
Pustynia Miast Debrzno1-4 (1-2)Ogrodowa/Gama Debrzno
P. Kuczyński- K. Szawarniak, K. Sieg, P. Władyczak, P. Klejdysz
Grom Barkowo5-0 (2-0)Kwaszarnia Gliszczyński Debrzno
D. Frydrychowicz 3, D. Wachnik, P. Januszewski
Megalux/Votum Lipka0-4 (0-2)JR Team Człuchów
S. Stalka 3, Ł. Dudzic
Skra Bińcze0-6 (0-3)Grom Barkowo
P. Łacko 2, P. Janczak, K. Bubolc, Prz. Marek, samobójcza
Kwaszarnia Gliszczyński Debrzno6-6 (3-3)Megalux/Votum Lipka
R. Petrecki 2, A. Łukaszewski, M. Kisełyczka, D. Litwiniuk, D. Pietrzak- R. Kuchciak 2, P. Kaczor, M. Marzec, M. Bednarek, S. Ziach
» termin 6 (2015-01-11)
Skra Bińcze0-4 (0-2)Pustynia Miast Debrzno
K. Zubowski, M. Gryta, A. Biszczanik, H. Blicharz
Ogrodowa/Gama Debrzno4-2 (1-1)Megalux/Votum Lipka
P. Klejdysz 2, K. Szawarniak 2- R. Małolepszy, P. Kaczor
Pustynia Miast Debrzno1-3 (0-2)Meblolux Debrzno
A. Biszczanik- Sz. Malmon, P. Wegner, M. Kawczak
Megalux/Votum Lipka6-1 (3-1)Skra Bińcze
G. Dudek 4, R. Kuchciak, R. Małolepszy- M. Remus
Grom Barkowo2-1 (1-0)JR Team Człuchów
D. Zabrocki, A. Sobczak- T. Kołodziej
Kwaszarnia Gliszczyński Debrzno5-8 (1-6)Ogrodowa/Gama Debrzno
R. Petrecki 3, A. Łukaszewski, M. Sadowski- P. Klejdysz 5, K. Szawarniak, K. Ryngwelski, S. Słonka
Meblolux Debrzno1-5 (0-2)Grom Barkowo
W. Marczak- P. Janczak 3, P. Łacko, Prz. Marek
JR Team Człuchów9-4 (3-3)Kwaszarnia Gliszczyński Debrzno
S. Stalka 2, K. Brzeźniak 2, Ł. Dudzic 2, T. Łukaszuk, M. Drobek, W. Gronkowski- R. Petrecki 2, A. Łukaszewski, M. Sadowski
» termin 7 (2015-01-17)
Megalux/Votum Lipka2-2 (1-2)Pustynia Miast Debrzno
G. Dudek, W. Jankiewicz- A. Biszczanik, J. Kaczmarek
Kwaszarnia Gliszczyński Debrzno2-9 (0-5)Meblolux Debrzno
A. Łukaszewski, R. Petrecki- M. Kawczak 3, P. Wegner 2, K. Dudzic, B. Lica, K. Szostek, samobójcza
Pustynia Miast Debrzno2-10 (0-6)Grom Barkowo
M. Gryta, J. Kaczmarek- K. Dołgowski 5, A. Sobczak 3, P. Łacko, P. Januszewski
Meblolux Debrzno5-4 (2-2)Megalux/Votum Lipka
K. Szostek 2, M. Kawczak, B. Lica, Sz. Malmon- M. Marzec, J. Babiak, R. Kuchciak, M. Bednarek
Ogrodowa/Gama Debrzno5-3 (1-2)JR Team Człuchów
P. Klejdysz 2, M. Barczewski, K. Szawarniak, P. Władyczak- M. Przyszlak, M. Jelonkiewicz, S. Stalka
Skra Bińcze4-6 (3-0)Kwaszarnia Gliszczyński Debrzno
P. Procak 3, M. Procak- M. Kisełyczka 3, Ł. Jażdżewski, A. Łukaszewski, R. Petrecki
Grom Barkowo3-7 (0-3)Ogrodowa/Gama Debrzno
M. Żukowski, A. Niemier, D. Wachnik- P. Klejdysz 2, samobójcza, K. Ryngwelski, K. Szawarniak, K. Sieg, M. Barczewski
JR Team Człuchów8-3 (1-0)Skra Bińcze
W. Gronkowski 2, Ł. Dudzic 2, S. Stalka, M. Drobek, T. Łukaszuk, T. Kołodziej- P. Procak 2, M. Procak

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::