LIGA HALOWA › POPRZEDNIE EDYCJE
• EDYCJA 13, SEZON 2010/2011
Do rozgrywek zgłosiło się 10 drużyn. Rywalizowano w systemie dwurundowym każdy z każdym.
» Tabela
Lp.ZespółM.Pkt.BramkiZ.R.P.
1.Jedność Zakrzewo1848120:311602
2.Grom Stanisławka184177:341323
3.Kraken Debrzno183875:341224
4.Nowicjusze Debrzno183678:351206
5.Ogrodowa/Gama Debrzno183064:541008
6.Orzeł Scholastykowo182548:68819
7.Dobrynka Debrzno Wieś182159:737011
8.Marconi Myśligoszcz182071:666210
9.Grom Barkowo18739:1182115
10.Sami Swoi Debrzno18016:1340018

» Klasyfikacja Fair Play
Lp.Zespół  Faule  Kary *   Pkt  
1.Jedność Zakrzewo31(0, 0, 0)31
2.Ogrodowa/Gama Debrzno37(0, 0, 0)37
3.Orzeł Scholastykowo37(1, 0, 0)40
4.Nowicjusze Debrzno41(1, 0, 0)44
5.Marconi Myśligoszcz38(4, 0, 0)50
6.Dobrynka Debrzno Wieś50(1, 0, 0)53
7.Grom Barkowo47(3, 0, 0)56
8.Kraken Debrzno67(3, 0, 0)76
9.Grom Stanisławka76(2, 0, 0)82

Zespół Sami Swoi nie jest uwzględniany w klasyfikacji fair-play
1 faul - 1 pkt.
Kary: (2 minuty, 5 minut, czerwona kartka)
 2 minuty - 3 pkt.
 5 minut - 6 pkt.
 czerwona kartka - 9 pkt.

» Najlepsi strzelcy
51 - Zbigniew Czyż (Jedność)
27 - Wojciech Marczak (Kraken)
26 - Tomasz Jopek (Jedność)
20 - Adrian Kustra (Nowicjusze)
19 - Bartłomiej Lica (Dobrynka)
18 - Jakub Kowalski (Jedność)
17 - Jarosław Janczak (Marconi), Paweł Wegner (Ogrodowa/Gama)
16 - Michał Birosz (Kraken)
15 - Andrzej Taras (Dobrynka)
14 - Daniel Frydrychowicz (Grom Stanisławka), Dawid Wachnik (Nowicjusze)
13 - Paweł Kwaśniewski (Marconi), Rafał Małolepszy (Grom Stanisławka), Paweł Mreła (Jedność)
12 - Łukasz Garstka (Marconi), Rafał Kuchciak (Orzeł), Adrian Kwaśniewski (Kraken)
11 - Adam Kalek (Grom Stanisławka), Wojciech Taras (Dobrynka), Marcin Tyda (Orzeł)
10 - Mirosław Kisełyczka (Ogrodowa/Gama)
9 - Patryk Klejdysz (Ogrodowa/Gama), Bartosz Lewandowski (Kraken), Robert Michalski (Marconi), Michał Obarzanek (Sami Swoi), Bartłomiej Teusz (Grom Stanisławka), Piotr Tojza (Grom Barkowo)
7 - Grzegorz Dudek (Nowicjusze), Krzysztof Dudzic (Nowicjusze), Przemysław Guzik (Grom Barkowo), Rafał Paliwoda (Grom Stanisławka), Łukasz Płóciennik (Nowicjusze), Bartosz Sadowski (Dobrynka)
6 - Hubert Kiedrowski (Grom Stanisławka), Marek Michalski (Nowicjusze), Krystian Olszewski (Grom Barkowo), Jacek Pasternacki (Orzeł), Robert Winiarczyk (Jedność), Paweł Władyczak (Nowicjusze), Marcin Żukowski (Marconi)
