LIGA HALOWA › POPRZEDNIE EDYCJE
• EDYCJA 16, SEZON 2013/2014
Do rozgrywek zgłosiło się 10 drużyn, lecz Eltel Człuchów i Only One Debrzno wycofały się w trakcie sezonu i rezultaty meczów z ich udziałem zostały anulowane.
» Tabela
Lp.ZespółM.Pkt.BramkiZ.R.P.
1.Stala Team Dębnica143392:441103
2.Grom Barkowo143387:451031
3.Meblolux Debrzno143068:421004
4.Ogrodowa/Gama Debrzno142677:38824
5.Terrorym Attack Debrzno141856:96608
6.Megalux Lipka141337:67419
7.Komnet Człuchów14929:713010
8.Legioniści Lipka14022:710013

» Klasyfikacja Fair Play
Lp.Zespół  Faule  Kary *   Pkt  
1.Grom Barkowo30(0, 0, 0)30
2.Megalux Lipka29(1, 0, 0)32
3.Stala Team Dębnica39(0, 1, 0)45
4.Ogrodowa/Gama Debrzno49(1, 0, 0)52
-.Terrorym Attack Debrzno46(2, 0, 0)52
6.Meblolux Debrzno48(2, 0, 0)54

Drużyny Legionistów Lipka i Komnetu Człuchów nie są uwzględniane w klasyfikacji fair-play
1 faul - 1 pkt.
Kary: (2 minuty, 5 minut, czerwona kartka)
 2 minuty - 3 pkt.
 5 minut - 6 pkt.
 czerwona kartka - 9 pkt.

» Najlepsi strzelcy
golezawodnikzespół
33Paweł Wegner Stala Team Dębnica
31Ariel SobczakGrom Barkowo
22Patryk KlejdyszOgrodowa/Gama Debrzno
20Bartłomiej RutynaOgrodowa/Gama Debrzno
20Sebastian StalkaStala Team Dębnica
18Michał KawczakMeblolux Debrzno
16Paweł WładyczakStala Team Dębnica
16Dawid RoczekTerrorym Attack Debrzno
15Paweł ŁackoGrom Barkowo
13Wojciech Marczak Meblolux Debrzno
10Radosław PetreckiOgrodowa/Gama Debrzno
10Krzysztof BubolcGrom Barkowo
10Szymon Malmon Meblolux Debrzno
10Krystian RyhanyczTerrorym Attack Debrzno
9Karol RyngwelskiMeblolux Debrzno
9Wojciech ŻelaznyTerrorym Attack Debrzno
8Daniel FrydrychowiczGrom Barkowo
8Rafał KuchciakMegalux Lipka
8Bartłomiej KulińskiLegioniści Lipka
7Jarosław SerówkaLegioniści Lipka
6Michał PurgałGrom Barkowo
6Dawid WachnikGrom Barkowo
6Piotr KaczorMegalux Lipka
6Marcin TydaMegalux Lipka
6Łukasz PłóciennikStala Team Dębnica
6Mateusz LeciejewskiKomnet Człuchów
6Krystian SzostekTerrorym Attack Debrzno
6Mariusz GóraTerrorym Attack Debrzno
5Artur BiszczanikOgrodowa/Gama Debrzno
5Adam ŁukaszewskiOgrodowa/Gama Debrzno
5Łukasz KlukowskiMeblolux Debrzno
5Andrzej KorzeniowskiMegalux Lipka
5Grzegorz DudekStala Team Dębnica
4Mirosław KisełyczkaOgrodowa/Gama Debrzno
4Andrzej WałaszewskiOgrodowa/Gama Debrzno
4Krzysztof DudzicMeblolux Debrzno
4Marcin MarzecMegalux Lipka
4Maciej PrzyszlakStala Team Dębnica
4Szymon ŁukaszewiczKomnet Człuchów
4Patryk MazurTerrorym Attack Debrzno
3Marcin ŻukowskiGrom Barkowo
3Bartłomiej LicaMeblolux Debrzno
3Rafał WegnerKomnet Człuchów
3Krystian GołębiewskiKomnet Człuchów
3Piotr MiszczukKomnet Człuchów
3Marek GlebKomnet Człuchów
3Arkadiusz PiaseckiTerrorym Attack Debrzno
2Michał BiroszOgrodowa/Gama Debrzno
2Paweł JanuszewskiGrom Barkowo
2Wojciech TarasMeblolux Debrzno
2Michał BednarekMegalux Lipka
2Dariusz ZabrockiStala Team Dębnica
2Michał NowickiLegioniści Lipka
2Rafał KunickiLegioniści Lipka
2Dariusz ŁataLegioniści Lipka
2Łukasz SzeligaKomnet Człuchów
1Jakub DypoltOgrodowa/Gama Debrzno
1Piotr TojzaGrom Barkowo
1Łukasz WieczorekStala Team Dębnica
1Damian Litwiniuk Stala Team Dębnica
1Bartosz SadowskiLegioniści Lipka
1Klaudiusz ChorzępaKomnet Człuchów
1Adam GlebKomnet Człuchów
1Mateusz WijataKomnet Człuchów
1Artur LubińskiKomnet Człuchów
1Daniel AndrearczykKomnet Człuchów
 
