LIGA HALOWA › POPRZEDNIE EDYCJE
• EDYCJA 14, SEZON 2011/2012
Do rozgrywek zgłosiło się 9 drużyn. Rywalizowano w systemie dwurundowym każdy z każdym.
» Tabela
Lp.ZespółM.Pkt.BramkiZ.R.P.
1.Ogrodowa/Gama Debrzno1642114:401402
2.Barbara Człuchów163378:471033
3.Grom Stanisławka163269:441024
4.Kraken Debrzno163167:491015
5.Dobrynka Debrzno Wieś162864:60916
6.Grom Barkowo162157:67637
7.FC Albatros Debrzno161451:574210
8.Orzeł Scholastykowo16851:882212
9.Korona Chrząstowo16039:1380016

» Klasyfikacja Fair Play
Lp.Zespół  Faule  Kary *   Pkt  
1.Ogrodowa/Gama Debrzno46(1, 0, 0)49
2.FC Albatros Debrzno48(3, 0, 0)57
3.Orzeł Scholastykowo49(3, 0, 0)58
4.Dobrynka Debrzno Wieś63(2, 0, 0)69
5.Korona Chrząstowo49(7, 0, 0)70
6.Kraken Debrzno67(2, 0, 0)73
7.Barbara Człuchów58(5, 1, 0)79
8.Grom Stanisławka80(2, 0, 0)86
9.Grom Barkowo42(6, 2, 3)99
1 faul - 1 pkt.
Kary: (2 minuty, 5 minut, czerwona kartka)
 2 minuty - 3 pkt.
 5 minut - 6 pkt.
 czerwona kartka - 9 pkt.

» Najlepsi strzelcy
35 - Sebastian Stalka (Ogrodowa/Gama)
26 - Grzegorz Kądziela (Barbara)
25 - Marcin Tyda (Orzeł)
20 - Andrzej Taras (Dobrynka)
19 - Daniel Frydrychowicz (Grom Stanisławka), Patryk Klejdysz (Ogrodowa/Gama), Wojciech Marczak (Kraken)
18 - Paweł Władyczak (Ogrodowa/Gama)
17 - Łukasz Dudzic (Dobrynka)
13 - Jonasz Palicki (Grom Barkowo)
12 - Krzysztof Dudzic (FC Albatros), Rafał Paliwoda (Grom Stanisławka), Jakub Samborski (Kraken)
11 - Kamil Gałkowski (Barbara), Bartłomiej Teusz (Grom Stanisławka), Paweł Wegner (Ogrodowa/Gama)
10 - Rafał Kwiecień (Grom Barkowo), Bartosz Lewandowski (Kraken), Damian Litwiniuk (FC Albatros), Rafał Małolepszy (Grom Stanisławka), Radosław Petrecki (Ogrodowa/Gama)
9 - Michał Babiński (Barbara), Krzysztof Bubolc (Korona), Marcin Lewicki (Barbara), Bartłomiej Lica (Dobrynka), Dawid Wachnik (Grom Barkowo)
8 - Rafał Kuchciak (Orzeł), Adrian Kwaśniewski (Kraken), Szymon Malmon (Kraken)
7 - Ryszard Janiszewski (Korona), Tomasz Krasienkiewicz (Korona), Bartosz Urbaniak (Barbara)
6 - Damian Jarkowski (Ogrodowa/Gama), Ireneusz Nowak (Dobrynka), Łukasz Płóciennik (FC Albatros), Piotr Tojza (Grom Barkowo), Mateusz Węgrzyn (Korona)
5 - Bartłomiej Bucholc (FC Albatros), Robert Drewek (Grom Stanisławka), Krystian Kulpiński (Orzeł), Maciej Maślanyk (Kraken), Robert Michalski (Ogrodowa/Gama), Michał Pacholik (FC Albatros)

