LIGA HALOWA › POPRZEDNIE EDYCJE
• EDYCJA 11, SEZON 2008/2009
Do rozgrywek zgłosiło się 8 drużyn. Rywalizowano w systemie dwurundowym każdy z każdym.
» Tabela
Lp.ZespółM.Pkt.BramkiZ.R.P.
1.Ogrodowa/Gama Debrzno1440100:271310
2.Salos Debrzno143069:33932
3.Bez Nazwy Debrzno142570:49815
4.NitBud Team Debrzno141858:63608
5.Meble/Szufrajda Dębnica141662:85518
6.Nowicjusze Człuchów141649:67518
7.Grom Stanisławka141347:66419
8.Dobrynka Debrzno Wieś14631:962012

» Klasyfikacja Fair Play
Lp.Zespół  Faule  Kary *   Pkt  
1.Dobrynka Debrzno Wieś45(5, 0, 0)60
2.Ogrodowa/Gama Debrzno53(3, 0, 0)62
3.Grom Stanisławka60(1, 0, 0)63
4.Salos Debrzno72(3, 0, 0)81
5.Meble/Szufrajda Dębnica46(7, 2, 1)88
6.NitBud Team Debrzno74(4, 0, 1)95
7.Bez Nazwy Debrzno79(6, 0, 2)115

Zespół Nowicjuszy nie jest uwzględniany w klasyfikacji fair-play
1 faul - 1 pkt.
Kary: (2 minuty, 5 minut, czerwona kartka)
 2 minuty - 3 pkt.
 5 minut - 6 pkt.
 czerwona kartka - 9 pkt.

» Najlepsi strzelcy
42 - Paweł Wegner (Ogrodowa/Gama)
25 - Sebastian Stalka (Ogrodowa/Gama)
20 - Gracjan Miły (NitBud Team)
19 - Marcin Mrozewski (Dobrynka)
17 - Mirosław Kisełyczka (Salos), Paweł Kwaśniewski (Meble/Szufrajda)
15 - Andrzej Taras (Bez Nazwy)
14 - Piotr Kowalkowski (Salos)
12 - Piotr Staniol (Ogrodowa/Gama)
11 - Sylwester Nylec (Salos), Grzegorz Trela (Grom)
10 - Łukasz Dudzic (Bez Nazwy), Bartłomiej Janiak (Nowicjusze), Jaroslaw Kurdzieko (Salos), Bartłomiej Lica (Bez Nazwy), Paweł Władyczak (Ogrodowa/Gama)
9 - Michał Glugla (Nowicjusze), Łukasz Kwiecień (NitBud Team), Przemysław Procak (Meble/Szufrajda), Radosław Wójtowicz (Meble/Szufrajda), Mateusz Zieliński (Nowicjusze)
8 - Patryk Borkowski (Bez Nazwy), Hubert Kiedrowski (Grom), Przemysław Marek (Grom)
7 - Piotr Binkiewicz (Meble/ Szufrajda), Paweł Maślanyk (Nowicjusze), Alan Nalepa (Bez Nazwy), Łukasz Płóciennik (NitBud Team), Bartłomiej Teusz (Grom)

» Wyróżnienia
Najlepszy zawodnik: Sebastian Stalka (Ogrodowa/Gama)
Najlepszy bramkarz: Robert Rutyna (Ogrodowa/Gama)
Król strzelców: Paweł Wegner (Ogrodowa/Gama)
Puchar Fair Play: Dobrynka Debrzno Wieś

» WYNIKI
» termin 1 (2008-12-07)
Salos Debrzno4-2 (1-0)NitBud Team Debrzno
J.Kurdzieko 2, S.Nylec 2- K.Nita, G.Miły
