LIGA HALOWA › POPRZEDNIE EDYCJE
• EDYCJA 10, SEZON 2007/2008
Do rozgrywek zgłosiło się 7 drużyn. Rywalizowano w systemie dwurundowym każdy z każdym.
» Tabela
Lp.ZespółM.Pkt.BramkiZ.R.P.
1.Meble/Szufrajda Dębnica122967:19921
2.Joga Bonito Debrzno122568:46813
3.Ogrodowa/Gama Debrzno121968:48543
4.Salos Debrzno121644:34516
5.Juve Uniechów121245:64336
6.Team/Promet Człuchów121036:77318
7.Hoop Debrzno12937:77309

» Klasyfikacja Fair Play
Lp.Zespół  Faule  Kary *   Pkt  
1.Salos Debrzno26(1, 0, 0)29
2.Meble/Szufrajda Dębnica37(2, 0, 0)43
3.Hoop Debrzno41(1, 0, 0)44
4.Juve Uniechów49(0, 0, 0)49
5.Ogrodowa/Gama Debrzno56(2, 0, 0)62
-.Team/Promet Człuchów41(4, 0, 1)62
7.Joga Bonito Debrzno55(4, 0, 2)85
1 faul - 1 pkt.
Kary: (2 minuty, 5 minut, czerwona kartka)
 2 minuty - 3 pkt.
 5 minut - 6 pkt.
 czerwona kartka - 9 pkt.

» Najlepsi strzelcy
33 - Paweł Wegner (Ogrodowa/Gama)
20 - Sylwester Nylec (Joga Bonito)
16 - Łukasz Dudzic (Hoop)
14 - Piotr Kowalkowski (Salos), Adrian Kustra (Meble/Szufrajda)
13 - Mirosław Kisełyczka (Salos)
12 - Alan Nalepa (Joga Bonito), Michał Drapała (Joga Bonito)
11 - Radosław Wójtowicz (Hoop), Robert Chmielewski (Meble/Szufrajda), Paweł Władyczak (Ogrodowa/Gama)

» Wyróżnienia
Najlepszy zawodnik: Paweł Władyczak (Ogrodowa/Gama)
Najlepszy bramkarz: Sławomir Słonka
Król strzelców: Paweł Wegner (Ogrodowa/Gama)
Puchar Fair Play: Salos Debrzno