5 - Paweł Januszewski (Grom Barkowo), Krzysztof Jaworski (Ogrodowa/Gama), Krystian Kulpiński (Orzeł), Przemysław Marek (Grom Stanisławka), Marcin Paliwoda (Grom Stanisławka), Maciej Sadowski (Ogrodowa/Gama)
4 - Arkadiusz Borzyszkowski (Grom Barkowo), Marcin Kozioł (Orzeł), Konrad Lewandowski (Kraken), Krzysztof Pawlukiewicz (Sami Swoi), Adam Piasek (Orzeł)
3 - Bartosz Czajka (Jedność), Szymon Łukaszewicz (Marconi), Adam Łukaszewski (Ogrodowa/Gama)
2 - Łukasz Jażdżewski (Kraken), Żaneta Kłos (Nowicjusze), Mateusz Leciejewski (Marconi), Jarosław Małys (Ogrodowa/Gama), Łukasz Wieczorek (Ogrodowa/Gama), Sławomir Ziach (Dobrynka)
1 - Leszek Beger (Ogrodowa/Gama), Patryk Borkowski (Marconi), Julian Brewka (Jedność), Damian Chabowski (Grom Barkowo), Łukasz Dudzic (Dobrynka), Tomasz Elias (Sami Swoi), Tomasz Gorzelańczyk (Marconi), Mateusz Grabowski (Marconi), Daniel Janusz (Nowicjusze), Marcin Karpowicz (Nowicjusze), Krzysztof Konopiński (Jedność), Rafał Kunicki (Dobrynka), Patryk Lach (Kraken), Tomasz Miłosz (Grom Stanisławka), Ireneusz Nowak (Ogrodowa/Gama), Krzysztof Orlikowski (Grom Barkowo), Robert Podgórniak (Sami Swoi), Tomasz Sekta (Sami Swoi), Kamil Sieg (Nowicjusze), Janusz Szajbe (Orzeł), Maciej Szczepaniak (Marconi), Andrzej Wałaszewski (Kraken), Marcin Wałaszewski (Ogrodowa/Gama), Dariusz Zabrocki (Grom Barkowo)

bramki samobójcze - 18, walkowery - 24

» Wyróżnienia
Najlepszy zawodnik: Wojciech Marczak (Kraken)
Najlepszy bramkarz: Edward Marek (Dobrynka)
Król strzelców: Zbigniew Czyż (Jedność)
Puchar Fair Play: Jedność Zakrzewo

» WYNIKI
» termin 1 (2010-12-12)
Grom Barkowo0-8 (0-4)Grom Stanisławka
D. Frydrychowicz 2, B. Teusz, A. Kalek, Prz. Marek, R. Paliwoda, H. Kiedrowski, M. Paliwoda
Marconi Myśligoszcz1-0 (0-0)Orzeł Scholastykowo
M. Szczepaniak
Grom Stanisławka16-2 (7-0)Sami Swoi Debrzno
M. Paliwoda 4, H. Kiedrowski 2, R. Małolepszy 2, Prz. Marek 2, A. Kalek 2, B. Teusz, samobójcza, R. Paliwoda, T. Miłosz- R. Podgórniak, M. Obarzanek
Grom Barkowo2-8 (0-3)Marconi Myśligoszcz
D. Chabowski, P. Januszewski- P. Kwaśniewski 3, R. Michalski 2, T. Gorzelańczyk, P. Borkowski, M. Żukowski
Orzeł Scholastykowo0-5 (0-1)Nowicjusze Debrzno
A. Kustra 3, M. Michalski, K. Dudzic
Jedność Zakrzewo10-1 (7-0)Sami Swoi Debrzno