» Wyróżnienia
Najlepszy zawodnik: nie przyznano
Najlepszy bramkarz: Wojciech Szalewski (Grom Stanisławka)
Król strzelców: Sebastian Stalka (Ogrodowa/Gama)
Puchar Fair Play: Ogrodowa/Gama Debrzno

» WYNIKI
» termin 1 (2011-12-04)
Dobrynka Debrzno Wieś3-1 (3-0)Orzeł Scholastykowo
A. Taras 2, Ł. Dudzic- M. Tyda
Ogrodowa/Gama Debrzno9-2 (2-1)Grom Barkowo
S. Stalka 3, P. Klejdysz 2, P. Władyczak 2, D. Jarkowski, R. Petrecki- P. Tojza, P. Januszewski
Orzeł Scholastykowo2-7 (0-6)Kraken Debrzno
R. Kuchciak, M. Tyda- W. Marczak 5, Sz. Malmon, B. Lewandowski
Grom Barkowo6-7 (0-7)Grom Stanisławka
M. Chabowski 2, M. Kawczak 2, M. Paliwoda, R. Kwiecień- A. Kalek 3, R. Małolepszy, R. Drewek, samobójcza, R. Paliwoda
Korona Chrząstowo1-11 (1-3)Barbara Człuchów
K. Bubolc- G. Kądziela 4, K. Gałkowski 2, M. Babiński 2, B. Urbaniak 2, P. Maślanyk
FC Albatros Debrzno3-5 (2-2)Kraken Debrzno
K. Dudzic 2, Ł. Płóciennik- W. Marczak 3, Sz. Malmon, B. Lewandowski
Grom Stanisławka6-1 (4-0)Korona Chrząstowo
D. Frydrychowicz 3, J. Bona, A. Kalek, R. Małolepszy- K. Bubolc
FC Albatros Debrzno2-4 (2-2)Barbara Człuchów
K. Dudzic, G. Dudek- G. Kądziela 2, M. Babiński, P. Maślanyk
» termin 2 (2011-12-11)
Ogrodowa/Gama Debrzno7-1 (3-1)FC Albatros Debrzno
S. Stalka 3, P. Władyczak, P. Kwaśniewski, P. Klejdysz, R. Petrecki- B. Bucholc
Grom Stanisławka4-2 (2-1)Kraken Debrzno
D. Frydrychowicz 2, B. Teusz, R. Paliwoda- B. Lewandowski, A. Kwaśniewski
Korona Chrząstowo5-14 (3-7)Ogrodowa/Gama Debrzno
M. Węgrzyn 2, S. Krasienkiewicz, T. Krasienkiewicz, M.Grabiec- P. Klejdysz 4, S. Stalka 3, P. Władyczak 2, D. Jarkowski 2, P. Kwaśniewski, R. Petrecki, samobójcza
FC Albatros Debrzno1-5 (0-1)Grom Stanisławka
M. Michalski- D. Frydrychowicz, P. Mazur, H. Kiedrowski, R. Małolepszy, R. Paliwoda
Kraken Debrzno1-4 (1-0)Barbara Człuchów
W. Marczak- K. Gałkowski 2, P. Maślanyk 2
Dobrynka Debrzno Wieś6-0 (2-0)Korona Chrząstowo
I. Nowak 2, Ł. Dudzic, B. Lica, A. Taras, R. Nowak
Barbara Człuchów5-2 (3-1)Orzeł Scholastykowo
B. Urbaniak 2, K. Gałkowski 2, M. Odalanowski- M. Tyda, M. Szajbe
Grom Barkowo7-5 (4-2)Dobrynka Debrzno Wieś
P. Tojza 2, D. Wachnik 2, M. Birosz, M. Chabowski, R. Kwiecień- B. Lica 2, A. Taras 2, Ł. Dudzic
» termin 3 (2011-12-18)
Kraken Debrzno4-2 (1-0)Ogrodowa/Gama Debrzno