Bramki samobójcze - 7

» Wyróżnienia
Najlepszy zawodnik: Dawid Wachnik (Grom Barkowo)
Najlepszy bramkarz: Michał Biszczanik (Ogrodowa/Gama Debrzno)
Król strzelców: Paweł Wegner (Stala Team Dębnica)
Puchar Fair Play: Grom Barkowo

» WYNIKI
» termin 1 (2013-12-08)
Megalux Lipka1-6 (1-4)Stala Team Dębnica
P. Kaczor- P. Wegner 2, Mac. Przyszlak 2, S. Stalka, P. Władyczak
Grom Barkowo6-2 (2-0)Legioniści Lipka
A. Sobczak 4, samobójcza, D. Wachnik- R. Kunicki, B. Kuliński
Stala Team Dębnica2-3 (1-2)Komnet Człuchów
P. Władyczak 2- M. Gleb, D. Andrearczyk, Sz. Łukaszewicz
Megalux Lipka0-8 (0-4)Grom Barkowo
A. Sobczak 3, P. Januszewski, M. Purgał, M. Żukowski, P. Łacko, D. Wachnik
Legioniści Lipka2-7 (2-4)Meblolux Debrzno
B. Kuliński, J. Serówka- Sz. Malmon 4, W. Taras, Ł. Klukowski, M. Kawczak
Terrorym Attack Debrzno3-2 (2-2)Komnet Człuchów
K. Ryhanycz 2, M. Góra- K. Gołębiewski, P. Miszczuk
» termin 2 (2013-12-14)
Megalux Lipka2-7 (1-3)Ogrodowa/Gama Debrzno
R. Kuchciak, M. Bednarek- B. Rutyna 2, R. Petrecki 2, samobójcza, P. Klejdysz, A. Wałaszewski
Meblolux Debrzno3-1 (0-0)Megalux Lipka
K. Dudzic 2, W. Taras- R. Kuchciak
Ogrodowa/Gama Debrzno4-2 (3-0)Legioniści Lipka
P. Klejdysz, B. Rutyna, J. Dypolt, R. Petrecki- J. Serówka, M. Nowicki
Grom Barkowo5-2 (0-1)Meblolux Debrzno
D. Wachnik, M. Żukowski, A. Sobczak, K. Bubolc, M. Purgał- Sz. Malmon, M. Kawczak
Legioniści Lipka5-6 (1-2)Terrorym Attack Debrzno
J. Serówka 2, M. Nowicki, B. Kuliński, R. Kunicki- A. Piasecki 3, M. Góra, K. Szostek, W. Żelazny
Grom Barkowo6-5 (2-2)Stala Team Dębnica
P. Łacko 2, A. Sobczak 2, D. Wachnik, M. Purgał- P. Władyczak 2, P. Wegner 2, D. Litwiniuk
» termin 3 (2013-12-22)
Meblolux Debrzno4-3 (2-1)Ogrodowa/Gama Debrzno
W. Marczak 2, Sz. Malmon, M. Kawczak- P. Klejdysz, B. Rutyna, M. Birosz
Grom Barkowo7-6 (3-3)Terrorym Attack Debrzno
D. Frydrychowicz 2, A. Sobczak 2, M. Purgał, K. Bubolc, P. Łacko- D. Roczek 2, M. Góra 2, P. Mazur, W. Żelazny
Meblolux Debrzno6-1 (4-1)Stala Team Dębnica
M. Kawczak 3, K. Ryngwelski 2, K. Dudzic- Ł. Płóciennik
Ogrodowa/Gama Debrzno5-5 (2-3)Grom Barkowo
P. Klejdysz 2, M. Birosz, A. Wałaszewski, B. Rutyna- A. Sobczak 2, D. Frydrychowicz, P. Łacko, M. Purgał
Komnet Człuchów3-2 (1-2)Legioniści Lipka
M. Wijata, A. Gleb, Sz. Łukaszewicz- J. Serówka 2
Terrorym Attack Debrzno8-4 (2-3)Megalux Lipka
D. Roczek 3, W. Żelazny 2, P. Mazur, K. Ryhanycz, samobójcza- M. Tyda 2, M. Bednarek, P. Kaczor
