LIGA HALOWA › POPRZEDNIE EDYCJE
• EDYCJA 12, SEZON 2009/2010
Do rozgrywek zgłosiło się 10 drużyn. Rywalizowano w systemie dwurundowym każdy z każdym.
» Tabela
Lp.ZespółM.Pkt.BramkiZ.R.P.
1.Salos Debrzno184384:461413
2.Dobrynka Debrzno Wieś183572:591125
3.Ogrodowa/Gama Debrzno183294:821026
4.Marconi Myśligoszcz183080:701008
5.Meble/Szufrajda Dębnica182871:67918
6.ZBR Powozińska Kiełpinek182460:818010
7.Bez Nazwy Debrzno182261:65648
8.Grom Stanisławka182154:62639
9.Nowicjusze Debrzno182054:656210
10.Grom Barkowo18750:832115

» Klasyfikacja Fair Play
Lp.Zespół  Faule  Kary *   Pkt  
1.Salos Debrzno52(1, 0, 0)55
2.Marconi Myśligoszcz50(1, 1, 0)59
3.Ogrodowa/Gama Debrzno57(1, 0, 0)60
4.Grom Stanisławka67(4, 0, 0)79
5.Meble/Szufrajda Dębnica60(5, 1, 0)81
6.Bez Nazwy Debrzno61(3, 1, 1)85
7.Nowicjusze Debrzno77(3, 0, 0)86
8.Dobrynka Debrzno Wieś69(4, 1, 0)87
9.Grom Barkowo72(6, 0, 1)99

Zespół ZBR Powozińska nie jest uwzględniany w klasyfikacji fair-play
1 faul - 1 pkt.
Kary: (2 minuty, 5 minut, czerwona kartka)
 2 minuty - 3 pkt.
 5 minut - 6 pkt.
 czerwona kartka - 9 pkt.

» Najlepsi strzelcy
45 - Jarosław Janczak (Marconi)
36 - Patryk Klejdysz (Ogrodowa/Gama)
34 - Sebastian Stalka (Ogrodowa/Gama)
28 - Sylwester Nylec (Salos)
24 - Karol Ryngwelski (Dobrynka)
23 - Paweł Wegner (ZBR Powozińska)
21 - Łukasz Dudzic (Dobrynka)
17 - Przemysław Marek (Grom Stanisławka)
16 - Ireneusz Nowak (ZBR Powozińska)
15 - Kamil Sieg (Salos), Dawid Wachnik (Meble/Szufrajda), Paweł Władyczak (Ogrodowa/Gama)
14 - Bartłomiej Janiak (Nowicjusze), Piotr Tojza (Grom Barkowo)
13 - Grzegorz Kril (Grom Barkowo), Bartłomiej Lica (Bez Nazwy), Marcin Mrozewski (Dobrynka)
12 - Paweł Kwaśniewski (Meble/Szufrajda)
11 - Piotr Binkiewicz (ZBR Powozińska), Zbigniew Czyż (Salos), Szymon Łukaszewicz (Marconi), Michał Stec (Bez Nazwy), Przemysław Szczubiał (Bez Nazwy)
9 - Patryk Borkowski (Grom Stanisławka), Łukasz Garstka (Marconi), Kamil Mogga (Grom Barkowo), Łukasz Płóciennik (Nowicjusze), Bartłomiej Teusz (Grom Stanisławka)
8 - Andrzej Taras (Dobrynka)
7 - Wojciech Cabaj (Nowicjusze), Grzegorz Dudek (Nowicjusze), Maciej Gibczyński (Bez Nazwy), Damian Litwiniuk (Nowicjusze), Krzysztof Orlikowski (Grom Barkowo), Michał Purgał (Meble/Szufrajda), Łukasz Wieczorek (Meble/Szufrajda), Marcin Żukowski (Meble/Szufrajda)
6 - Damian Bronowicki (Bez Nazwy), Mateusz Leciejewski (Marconi)
5 - Marcin Malmon (ZBR Powozińska), Rafał Małolepszy (Grom Stanisławka), Adrian Moś (Meble/Szufrajda)

» Wyróżnienia
Najlepszy zawodnik: Kamil Sieg (Salos)
Najlepszy bramkarz: Sławomir Słonka (Salos)
Król strzelców: Jarosław Janczak (Marconi)