R. Winiarczyk 3, T. Jopek 3, Z. Czyż 2, J. Kowalski, samobójcza- M. Obarzanek
Dobrynka Debrzno Wieś1-5 (0-1)Kraken Debrzno
B. Lica- A. Kwaśniewski 2, M. Birosz, W. Marczak, B. Lewandowski
Nowicjusze Debrzno4-2 (2-2)Ogrodowa/Gama Debrzno
M. Michalski 2, D. Wachnik, G. Dudek- M. Sadowski, P. Wegner
Jedność Zakrzewo3-2 (3-1)Kraken Debrzno
J. Kowalski, Z. Czyż, P. Mreła- W. Marczak, M. Birosz
Ogrodowa/Gama Debrzno6-4 (3-2)Dobrynka Debrzno Wieś
P. Wegner 2, P. Klejdysz 2, samobójcza, K. Jaworski- R. Kunicki, A. Taras, B. Lica, W. Taras
» termin 2 (2010-12-19)
Orzeł Scholastykowo1-10 (0-5)Jedność Zakrzewo
M. Tyda- Z. Czyż 4, J. Kowalski 2, T. Jopek 2, P. Mreła, K. Konopiński
Ogrodowa/Gama Debrzno9-3 (5-1)Sami Swoi Debrzno
P. Wegner 3, samobójcze 2, P. Klejdysz, A. Łukaszewski, M. Kisełyczka, J. Małys- M. Obarzanek 3
Dobrynka Debrzno Wieś1-3 (1-2)Orzeł Scholastykowo
B. Lica- R. Kuchciak 2, M. Tyda
Jedność Zakrzewo5-0 (2-0)Ogrodowa/Gama Debrzno
Z. Czyż 3, T. Jopek, P. Mreła
Sami Swoi Debrzno2-12 (0-7)Kraken Debrzno
T. Sekta, K. Pawlukiewicz- W. Marczak 6, A. Kwaśniewski 4, K. Lewandowski 2
Grom Barkowo4-6 (0-2)Dobrynka Debrzno Wieś
P. Januszewski, P. Guzik, samobójcza, P. Tojza- B. Lica 3, A. Taras 2, W. Taras
Marconi Myśligoszcz3-4 (3-2)Nowicjusze Debrzno
Ł. Garstka, P. Kwaśniewski, J. Janczak- K. Dudzic, M. Michalski, P. Władyczak, D. Wachnik
Kraken Debrzno1-1 (0-0)Grom Stanisławka
B. Lewandowski- D. Frydrychowicz
Nowicjusze Debrzno7-3 (3-1)Grom Barkowo
K. Dudzic 2, D. Wachnik 2, A. Kustra, samobójcza, M. Michalski- P. Tojza 2, A. Borzyszkowski
Marconi Myśligoszcz8-2 (1-2)Grom Stanisławka
J. Janczak 2, M. Leciejewski, Sz. Łukaszewicz, R. Michalski, Ł. Garstka, P. Kwaśniewski, M. Grabowski- H. Kiedrowski, R. Małolepszy
» termin 3 (2011-01-02)
Nowicjusze Debrzno6-0 (3-0)Dobrynka Debrzno Wieś
A. Kustra 2, M. Karpowicz, D. Wachnik, G. Dudek, K. Sieg
Marconi Myśligoszcz2-3 (0-0)Jedność Zakrzewo
R. Michalski 2- T. Jopek 2, R. Winiarczyk
Nowicjusze Debrzno0-2 (0-2)Grom Stanisławka
R. Małolepszy, D. Frydrychowicz
Dobrynka Debrzno Wieś0-3 (0-1)Marconi Myśligoszcz
R. Michalski, P. Kwaśniewski, J. Janczak
Jedność Zakrzewo8-1 (3-0)Grom Barkowo
T. Jopek 4, Z. Czyż 3, J. Kowalski- P. Guzik
Grom Stanisławka3-1 (0-1)Ogrodowa/Gama Debrzno
H. Kiedrowski, R. Małolepszy, B. Teusz- M. Kisełyczka