Bez Nazwy Debrzno2-9 (1-5)Ogrodowa/Gama Debrzno
Ł.Dudzic 2- S.Stalka 4, P.Wegner 2, D.Litwiniuk, G.Machciński, K.Gromowski
Dobrynka Debrzno Wieś2-6 (1-4)Nowicjusze Człuchów
M.Mrozewski 2- Mateusz Zieliński 2, P.Maślanyk, B.Janiak, D.Ożański, T.Łopieński
Meble/Szufrajda Dębnica5-5 (3-1)Grom Stanisławka
D.Chmielewski 2, M.Procak, P.Kwaśniewski, K.Czyżykowski- H.Kiedrowski, G.Trela, J.Świadek, W.Szalewski, B.Teusz
Salos Debrzno1-2 (1-1)Bez Nazwy Debrzno
S.Nylec- A.Taras, H.Marczak
Nowicjusze Człuchów6-7 (2-3)Meble/Szufrajda Dębnica
P.Maślanyk 4, B.Janiak, Maciej Zieliński- P.Kwaśniewski 3, P.Binkiewicz 2, P.Procak, K.Czyżykowski
Grom Stanisławka1-5 (0-4)NitBud Team Debrzno
H.Kiedrowski- P.Popowicz, D.Zabrocki, Ł.Płóciennik, G.Miły, K.Nita
Ogrodowa/Gama Debrzno6-1 (2-1)Dobrynka Debrzno Wieś
P.Wegner 2, P.Staniol 2, P.Władyczak, samobójcza- M.Kurdzieko
» termin 2 (2008-12-14)
Dobrynka Debrzno Wieś1-12 (1-3)Salos Debrzno
P. Michalski- M. Kisełyczka 6, P. Kowalkowski 4, J. Kosecki, K. Jaworski
Bez Nazwy Debrzno7-5 (4-1)NitBud Team Debrzno
D. Piekarski 2, D. Bronowicki, P. Borkowski, B. Lica, A. Taras, samobójcza- Ł. Kwiecień, G. Miły, Ł. Płóciennik, K. Nita, samobójcza
Ogrodowa/Gama Debrzno8-2 (3-0)Grom Stanisławka
P. Wegner 3, S. Stalka 3, Piotr Marek, P. Staniol- J. Harasiuk, Ł. Czaja
Salos Debrzno10-3 (4-1)Meble/Szufrajda Dębnica
K. Sieg 4, P. Kowalkowski 2, J. Kosecki 2, A. Łukaszewski, J. Kurdzieko- P. Binkiewicz, R. Wójtowicz, B. Grochowina
Nowicjusze Człuchów2-9 (2-3)NitBud Team Debrzno
Maciej Zieliński, Mateusz Zieliński- P. Popowicz 3, G. Miły 3, Ł. Płóciennik, Ł. Kwiecień, K. Nita
Bez Nazwy Debrzno11-1 (7-1)Dobrynka Debrzno Wieś
A. Taras 4, Ł. Dudzic 3, P. Borkowski 2, H. Marczak, samobójcza- B. Sadowski
Meble/Szufrajda Dębnica4-12 (1-6)Ogrodowa/Gama Debrzno
R. Wójtowicz 2, K. Czyżykowski, P. Procak- P. Wegner 8, P. Władyczak 2, P. Staniol, D. Litwiniuk
Grom Stanisławka4-5 (1-3)Nowicjusze Człuchów
H. Kiedrowski 2, Przemysław Marek, B. Teusz- P. Maślanyk 2, T. Grzonka, Mateusz Zieliński, B. Janiak
» termin 3 (2008-12-21)
Meble/Szufrajda Dębnica3-9 (1-4)Bez Nazwy Debrzno
P.Kwaśniewski 2, P.Procak- D.Bronowicki 2, A.Taras 2, B.Lica 2, A.Nalepa 2, P.Borkowski
Grom Stanisławka2-4 (1-2)Salos Debrzno