A. Kwaśniewski 2, J. Samborski 2- A. Łukaszewski, P. Władyczak
FC Albatros Debrzno3-6 (2-2)Dobrynka Debrzno Wieś
A. Kustra, K. Dudzic, M. Pacholik- A. Taras 4, R. Nowak, I. Nowak
Ogrodowa/Gama Debrzno5-2 (1-1)Barbara Człuchów
M. Kisełyczka 4, P. Władyczak- D. Chmielewski, B. Urbaniak
Dobrynka Debrzno Wieś5-5 (1-4)Kraken Debrzno
I. Nowak 2, A. Taras 2, Ł. Dudzic- W. Marczak 2, J. Samborski, B. Lewandowski, A. Kwaśniewski
Grom Barkowo4-4 (2-2)Orzeł Scholastykowo
P. Tojza 2, R. Kwiecień, D. Wachnik- M. Tyda 3, T. Noworolski
Barbara Człuchów1-1 (0-1)Grom Stanisławka
M. Babiński- D. Frydrychowicz
Grom Barkowo5-2 (2-2)Korona Chrząstowo
D. Wachnik, P. Tojza, D. Zabrocki, J. Palicki, samobójcza- K. Bubolc, T. Krasienkiewicz
Orzeł Scholastykowo1-5 (0-2)Grom Stanisławka
M. Tyda- R. Paliwoda 2, B. Teusz, P. Mazur, R. Małolepszy
» termin 4 (2012-01-07)
Korona Chrząstowo1-7 (0-4)FC Albatros Debrzno
K. Bubolc- K. Dudzic 3, A. Kustra, D. Litwiniuk, M. Leciejewski, samobójcza
Barbara Człuchów1-4 (0-2)Dobrynka Debrzno Wieś
B. Urbaniak- A. Taras 2, R. Nowak, S. Ziach
Korona Chrząstowo2-10 (1-3)Orzeł Scholastykowo
K. Bubolc, P. Dudek- K. Kulpiński 4, M. Tyda 4, J. Pasternacki, R. Kuchciak
FC Albatros Debrzno2-2 (0-1)Grom Barkowo
B. Bucholc 2- R. Kwiecień, J. Palicki
Dobrynka Debrzno Wieś3-2 (1-0)Grom Stanisławka
B. Lica 2, A. Taras- R. Małolepszy, R. Paliwoda
Orzeł Scholastykowo3-11 (1-4)Ogrodowa/Gama Debrzno
K. Kulpiński, M. Tyda, R. Kuchciak- R. Petrecki 4, P. Klejdysz 2, R. Michalski 2, P. Wegner 2, S. Stalka
Grom Barkowo1-6 (0-0)Kraken Debrzno
P. Guzik- W. Marczak 2, J. Samborski 2, Sz. Malmon, M. Maślanyk
Grom Stanisławka1-5 (1-1)Ogrodowa/Gama Debrzno
B. Teusz- S. Stalka 3, P. Władyczak, R. Petrecki
» termin 5 (2012-01-08)
Kraken Debrzno9-0 (2-0)Korona Chrząstowo
J. Samborski 3, W. Marczak 3, B. Lewandowski 2, M. Maślanyk
FC Albatros Debrzno5-0 (4-0)Orzeł Scholastykowo
A. Kustra, B. Bucholc, G. Dudek, Ł. Płóciennik, D. Litwiniuk
Barbara Człuchów10-4 (5-0)Korona Chrząstowo
G. Kądziela 3, K. Gałkowski 2, M. Babiński 2, K. Czyżykowski, M. Odalanowski, B. Urbaniak- T. Krasienkiewicz 2, M. Węgrzyn, M. Grabiec
Kraken Debrzno3-2 (2-1)FC Albatros Debrzno
Sz. Malmon 3- M. Pacholik 2
Orzeł Scholastykowo3-6 (0-5)Dobrynka Debrzno Wieś
M. Tyda, R. Kuchciak, M. Burakowski- Ł. Dudzic 3, B. Lica 2, A. Taras