Orzeł Scholastykowo1-3 (1-1)Kraken Debrzno
M. Kozioł- W. Marczak, K. Lewandowski, A. Kwaśniewski
Grom Barkowo7-2 (2-1)Sami Swoi Debrzno
P. Tojza 2, K. Olszewski 2, A. Borzyszkowski 2, P. Januszewski- M. Obarzanek, K. Pawlukiewicz
Kraken Debrzno1-3 (1-2)Ogrodowa/Gama Debrzno
A. Kwaśniewski- P. Wegner 3
Sami Swoi Debrzno2-4 (1-1)Orzeł Scholastykowo
K. Pawlukiewicz 2- R. Kuchciak 3, K. Kulpiński
» termin 4 (2011-01-08)
Kraken Debrzno10-1 (5-1)Grom Barkowo
W. Marczak 8, A. Wałaszewski, M. Birosz- A. Borzyszkowski
Ogrodowa/Gama Debrzno6-3 (4-3)Orzeł Scholastykowo
P. Wegner 3, M. Kisełyczka 2, samobójcza- samobójcza, J. Szajbe, R. Kuchciak
Marconi Myśligoszcz2-8 (2-4)Kraken Debrzno
P. Kwaśniewski, M. Żukowski- W. Marczak 4, M. Birosz 3, A. Kwaśniewski
Grom Barkowo0-5 (0-2)Ogrodowa/Gama Debrzno
P. Wegner, K. Jaworski, I. Nowak, M. Sadowski, M. Wałaszewski
Grom Stanisławka4-0 (1-0)Orzeł Scholastykowo
R. Małolepszy, Prz. Marek, R. Paliwoda, D. Frydrychowicz
Dobrynka Debrzno Wieś0-7 (0-2)Jedność Zakrzewo
Z. Czyż 5, J. Kowalski 2
Sami Swoi Debrzno2-14 (1-7)Marconi Myśligoszcz
M. Obarzanek 2- J. Janczak 4, Ł. Garstka 3, P. Kwaśniewski 2, M. Żukowski 2, R. Michalski 2, Sz. Łukaszewicz
Jedność Zakrzewo3-4 (2-1)Nowicjusze Debrzno
J. Kowalski, P. Mreła, Z. Czyż- D. Wachnik 2, A. Kustra, Ł. Płóciennik
Dobrynka Debrzno Wieś1-3 (0-2)Grom Stanisławka
B. Lica- samobójcza, R. Małolepszy, R. Paliwoda
Nowicjusze Debrzno12-0 (3-0)Sami Swoi Debrzno
P. Władyczak 3, A. Kustra 3, Ł. Płóciennik 2, D. Wachnik 2, Ż. Kłos 2
» termin 5 (2011-01-09)
Sami Swoi Debrzno1-14 (0-5)Dobrynka Debrzno Wieś
T. Elias- W. Taras 5, A. Taras 4, B. Lica 2, B. Sadowski 2, S. Ziach
Jedność Zakrzewo5-1 (2-0)Grom Stanisławka
P. Mreła 3, Z. Czyż, J. Kowalski- D. Frydrychowicz
Kraken Debrzno3-2 (1-1)Dobrynka Debrzno Wieś
M. Birosz 3- W. Taras, B. Lica
Sami Swoi Debrzno1-12 (0-8)Jedność Zakrzewo
M. Obarzanek- Z. Czyż 9, J. Kowalski, P. Mreła, J. Brewka
Grom Stanisławka8-2 (4-1)Grom Barkowo
D. Frydrychowicz 4, B. Teusz 2, H. Kiedrowski, R. Paliwoda- P. Januszewski 2
Kraken Debrzno3-2 (2-0)Nowicjusze Debrzno
A. Kwaśniewski, W. Marczak, M. Birosz- M. Michalski, G. Dudek
Ogrodowa/Gama Debrzno6-1 (3-0)Marconi Myśligoszcz
M. Sadowski 2, Ł. Wieczorek, K. Jaworski, P. Klejdysz, J. Małys- samobójcza
Orzeł Scholastykowo8-2 (4-1)Grom Barkowo