Puchar Fair Play: Salos Debrzno

» WYNIKI
» termin 1 (2009-12-06)
Salos Debrzno8-6 (5-1)Ogrodowa/Gama Debrzno
Z. Czyż 3, K. Sieg 2, S. Nylec 2, J. Kowalski- S. Stalka 3, P. Klejdysz, R. Tarczyluk, M. Pilarski (samobójcza)
Marconi Myśligoszcz2-3 (1-2)ZBR Powozińska Kiełpinek
J. Janczak 2- I. Nowak 2, M. Malmon
Ogrodowa/Gama Debrzno5-3 (3-1)Bez Nazwy Debrzno
R. Tarczyluk 2, S. Stalka 2, P. Władyczak- M. Stec, B. Lica, A. Nalepa
Salos Debrzno5-4 (2-1)Marconi Myśligoszcz
Z. Czyż 3, S. Nylec 2- J. Janczak 2, P. Bugaj, Ł. Garstka
ZBR Powozińska Kiełpinek4-2 (3-1)Grom Barkowo
P. Binkiewicz 2, P. Wegner, I. Nowak- Ł. Kwiecień 2
Meble/Szufrajda Dębnica4-2 (2-1)Bez Nazwy Debrzno
M. Żukowski 2, A. Moś, M. Synak- P. Szczubiał, A. Nalepa
Dobrynka Debrzno Wieś4-4 (1-3)Nowicjusze Debrzno
M. Mrozewski 3, Ł. Dudzic- B. Janiak, D. Litwiniuk, Ł. Płóciennik, R. Kaczyński
Grom Barkowo1-2 (0-1)Grom Stanisławka
K. Mogga- R. Małolepszy, B. Teusz
Meble/Szufrajda Dębnica4-2 (0-0)Nowicjusze Debrzno
K. Bulwan, P. Kwaśniewski, D. Wachnik, Ł. Pietraszak- P. Maślanyk, W. Cabaj
Grom Stanisławka1-4 (0-1)Dobrynka Debrzno Wieś
Prz. Marek- Ł. Dudzic 2, M. Mrozewski, A. Taras
» termin 2 (2009-12-13)
ZBR Powozińska Kiełpinek6-3 (2-2)Meble/Szufrajda Dębnica
I. Nowak 3, P.Wegner, P. Binkiewicz, Ł. Malmon- A. Moś 2, Ł. Wieczorek
Grom Stanisławka4-2 (2-2)Bez Nazwy Debrzno
Prz. Marek 2, R. Paliwoda, J. Wołek (samobójcza)- B. Lica, M. Stec
Dobrynka Debrzno Wieś5-6 (1-3)ZBR Powozińska Kiełpinek
M. Mrozewski 2, K. Ryngwelski 2, Ł. Dudzic- P. Wegner 2, P. Binkiewicz, M. Fojut, M. Ciurzyński, M. Malmon
Meble/Szufrajda Dębnica4-2 (0-0)Grom Stanisławka
M. Synak, Ł. Pietraszak, A. Moś, M. Żukowski- H. Kiedrowski, Prz. Marek
Bez Nazwy Debrzno5-2 (3-0)Nowicjusze Debrzno
B. Lica 2, D. Bronowicki 2, M. Gibczyński - B. Janiak 2
Salos Debrzno3-4 (2-2)Dobrynka Debrzno Wieś
K. Sieg 2, S. Nylec- K. Ryngwelski 3, Ł. Dudzic
Marconi Myśligoszcz4-2 (0-1)Grom Barkowo
J. Janczak 3, Ł. Garstka- P. Tojza 2
Nowicjusze Debrzno2-7 (0-2)Ogrodowa/Gama Debrzno
B. Janiak 2- S. Stalka 4, P. Władyczak 3
Grom Barkowo5-6 (3-4)Salos Debrzno
G. Kril 2, K. Mogga, P. Tojza, M. Priatka- S. Nylec 3, K. Sieg 3
Marconi Myśligoszcz7-8 (5-3)Ogrodowa/Gama Debrzno
J. Janczak 3, P. Frankowski 2, Sz. Łukaszewicz, P. Klejdysz (samobójcza)- P. Klejdysz 6, J. Małys, P. Władyczak
» termin 3 (2009-12-20)
Grom Barkowo2-4 (0-2)Dobrynka Debrzno Wieś
K. Mogga, G. Kril- K. Ryngwelski 2, Ł. Dudzic, A. Taras
Marconi Myśligoszcz2-6 (1-3)Meble/Szufrajda Dębnica
M. Leciejewski, Ł. Garstka- P. Kwaśniewski 2, D. Wachnik, Ł. Wieczorek, Sz. Matęblowski, A. Moś
Grom Barkowo2-4 (1-1)Ogrodowa/Gama Debrzno