Barbara Człuchów3-3 (2-1)Grom Barkowo
G. Kądziela 2, M. Babiński- J. Palicki, samobójcza, R. Kwiecień
Ogrodowa/Gama Debrzno3-4 (1-2)Dobrynka Debrzno Wieś
P. Wegner, P. Władyczak, S. Stalka- Ł. Dudzic 2, A. Taras, S. Ziach
Grom Stanisławka0-5 (0-2)Grom Barkowo
J. Palicki 2, R. Kwiecień, K. Orlikowski, D. Wachnik
» termin 6 (2012-01-15)
Ogrodowa/Gama Debrzno18-3 (5-2)Korona Chrząstowo
S. Stalka 5, P. Klejdysz 4, P. Władyczak 3, R. Petrecki 2, samobójcza, D. Jarkowski, A. Łukaszewski, P. Wegner- M. Węgrzyn 3
Dobrynka Debrzno Wieś5-7 (2-2)Grom Barkowo
Ł. Dudzic 2, A. Taras, R. Nowak, B. Lica- J. Palicki 3, K. Orlikowski, R. Kwiecień, D. Zabrocki, D. Wachnik
Korona Chrząstowo3-10 (0-6)Grom Stanisławka
T. Krasienkiewicz 2, Ł. Kuć- D. Frydrychowicz 4, B. Teusz 3, R. Paliwoda 2, R. Drewek
Grom Barkowo2-5 (2-1)Ogrodowa/Gama Debrzno
D. Wachnik, J. Palicki- P. Wegner 3, S. Stalka 2
Barbara Człuchów7-3 (3-2)Kraken Debrzno
G. Kądziela 4, M. Lewicki 2, K. Czyżykowski- B. Lewandowski, samobójcza, A. Kwaśniewski
Grom Stanisławka3-0 (1-0)FC Albatros Debrzno
B. Teusz, R. Drewek, R. Małolepszy
Kraken Debrzno4-2 (3-1)Orzeł Scholastykowo
A. Wałaszewski, A. Kwaśniewski, Sz. Malmon, W. Marczak- M. Burakowski, M. Reinke
Barbara Człuchów6-5 (4-3)FC Albatros Debrzno
G. Kądziela 5, M. Lewicki- K. Dudzic 2, Ł. Płóciennik 2, D. Litwiniuk
» termin 7 (2012-01-22)
Grom Stanisławka4-4 (0-1)Barbara Człuchów
R. Małolepszy, Prz. Marek, R. Drewek, B. Teusz- D. Chmielewski, M. Babiński, samobójcza, M. Lewicki
Orzeł Scholastykowo4-7 (1-4)Grom Barkowo
M. Tyda 2, M. Szajbe, J. Pasternacki- D. Wachnik 2, J. Palicki 2, G. Skotarczak 2, R. Kwiecień
Kraken Debrzno2-4 (0-2)Grom Stanisławka
A. Kwaśniewski, samobójcza- B. Teusz 2, H. Kiedrowski, D. Frydrychowicz
Orzeł Scholastykowo5-8 (2-2)Barbara Człuchów
M. Tyda 4, M. Reinke- G. Kądziela 6, K. Czyżykowski, M. Lewicki
Dobrynka Debrzno Wieś2-1 (1-1)FC Albatros Debrzno
Ł. Dudzic 2- Ł. Płóciennik
Ogrodowa/Gama Debrzno7-3 (5-2)Kraken Debrzno
S. Stalka 5, P. Klejdysz 2- M. Maślanyk 2, Sz. Malmon
Korona Chrząstowo5-8 (2-2)Dobrynka Debrzno Wieś
R. Janiszewski 4, P. Urbanowicz- Ł. Dudzic 3, A. Taras 2, S. Ziach 2, B. Lica
FC Albatros Debrzno2-6 (1-2)Ogrodowa/Gama Debrzno
K. Dudzic 2- S. Stalka 2, D. Jarkowski 2, P. Władyczak, R. Michalski
» termin 8 (2012-01-29)