K. Kulpiński 3, J. Pasternacki 2, A. Piasek 2, R. Kuchciak- P. Guzik 2
Ogrodowa/Gama Debrzno1-4 (1-2)Nowicjusze Debrzno
K. Jaworski- samobójcze 2, Ł. Płóciennik, D. Wachnik
Orzeł Scholastykowo2-2 (1-1)Marconi Myśligoszcz
K. Kulpiński, R. Kuchciak- M. Żukowski, J. Janczak
» termin 6 (2011-01-16)
Nowicjusze Debrzno6-0 (3-0)Orzeł Scholastykowo
G. Dudek 3, A. Kustra 2, D. Wachnik
Marconi Myśligoszcz4-4 (0-3)Grom Barkowo
Ł. Garstka 3, M. Żukowski- P. Tojza 2, K. Olszewski, D. Zabrocki
Orzeł Scholastykowo8-5 (4-1)Dobrynka Debrzno Wieś
M. Kozioł 2, J. Pasternacki 2, R. Kuchciak 2, M. Tyda, A. Piasek- A. Taras 2, W. Taras, B. Lica, B. Sadowski
Grom Barkowo3-9 (1-6)Nowicjusze Debrzno
P. Guzik 2, P. Tojza- A. Kustra 3, D. Wachnik 2, G. Dudek, Ł. Płóciennik, D. Janusz, K. Dudzic
Grom Stanisławka6-3 (1-2)Marconi Myśligoszcz
R. Małolepszy 2, A. Kalek 2, Prz. Marek, D. Frydrychowicz- Ł. Garstka 2, P. Kwaśniewski
Dobrynka Debrzno Wieś3-2 (2-0)Ogrodowa/Gama Debrzno
B. Sadowski, A. Taras, S. Ziach- M. Kisełyczka 2
Kraken Debrzno3-5 (1-0)Jedność Zakrzewo
W. Marczak, B. Lewandowski, M. Birosz- Z. Czyż 3, T. Jopek, R. Winiarczyk
Sami Swoi Debrzno0-3 voGrom Stanisławka
drużyna Sami Swoi nie stawiła się do gry
Ogrodowa/Gama Debrzno5-1 (2-1)Jedność Zakrzewo
M. Kisełyczka 2, P. Wegner, M. Sadowski, L. Beger- Z. Czyż
Kraken Debrzno3-0 voSami Swoi Debrzno
drużyna Sami Swoi nie stawiła się do gry
» termin 7 (2011-01-23)
Grom Stanisławka2-2 (0-1)Kraken Debrzno
R. Małolepszy, D. Frydrychowicz- B. Lewandowski, M. Birosz
Sami Swoi Debrzno0-3 voOgrodowa/Gama Debrzno
drużyna Sami Swoi nie stawiła się do gry
Grom Stanisławka3-1 (0-1)Nowicjusze Debrzno
B. Teusz, A. Kalek, R. Paliwoda- K. Dudzic
Ogrodowa/Gama Debrzno2-6 (1-1)Kraken Debrzno
M. Kisełyczka, Ł. Wieczorek- B. Lewandowski 2, M. Birosz 2, K. Lewandowski, W. Marczak
Orzeł Scholastykowo3-0 voSami Swoi Debrzno
drużyna Sami Swoi nie stawila się do gry
Nowicjusze Debrzno5-3 (2-1)Marconi Myśligoszcz
A. Kustra 2, D. Wachnik, K. Dudzic, Ł. Płóciennik- P. Kwaśniewski, J. Janczak, Ł. Garstka
Dobrynka Debrzno Wieś4-0 (1-0)Grom Barkowo
B. Sadowski 2, A. Taras, W. Taras
Jedność Zakrzewo14-0 (4-0)Orzeł Scholastykowo
Z. Czyż 5, T. Jopek 4, P. Mreła 2, B. Czajka, J. Kowalski, R. Winiarczyk
Marconi Myśligoszcz3-5 (0-3)Dobrynka Debrzno Wieś