K. Mogga, G. Kril- S. Stalka 2, Ł. Jażdżewski, P. Władyczak
Dobrynka Debrzno Wieś3-5 (1-2)Marconi Myśligoszcz
M. Mrozewski 2, Ł. Dudzic- Ł. Garstka 3, A. Nowak, J. Janczak
Meble/Szufrajda Dębnica1-2 (0-1)Salos Debrzno
D. Wachnik- K. Sieg, S. Nylec
Ogrodowa/Gama Debrzno8-6 (3-1)Grom Stanisławka
S. Stalka 4, P. Klejdysz 3, P. Władyczak- Prz. Marek 2, B. Teusz 2, P. Władyczak (samobójcza), R. Małolepszy
ZBR Powozińska Kiełpinek0-5 voNowicjusze Debrzno
P. Binkiewicz, P. Wegner- K. Dudzic 2, Ł. Płóciennik, B. Janiak, D. Litwiniuk
mecz przerwany w 28 min. przy stanie 2-5 (drużyna ZBR Powozińska zeszła z boiska)
Salos Debrzno6-1 (3-1)Bez Nazwy Debrzno
A. Łukaszewski 2, K. Sieg, K. Jaworski, J. Kurdzieko, S. Nylec- P. Szczubiał
Nowicjusze Debrzno1-4 (0-0)Grom Stanisławka
Ł. Płóciennik- H. Kiedrowski 2, P. Borkowski, B. Teusz
Bez Nazwy Debrzno5-4 (3-3)ZBR Powozińska Kiełpinek
B. Lica 2, M. Gibczyński, A. Nalepa, M. Stec- P. Wegner 2, M. Fojut, Ł. Malmon
» termin 4 (2009-12-27)
Nowicjusze Debrzno1-5 (1-1)Salos Debrzno
Ł. Płóciennik- P.Kowalkowski 2, Z. Czyż, K. Sieg, S. Nylec
Grom Stanisławka3-2 (2-2)ZBR Powozińska Kiełpinek
G. Trela 2, M. Paliwoda- P. Wegner, P. Binkiewicz
Marconi Myśligoszcz1-7 (0-2)Nowicjusze Debrzno
J. Janczak- M. Leciejewski (samobójcza), P. Maślanyk, Mat. Zieliński, Ł. Płóciennik, D. Litwiniuk, M. Drapała, W. Cabaj
Salos Debrzno5-0 (0-0)Grom Stanisławka
P. Kowalkowski 2, S. Nylec 2, M. Pacholik
Ogrodowa/Gama Debrzno8-0 (5-0)ZBR Powozińska Kiełpinek
S. Stalka 4, P. Klejdysz 3, P. Władyczak
Dobrynka Debrzno Wieś4-3 (0-2)Meble/Szufrajda Dębnica
K. Ryngwelski 4- D. Wachnik 2, M. Purgał
Bez Nazwy Debrzno1-3 (1-0)Marconi Myśligoszcz
P. Szczubiał- J. Janczak 2, M. Leciejewski
Meble/Szufrajda Dębnica6-5 (3-2)Grom Barkowo
D. Wachnik 3, P. Kwaśniewski 2, M. Purgał- P. Tojza 2, K. Mogga 2, K. Orlikowski
Dobrynka Debrzno Wieś4-3 (2-0)Ogrodowa/Gama Debrzno
B. Sadowski, M. Mrozewski, K. Ryngwelski, A. Taras- P. Klejdysz 3
Grom Barkowo5-1 (1-1)Bez Nazwy Debrzno
P. Tojza 3, K. Orlikowski, K. Boczulak- M. Gibczyński
» termin 5 (2010-01-03)
Bez Nazwy Debrzno3-4 (0-4)Dobrynka Debrzno Wieś
B. Lica 2, M. Stec- S. Ziach 2, Ł. Dudzic, A. Taras
Meble/Szufrajda Dębnica5-5 (2-2)Ogrodowa/Gama Debrzno
D. Wachnik, Ł. Wieczorek, P. Kwaśniewski, M. Żukowski, S. Gudzio- S. Stalka 2, P. Władyczak, R. Tarczyluk, P. Klejdysz
Nowicjusze Debrzno5-1 (2-0)Dobrynka Debrzno Wieś
G. Dudek 2, B. Janiak, Ł. Płóciennik, W. Cabaj- Ł. Dudzic
Bez Nazwy Debrzno3-7 (2-4)Meble/Szufrajda Dębnica
M. Stec 2, P. Szczubiał- P. Kwaśniewski 2, Ł. Wieczorek 2, D. Wachnik 2, S. Gudzio
Ogrodowa/Gama Debrzno2-5 (1-2)Salos Debrzno