Megalux Lipka2-1 (1-0)Komnet Człuchów
P. Kaczor 2- M. Gleb
» termin 4 (2013-12-29)
Stala Team Dębnica7-1 (3-0)Legioniści Lipka
P. Wegner 3, Mac. Przyszlak 2, P. Władyczak, S. Stalka- B. Kuliński
Komnet Człuchów3-5 (2-3)Grom Barkowo
K. Gołębiewski 2, M. Leciejewski- A. Sobczak 2, K. Bubolc, D. Frydrychowicz, samobójcza
Terrorym Attack Debrzno3-7 (1-3)Meblolux Debrzno
M. Góra, K. Ryhanycz, W. Żelazny- M. Kawczak 3, Sz. Malmon 2, samobójcza, W. Marczak
Ogrodowa/Gama Debrzno2-6 (1-5)Stala Team Dębnica
P. Klejdysz, Ar. Biszczanik- S. Stalka 2, P. Wegner 2, P. Władyczak, G. Dudek
Meblolux Debrzno6-3 (2-1)Komnet Człuchów
K. Ryngwelski 2, M. Kawczak, Ł. Klukowski, Sz. Malmon, B. Lica- Ł. Szeliga 2, R. Wegner
Ogrodowa/Gama Debrzno4-5 (0-2)Terrorym Attack Debrzno
P. Klejdysz 2, M. Kisełyczka, B. Rutyna- K. Szostek 2, W. Żelazny, D. Roczek, K. Ryhanycz
» termin 5 (2014-01-05)
Komnet Człuchów1-7 (0-5)Ogrodowa/Gama Debrzno
M. Leciejewski- P. Klejdysz 3, Ar. Biszczanik 2, B. Rutyna 2
Terrorym Attack Debrzno4-10 (3-3)Stala Team Dębnica
D. Roczek, W. Żelazny, samobójcza, K. Ryhanycz- S. Stalka 3, P. Władyczak 2, G. Dudek 2, P. Wegner, Ł. Płóciennik, samobójcza
Legioniści Lipka2-6 (1-2)Megalux Lipka
J. Serówka, B. Kuliński- M. Tyda 3, R. Kuchciak 2, M. Marzec
Komnet Człuchów6-3 (2-0)Terrorym Attack Debrzno
Sz. Łukaszewicz 2, M. Gleb, R. Wegner, M. Leciejewski, P. Miszczuk- K. Ryhanycz, D. Roczek, P. Mazur
Stala Team Dębnica7-4 (4-1)Megalux Lipka
Ł. Płóciennik 2, S. Stalka 2, P. Wegner, P. Władyczak, D. Zabrocki- M. Tyda, R. Kuchciak, A. Korzeniowski, M. Marzec
Legioniści Lipka3-12 (1-7)Grom Barkowo
B. Kuliński 3- A. Sobczak 5, D. Frydrychowicz 2, P. Łacko 2, K. Bubolc, P. Tojza, M. Żukowski
» termin 6 (2014-01-12)
Legioniści Lipka0-3 voOgrodowa/Gama Debrzno
drużyna Legionistów nie stawiła się na zawody
Grom Barkowo4-4 (2-3)Megalux Lipka
A. Sobczak 2, P. Łacko, K. Bubolc- R. Kuchciak 2, M. Marzec, A. Korzeniowski
Meblolux Debrzno3-0 voLegioniści Lipka
drużyna Legionistów nie stawiła się na zawody
Stala Team Dębnica7-6 (4-1)Grom Barkowo
S. Stalka 3, P. Wegner 2, P. Władyczak, Ł. Wieczorek- P. Łacko 3, A. Sobczak 2, D. Wachnik
Megalux Lipka3-7 (2-2)Meblolux Debrzno
P. Kaczor 2, A. Korzeniowski- M. Kawczak 2, W. Marczak 2, K. Ryngwelski 2, B. Lica
Komnet Człuchów4-11 (2-6)Stala Team Dębnica
M. Leciejewski 3, R. Wegner- P. Wegner 5, P. Władyczak 2, Ł. Płóciennik, S. Stalka, D. Zabrocki, G. Dudek