Ł. Garstka, J. Janczak, P. Kwaśniewski- B. Lica 3, A. Taras, B. Sadowski
Grom Barkowo3-12 (0-9)Jedność Zakrzewo
P. Guzik, P. Tojza, K. Olszewski- Z. Czyż 5, J. Kowalski 3, T. Jopek 2, P. Mreła, B. Czajka
» termin 8 (2011-01-30)
Kraken Debrzno1-2 (0-0)Orzeł Scholastykowo
B. Lewandowski- M. Tyda 2
Ogrodowa/Gama Debrzno1-6 (1-2)Grom Stanisławka
M. Kisełyczka- A. Kalek 3, D. Frydrychowicz, B. Teusz, samobójcza
Grom Barkowo2-7 (2-4)Kraken Debrzno
K. Orlikowski, K. Olszewski- M. Birosz 2, Ł. Jażdżewski 2, W. Marczak, B. Lewandowski, A. Kwaśniewski
Orzeł Scholastykowo4-1 (1-1)Ogrodowa/Gama Debrzno
M. Tyda 2, R. Kuchciak, A. Piasek- P. Klejdysz
Nowicjusze Debrzno0-1 (0-0)Jedność Zakrzewo
T. Jopek
Grom Stanisławka3-1 (1-1)Dobrynka Debrzno Wieś
B. Teusz 2, R. Małolepszy- B. Lica
Jedność Zakrzewo6-3 (4-2)Marconi Myśligoszcz
Z. Czyż 3, T. Jopek 2, P. Mreła- Sz. Łukaszewicz, samobójcza, J. Janczak
Dobrynka Debrzno Wieś7-6 (2-3)Nowicjusze Debrzno
B. Lica 3, A. Taras 3, W. Taras- A. Kustra 3, P. Władyczak 2, Ł. Płóciennik
Sami Swoi Debrzno0-3 voGrom Barkowo
drużyna Sami Swoi została wycofana z ligi
Marconi Myśligoszcz3-0 voSami Swoi Debrzno
drużyna Sami Swoi została wycofana z ligi
» termin 9 (2011-02-05)
Jedność Zakrzewo10-2 (2-2)Dobrynka Debrzno Wieś
Z. Czyż 4, J. Kowalski 2, T. Jopek 2, B. Czajka, P. Mreła- B. Lica, Ł. Dudzic
Orzeł Scholastykowo1-4 (1-2)Grom Stanisławka
M. Tyda- A. Kalek, R. Małolepszy, D. Frydrychowicz, R. Paliwoda
Kraken Debrzno4-3 (1-1)Marconi Myśligoszcz
W. Marczak 2, A. Kwaśniewski, B. Lewandowski- J. Janczak 3
Grom Stanisławka2-5 (1-1)Jedność Zakrzewo
A. Kalek, R. Małolepszy- T. Jopek 2, J. Kowalski 2, Z. Czyż
Grom Barkowo1-8 (0-2)Orzeł Scholastykowo
K. Olszewski- M. Tyda 3, J. Pasternacki 2, M. Kozioł, R. Kuchciak, samobójcza
Marconi Myśligoszcz5-7 (1-4)Ogrodowa/Gama Debrzno
J. Janczak 2, M. Leciejewski, P. Kwaśniewski, R. Michalski- P. Wegner 3, P. Klejdysz 2, samobójcza, A. Łukaszewski
Nowicjusze Debrzno0-1 (0-1)Kraken Debrzno
P. Lach
Ogrodowa/Gama Debrzno4-1 (1-1)Grom Barkowo
P. Klejdysz 2, K. Jaworski, A. Łukaszewski- samobójcza
Dobrynka Debrzno Wieś3-0 voSami Swoi Debrzno
drużyna Sami Swoi została wycofana z ligi
Sami Swoi Debrzno0-3 voNowicjusze Debrzno
drużyna Sami Swoi została wycofana z ligi

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::