S. Stalka, P. Klejdysz- J. Kowalski, R. Winiarczyk, M. Pacholik, K. Sieg, J. Kurdzieko
Nowicjusze Debrzno1-5 (1-3)Grom Barkowo
B. Janiak- G. Kril 2, K. Mogga, P. Tojza, D. Zabrocki
Grom Stanisławka3-2 (0-1)Marconi Myśligoszcz
B. Teusz 2, Prz. Marek- J. Janczak, Sz. Łukaszewicz
ZBR Powozińska Kiełpinek2-5 (0-0)Salos Debrzno
P. Binkiewicz, P. Wegner- S. Nylec 3, M. Malmon (samobójcza), J. Kurdzieko
Grom Stanisławka4-4 (3-4)Grom Barkowo
H. Kiedrowski, R. Małolepszy, G. Trela, B. Teusz- P. Tojza 2, K. Mogga, K. Orlikowski
ZBR Powozińska Kiełpinek2-3 (1-1)Marconi Myśligoszcz
P. Binkiewicz, I. Nowak- J. Janczak 2, Sz. Łukaszewicz
» termin 6 (2010-01-10)
Grom Barkowo3-5 (1-1)ZBR Powozińska Kiełpinek
G. Kril 2, K. Mogga- I. Nowak 2, P. Wegner 2, M. Malmon
Marconi Myśligoszcz3-9 (3-4)Salos Debrzno
J. Janczak 2, Sz. Łukaszewicz- S. Nylec 4, A. Ginter 2, K. Sieg, A. Łukaszewski, K. Jaworski
ZBR Powozińska Kiełpinek2-7 (0-2)Dobrynka Debrzno Wieś
I. Nowak, P. Wegner- K. Ryngwelski 3, Ł. Dudzic 3, B. Sadowski
Salos Debrzno4-2 (2-0)Grom Barkowo
S. Nylec 2, J. Kowalski, K. Sieg- K. Orlikowski, P. Tojza
Ogrodowa/Gama Debrzno2-11 (2-4)Marconi Myśligoszcz
P. Klejdysz, R. Szerląg- J. Janczak 8, Sz. Łukaszewicz 2, Ł. Garstka
Dobrynka Debrzno Wieś2-2 (1-0)Grom Stanisławka
Ł. Dudzic, K. Ryngwelski- Prz. Marek, R. Paliwoda
Nowicjusze Debrzno1-4 (1-2)Meble/Szufrajda Dębnica
P. Maślanyk- Ł. Wieczorek 2, S. Gudzio, P. Kwaśniewski
Bez Nazwy Debrzno3-3 (2-1)Ogrodowa/Gama Debrzno
B. Lica 2, P. Szczubiał- P. Klejdysz 2, S. Stalka
Grom Stanisławka7-1 (3-0)Meble/Szufrajda Dębnica
Prz. Marek 3, P. Borkowski 2, R. Małolepszy, B. Teusz- S. Gudzio
Nowicjusze Debrzno3-3 (1-1)Bez Nazwy Debrzno
B. Janiak, D. Litwiniuk, W. Cabaj- P. Szczubiał 2, M. Stec
» termin 7 (2010-01-17)
Ogrodowa/Gama Debrzno5-2 (1-0)Nowicjusze Debrzno
P. Klejdysz 3, S. Stalka, P. Władyczak- G. Dudek 2
Bez Nazwy Debrzno3-3 (0-3)Grom Stanisławka
P. Bucholc, D. Bronowicki, B. Lica- P. Borkowski, Prz. Marek, R. Paliwoda
Ogrodowa/Gama Debrzno9-4 (5-1)Grom Barkowo
P. Klejdysz 5, S. Stalka 3, P. Władyczak- G. Kril 3, R. Kwiecień
Grom Stanisławka3-4 (2-1)Nowicjusze Debrzno
G. Trela, P. Borkowski, Prz. Marek- B. Janiak 2, G. Dudek, D. Litwiniuk
ZBR Powozińska Kiełpinek0-3 voBez Nazwy Debrzno
drużyna ZBR Powozińska nie stawiła się do gry
Grom Barkowo2-8 (1-4)Marconi Myśligoszcz
G. Kril 2- J. Janczak 3, M. Leciejewski 2, Sz. Łukaszewicz, G. Dudzic, Ł. Garstka
Dobrynka Debrzno Wieś1-0 (0-0)Salos Debrzno
Ł. Dudzic
Meble/Szufrajda Dębnica3-0 voZBR Powozińska Kiełpinek
drużyna ZBR Powozińska nie stawiła się do gry
Marconi Myśligoszcz5-2 (3-1)Dobrynka Debrzno Wieś