» termin 7 (2014-01-19)
Stala Team Dębnica6-3 (0-3)Meblolux Debrzno
S. Stalka 4, P. Wegner 2- M. Kawczak 2, B. Lica
Legioniści Lipka- voKomnet Człuchów
B. Kuliński 4, J. Serówka 2, M. Nowicki, D. Łata- M. Gleb 2
mecz przerwany w 20 min. przy stanie 8:2 (6:1) dla Legionistów (bójka zawodników obu drużyn); zweryfikowano na obustronny walkower
Meblolux Debrzno2-7 (0-2)Grom Barkowo
W. Marczak, M. Kawczak- K. Bubolc 2, A. Sobczak 2, D. Frydrychowicz, P. Łacko, P. Januszewski
Ogrodowa/Gama Debrzno9-0 (4-0)Megalux Lipka
R. Petrecki 4, B. Rutyna 2, P. Klejdysz 2, A. Wałaszewski
Terrorym Attack Debrzno5-3 (3-1)Legioniści Lipka
K. Szostek 2, D. Roczek 2, K. Ryhanycz- D. Łata 2, B. Sadowski
Grom Barkowo3-3 (1-3)Ogrodowa/Gama Debrzno
P. Łacko 2, M. Purgał- B. Rutyna 2, P. Klejdysz
Megalux Lipka4-5 (0-4)Terrorym Attack Debrzno
A. Korzeniowski 2, R. Kuchciak, M. Marzec- D. Roczek 4, K. Szostek
» termin 8 (2014-01-26)
Grom Barkowo3-0 voKomnet Człuchów
drużyna Komnetu nie stawiła się na zawody
Ogrodowa/Gama Debrzno5-1 (3-1)Meblolux Debrzno
P. Klejdysz 2, R. Petrecki, M. Kisełyczka, B. Rutyna- M. Kawczak
Komnet Człuchów0-3 voMegalux Lipka
drużyna Komnetu nie stawiła się na zawody
Terrorym Attack Debrzno3-10 (1-4)Grom Barkowo
P. Mazur, D. Roczek, M. Góra- A. Sobczak 4, K. Bubolc 3, D. Wachnik, P. Łacko, D. Frydrychowicz
Stala Team Dębnica6-2 (3-1)Ogrodowa/Gama Debrzno
P. Wegner 4, P. Władyczak 2- B. Rutyna 2
Meblolux Debrzno9-2 (2-1)Terrorym Attack Debrzno
W. Marczak 4, K. Ryngwelski 2, M. Kawczak, K. Dudzic, Ł. Klukowski- W. Żelazny 2
» termin 9 (2014-02-01)
Terrorym Attack Debrzno1-10 (0-2)Ogrodowa/Gama Debrzno
D. Roczek- P. Klejdysz 3, M. Kisełyczka 2, B. Rutyna 2, Ar. Biszczanik, R. Petrecki, A. Łukaszewski
Legioniści Lipka0-3 voStala Team Dębnica
drużyna Legionistów nie stawiła się na zawody
Ogrodowa/Gama Debrzno13-2 (6-0)Komnet Człuchów
A. Łukaszewski 4, P. Klejdysz 3, B. Rutyna 3, A. Wałaszewski, R. Petrecki, Ar. Biszczanik- A. Lubiński, P. Miszczuk
Stala Team Dębnica15-2 (7-1)Terrorym Attack Debrzno
P. Wegner 9, S. Stalka 3, Ł. Płóciennik, P. Władyczak, G. Dudek- K. Ryhanycz 2
Megalux Lipka3-0 voLegioniści Lipka
drużyna Legionistów nie stawiła się na zawody
Komnet Człuchów1-8 (1-2)Meblolux Debrzno
K. Chorzępa- W. Marczak 3, Ł. Klukowski 2, M. Kawczak, Sz. Malmon, K. Ryngwelski

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::