G.Trela 2- P.Kowalkowski, J.Kurdzieko, S.Nylec, M.Kisełyczka
Ogrodowa/Gama Debrzno5-0 (2-0)NitBud Team Debrzno
P.Władyczak 2, S.Stalka, P.Wegner, G.Dudek
Dobrynka Debrzno Wieś0-6 voMeble/Szufrajda Dębnica
P.Michalski 4, M.Mrozewski 2- R.Wójtowicz 2, P.Procak 2, P.Kwaśniewski, B.Grochowina
na boisku 6-6 (1-3), występ w drużynie Dobrynki nieuprawnionego zawodnika
Salos Debrzno5-0 (2-0)Nowicjusze Człuchów
S.Nylec 2, M.Kisełyczka 2, J.Kurdzieko
Bez Nazwy Debrzno6-0 (3-0)Grom Stanisławka
B.Lica 3, A.Taras 2, Ł.Dudzic
Dobrynka Debrzno Wieś2-9 (1-4)NitBud Team Debrzno
L.Taras, M.Mrozewski- K.Mogga 3, Ł.Płóciennik 3, G.Miły 2, D.Zabrocki
Nowicjusze Człuchów1-5 (1-3)Ogrodowa/Gama Debrzno
P.Grzechnik- S.Stalka 3, P.Wegner 2
» termin 4 (2008-12-28)
Ogrodowa/Gama Debrzno4-2 (3-1)Bez Nazwy Debrzno
S.Stalka 2, P.Władyczak, P.Wegner- D.Piekarski, A.Nalepa
Grom Stanisławka1-0 (0-0)Dobrynka Debrzno Wieś
A.Kalek
Meble/Szufrajda Dębnica3-6 (0-5)NitBud Team Debrzno
P.Kwaśniewski 2, R.Wójtowicz- Ł.Kwiecień 2, samobójcza, G.Miły, D.Zabrocki, P.Popowicz
Ogrodowa/Gama Debrzno2-2 (0-1)Salos Debrzno
P.Władyczak, S.Stalka- J.Kurdzieko, S.Nylec
Nowicjusze Człuchów0-3 voDobrynka Debrzno Wieś
drużyna Nowicjuszy nie stawiła się na mecz
Grom Stanisławka8-3 (3-2)Meble/Szufrajda Dębnica
Przemysław Marek 3, samobójcza, H.Kiedrowski, G.Trela, W.Szalewski, B.Teusz- B.Grochowina 3
NitBud Team Debrzno2-5 (1-2)Salos Debrzno
G.Miły 2- M.Pacholik, S.Nylec, M.Kisełyczka, K.Sieg, J.Kurdzieko
Nowicjusze Człuchów0-3 voBez Nazwy Debrzno
drużyna Nowicjuszy nie stawiła się na mecz
» termin 5 (2009-01-04)
NitBud Team Debrzno3-1 (1-1)Grom Stanisławka
G.Miły 2, Ł.Kwiecień- G.Trela
Bez Nazwy Debrzno2-2 (1-2)Salos Debrzno
P.Borkowski, B.Lica- S.Nylec, K.Jaworski
Ogrodowa/Gama Debrzno5-0 (1-0)Meble/Szufrajda Dębnica
P.Wegner 2, S.Stalka, P.Staniol, P.Władyczak
Nowicjusze Człuchów7-3 (4-1)Grom Stanisławka
B.Janiak 3, M.Glugla, Mateusz Zieliński, T.Łopieński, D.Ożański- H.Kiedrowski 2, R.Małolepszy
Salos Debrzno3-1 (0-0)Dobrynka Debrzno Wieś
M.Pacholik 2, M.Kisełyczka- M.Mrozewski
NitBud Team Debrzno5-4 (2-2)Bez Nazwy Debrzno
Ł.Kwiecień 4, Ł.Płóciennik- P.Borkowski 2, A.Nalepa, B.Lica
Meble/Szufrajda Dębnica6-2 (4-1)Nowicjusze Człuchów