J. Janczak 3, Sz. Łukaszewicz 2- K. Ryngwelski, A. Taras
Salos Debrzno4-3 (1-1)Meble/Szufrajda Dębnica
S. Nylec 2, J. Kurdzieko, K. Sieg- D. Wachnik, M. Purgał, M. Żukowski
» termin 8 (2010-01-24)
Nowicjusze Debrzno3-5 (1-4)ZBR Powozińska Kiełpinek
W. Cabaj 2, P. Maślanyk- P.Wegner 2, I. Nowak 2, M. Malmon
Bez Nazwy Debrzno2-2 (1-0)Salos Debrzno
P. Bucholc, P. Szczubiał- S. Nylec, K. Sieg
ZBR Powozińska Kiełpinek7-5 (1-3)Grom Stanisławka
P. Wegner 4, I. Nowak 2, P. Binkiewicz- Prz. Marek 3, P. Borkowski 2
Salos Debrzno3-5 (1-2)Nowicjusze Debrzno
S. Nylec 3- G. Dudek 2, B. Janiak 2, W. Cabaj
Marconi Myśligoszcz4-6 (0-3)Bez Nazwy Debrzno
J. Janczak 4- D. Bronowicki 2, B. Lica 2, M. Leciejewski (samobójcza), P. Szczubiał
Grom Stanisławka5-6 (4-2)Ogrodowa/Gama Debrzno
P. Borkowski 2, B. Teusz, Prz. Marek, R. Małolepszy- S. Stalka 4, P. Klejdysz, P. Władyczak
Dobrynka Debrzno Wieś7-1 (3-1)Grom Barkowo
Ł. Dudzic 3, K. Ryngwelski 2, K. Niemczynowicz, B. Sadowski- P. Tojza
Meble/Szufrajda Dębnica4-7 (2-5)Marconi Myśligoszcz
Sz. Matęblowski, M. Żukowski, M. Karpiński, D. Wachnik- J. Janczak 4, M. Leciejewski 2, Sz. Łukaszewicz
Ogrodowa/Gama Debrzno2-4 (1-2)Dobrynka Debrzno Wieś
P. Klejdysz 2- Ł. Dudzic 2, M. Mrozewski 2
Grom Barkowo2-7 (0-1)Meble/Szufrajda Dębnica
K. Boczulak, P. Tojza- D. Wachnik 2, M. Purgał 2, P. Kwaśniewski 2, Sz. Matęblowski
» termin 9 (2010-01-30)
Meble/Szufrajda Dębnica3-9 (1-4)Dobrynka Debrzno Wieś
M. Purgał 2, P. Kwaśniewski- K. Ryngwelski 4, Ł. Dudzic 2, A. Taras 2, M. Mrozewski
ZBR Powozińska Kiełpinek8-7 (5-4)Ogrodowa/Gama Debrzno
P. Wegner 4, I. Nowak 2, P. Binkiewicz, M. Malmon- P. Klejdysz 3, P. Władyczak 2, J. Małys, S. Stalka
Dobrynka Debrzno Wieś3-9 (1-4)Bez Nazwy Debrzno
K. Ryngwelski, A. Taras, M. Mrozewski- M. Gibczyński 3, M. Stec 2, Sz. Majer 2, D. Bronowicki, P. Szczubiał
Ogrodowa/Gama Debrzno4-3 (2-1)Meble/Szufrajda Dębnica
S. Stalka 2, P. Władyczak, P. Klejdysz- M. Żukowski, M. Karpiński, Sz. Matęblowski
Salos Debrzno9-4 (5-2)ZBR Powozińska Kiełpinek
Z. Czyż 4, M. Pacholik 2, A. Łukaszewski, A. Ginter, M. Pilarski- P. Wegner 2, P. Binkiewicz 2
Bez Nazwy Debrzno6-3 (2-0)Grom Barkowo
Sz. Majer 2, M. Stec 2, P. Szczubiał, M. Gibczyński- K. Orlikowski 3
Nowicjusze Debrzno5-6 (3-2)Marconi Myśligoszcz
Ł. Płóciennik 2, D. Litwiniuk 2, B. Janiak- J. Janczak 4, Sz. Łukaszewicz, Ł. Garstka
Grom Stanisławka0-3 voSalos Debrzno
drużyna Gromu Stanisławka nie stawiła się do gry
Grom Barkowo0-1 (0-1)Nowicjusze Debrzno
Ł. Płóciennik
Marconi Myśligoszcz3-0 voGrom Stanisławka
drużyna Gromu Stanisławka nie stawiła się do gry

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::