Barbara Człuchów2-5 (0-4)Ogrodowa/Gama Debrzno
M. Lewicki, P. Procak- P. Klejdysz 2, P. Wegner 2, P. Władyczak
Kraken Debrzno3-2 (1-1)Dobrynka Debrzno Wieś
J. Samborski, B. Lewandowski, A. Kwaśniewski- J. Serówka, B. Sadowski
Ogrodowa/Gama Debrzno5-3 (0-3)Grom Stanisławka
P. Władyczak 2, S. Stalka 2, P. Wegner- D. Frydrychowicz 2, R. Paliwoda
Dobrynka Debrzno Wieś2-7 (1-4)Barbara Człuchów
B. Sadowski, I. Nowak- M. Lewicki 3, K. Gałkowski 3, M. Babiński
Korona Chrząstowo2-6 (1-5)Grom Barkowo
K. Bubolc, T. Krasienkiewicz- R. Kwiecień 2, J. Palicki 2, M. Paliwoda, P. Januszewski
Grom Stanisławka5-3 (3-3)Orzeł Scholastykowo
D. Frydrychowicz 2, R. Małolepszy 2, R. Paliwoda- R. Kuchciak 2, M. Tyda
Grom Barkowo0-7 voFC Albatros Debrzno
J. Palicki 3, R. Kwiecień 2, M. Paliwoda- D. Litwiniuk 3, M. Pacholik 2, Ł. Płóciennik, K. Dudzic
Mecz przerwany w 27 min. przy stanie 7:6 (3:5) dla FC Albatros (naruszenie nietykalności cielesnej sędziego przez zawodnika Gromu Barkowo)
Orzeł Scholastykowo5-3 (2-3)Korona Chrząstowo
M. Tyda 4, R. Kuchciak- K. Bubolc, R. Janiszewski, P. Urbanowicz
» termin 9 (2012-02-04)
FC Albatros Debrzno6-3 (3-1)Korona Chrząstowo
D. Litwiniuk 3, S. Słonka, A. Kustra, B. Bucholc- R. Janiszewski, K. Bubolc, P. Urbanowicz
Ogrodowa/Gama Debrzno9-2 (1-2)Orzeł Scholastykowo
S. Stalka 5, P. Klejdysz, P. Wegner, P. Władyczak, R. Michalski- A. Piasek, J. Pasternacki
Korona Chrząstowo4-7 (2-3)Kraken Debrzno
K. Bubolc, P. Dudek, P. Urbanowicz, R. Janiszewski- J. Samborski 2, W. Marczak 2, samobójcza, B. Lewandowski, M. Maślanyk
Orzeł Scholastykowo4-4 (2-2)FC Albatros Debrzno
M. Burakowski 2, M. Tyda, R. Kuchciak- D. Litwiniuk, M. Michalski, 2 samobójcze
Dobrynka Debrzno Wieś1-3 (1-1)Ogrodowa/Gama Debrzno
B. Sadowski- P. Klejdysz, P. Władyczak, R. Michalski
Kraken Debrzno3-0 voGrom Barkowo
A. Wałaszewski, J. Samborski, B. Lewandowski- J. Palicki, P. Tojza
Mecz przerwany w 28 min. przy stanie 3:2 (1:0) dla Krakena z powodu niesportowego zachowania zawodników Gromu Barkowo
Grom Stanisławka9-2 (2-2)Dobrynka Debrzno Wieś
D. Frydrychowicz 3, R. Paliwoda 2, samobójcza, B. Teusz, R. Małolepszy, R. Drewek- A. Taras, Ł. Dudzic
Grom Barkowo0-3 voBarbara Człuchów
Organizator ligi zdecydował o niedopuszczeniu do gry drużyny Gromu Barkowo

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::