P.Kwaśniewski 3, P.Procak, I.Nowak, M.Procak- M.Glugla 2
Dobrynka Debrzno Wieś4-17 (0-11)Ogrodowa/Gama Debrzno
M.Mrozewski 3, T.Frieske- P.Wegner 8, S.Stalka 4, P.Staniol 4, D.Litwiniuk
» termin 6 (2009-01-11)
Grom Stanisławka2-6 (2-3)Ogrodowa/Gama Debrzno
A.Kalek, G.Trela- P.Wegner 6
Dobrynka Debrzno Wieś4-7 (2-2)Bez Nazwy Debrzno
M.Mrozewski 4- H.Marczak 2, A.Taras 2, P.Szczubiał, D.Piekarski, B.Lica
NitBud Team Debrzno2-9 (0-4)Nowicjusze Człuchów
G.Kril, A.Kaszuba- P.Grzechnik 4, Mateusz Zieliński 3, T.Łopieński, M.Glugla
Salos Debrzno8-5 (4-3)Grom Stanisławka
P.Kowalkowski 4, M.Kisełyczka 3, J.Kurdzieko- J.Harasiuk 2, B.Teusz 2, Przemysław Marek
Bez Nazwy Debrzno7-4 (2-1)Meble/Szufrajda Dębnica
Ł.Dudzic 2, B.Lica, A.Taras, D.Piekarski, A.Nalepa, D.Bronowicki- R.Wójtowicz 2, P.Kwaśniewski, M.Procak
Ogrodowa/Gama Debrzno11-3 (4-0)Nowicjusze Człuchów
P.Wegner 3, P.Staniol 3, S.Stalka 3, R.Szerląg, G.Dudek- M.Glugla, Mateusz Zieliński, P.Grzechnik
NitBud Team Debrzno5-6 (3-2)Dobrynka Debrzno Wieś
G.Miły 3, K.Nita, A.Kaszuba- M.Mrozewski 5, B.Sadowski
Meble/Szufrajda Dębnica2-8 (1-3)Salos Debrzno
P.Kwaśniewski, R.Wójtowicz- P.Kowalkowski 3, J.Kurdzieko 2, M.Kisełyczka, samobójcza, A.Łukaszewski
» termin 7 (2009-01-31)
Bez Nazwy Debrzno4-5 (2-3)Nowicjusze Człuchów
A.Nalepa 2, Ł.Dudzic, A.Taras- M.Glugla 3, B.Janiak 2
Meble/Szufrajda Dębnica6-4 (3-1)Dobrynka Debrzno Wieś
P.Binkiewicz 2, P.Kwaśniewski, M.Faka, I.Nowak, P.Procak- B.Sadowski 2, M.Mrozewski 2
NitBud Team Debrzno2-4 (0-2)Ogrodowa/Gama Debrzno
G.Miły, G.Kril- S.Stalka 2, P.Władyczak, P.Wegner
Nowicjusze Człuchów3-3 (3-1)Salos Debrzno
B.Janiak 2, M.Glugla- M.Kisełyczka, M.Pacholik, S.Nylec
Grom Stanisławka6-4 (1-0)Bez Nazwy Debrzno
G.Trela 3, H.Kiedrowski, A.Kalek, Przemysław Marek- A.Taras, P.Borkowski, H.Marczak, Ł.Dudzic
NitBud Team Debrzno3-10 (1-3)Meble/Szufrajda Dębnica
G.Miły 3- P.Procak 2, I.Nowak 2, P.Kwaśniewski 2, P.Binkiewicz 2, M.Faka 2
Salos Debrzno2-6 (1-4)Ogrodowa/Gama Debrzno
S.Nylec, M.Kisełyczka- P.Wegner 3, P.Władyczak, D.Litwiniuk, S.Stalka
Dobrynka Debrzno Wieś2-7 (2-4)Grom Stanisławka
M.Mrozewski, T.Kordos- G.Trela 2, B.Teusz 2, Przemysław Marek 2, A.Kalek

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::