» WYNIKI
» termin 1 (2007-12-02)
Ogrodowa/Gama Debrzno5-4 (2-1)Team/Promet Człuchów
I.Nowak 3, P.Wegner 2 - Ł.Płóciennik 2, P.Popowicz, S.Karowski
Juve Uniechów4-6 (1-4)Joga Bonito Debrzno
P.Tojza, G.Kril, P.Krampikowski, samobójcza - A.Nalepa 4, M.Drapała, R.Żywień
Salos Debrzno0-5 (0-1)Meble/Szufrajda Dębnica
P.Papierowski 2, R.Chmielewski, P.Kwaśniewski, Ł.Wieczorek
Hoop Debrzno2-11 (0-5)Ogrodowa/Gama Debrzno
R.Wójtowicz 2 - D.Litwiniuk 3, P.Władyczak 3, K.Dudzic 3, I.Nowak, P.Wegner
Juve Uniechów2-6 (1-3)Salos Debrzno
Prz.Marek, G.Kril - P.Kowalkowski 2, K.Jaworski 2, M.Leśniewicz, S.Słonka
Joga Bonito Debrzno8-2 (3-1)Team/Promet Człuchów
M.Marzec 3, A.Taras 2, M.Drapała, A.Nalepa, B.Lica - S.Karowski, M.Fajtek
» termin 2 (2007-12-09)
Ogrodowa/Gama Debrzno2-4 (2-4)Meble/Szufrajda Dębnica
D.Litwiniuk, P.Wegner - A.Kustra 2, M.Sadowski, Ł.Bednarek
Juve Uniechów10-1 (3-0)Hoop Debrzno
G.Kril 3, A.Kaszuba 2, G.Miły 2, M.Szymanówka 2, Ł.Kwiecień - Ł.Dudzic
Salos Debrzno5-6 (3-2)Team/Promet Człuchów
P.Kowalkowski 2, M.Kisełyczka 2, K.Jaworski - P.Popowicz 4, Ł.Płóciennik, D.Zabrocki
Joga Bonito Debrzno6-6 (5-3)Ogrodowa/Gama Debrzno
M.Drapała 3, A.Nalepa, A.Taras, B.Lica - K.Dudzic 2, D.Litwiniuk, P.Władyczak, P.Wegner, P.Staniol
Hoop Debrzno0-7 (0-2)Meble/Szufrajda Dębnica
M.Sadowski 2, R.Chmielewski 2, A.Kustra, Ł.Wieczorek, M.Żukowski
Joga Bonito Debrzno3-1 (0-0)Salos Debrzno
A.Nalepa, M.Drapała, M.Marzec - K.Jaworski
» termin 3 (2007-12-23)
Ogrodowa/Gama Debrzno4-4 (4-1)Juve Uniechów
I.Nowak 2, Ł.Jażdżewski, P.Wegner - P.Tojza, M.Szymanówka, G.Miły, Prz.Marek
Hoop Debrzno9-0 voTeam/Promet Człuchów
Ł.Dudzic 4, R.Wójtowicz 4, samobójcza - D.Zabrocki 3, Ł.Płóciennik 2, P.Popowicz
na boisku 9-6 (3-3), udział nieuprawionego zawodnika
Meble/Szufrajda Dębnica2-2 (0-1)Juve Uniechów
P.Papierowski, M.Żukowski - Ł.Kwiecień 2
Salos Debrzno2-4 (1-2)Ogrodowa/Gama Debrzno
S.Słonka, M.Pacholik - P.Wegner 3, R.Petrecki
Joga Bonito Debrzno10-3 (2-2)Hoop Debrzno
S.Nylec 6, A.Taras 2, M.Drapała, M.Marzec - R.Wójtowicz 2, P.Nalepa
Team/Promet Człuchów7-4 (4-3)Meble/Szufrajda Dębnica
P.Popowicz 2, S.Karowski 2, D.Zabrocki 2, Ł.Płóciennik - M.Mrożek, P.Papierowski, R.Michalski, M.Sadowski
» termin 4 (2007-12-30)
Juve Uniechów6-1 (0-0)Team/Promet Człuchów
Ł.Kwiecień 3, G.Miły 2, K.Orlikowski - Ł.Płóciennik
Meble/Szufrajda Dębnica8-2 (3-2)Joga Bonito Debrzno
A.Kustra 3, M.Mrożek, R.Chmielewski, P.Kwaśniewski, M.Żukowski, B.Grochowina - M.Drapała, A.Nalepa
Hoop Debrzno2-1 (1-1)Salos Debrzno
R.Wójtowicz, Ł.Dudzic - A.Ginter
Ogrodowa/Gama Debrzno5-6 (1-5)Team/Promet Człuchów
P.Wegner 3, K.Dudzic, P.Władyczak - Ł.Simbit 3, D.Zabrocki 2, S.Karowski
Juve Uniechów1-11 (1-6)Joga Bonito Debrzno
Ł.Kwiecień - S.Nylec 5, A.Nalepa 2, M.Marzec, A.Taras, M.Drapała, B.Lica
Meble/Szufrajda Dębnica2-1 (1-0)Salos Debrzno
R.Michalski 2 - M.Kisełyczka
» termin 5 (2008-01-06)
Meble/Szufrajda Dębnica6-1 (1-1)Hoop Debrzno
R.Chmielewski 2, M.Babiński, A.Kustra, P.Kwaśniewski, samobójcza - R.Wójtowicz
Ogrodowa/Gama Debrzno4-7 (2-2)Joga Bonito Debrzno
P.Wegner, I.Nowak, K.Dudzic, P.Władyczak - R.Żywień 2, S.Nylec 2, M.Drapała, A.Nalepa, A.Taras
Team/Promet Człuchów2-5 (2-1)Salos Debrzno
M.Fajtek, Ł.Płóciennik - M.Kisełyczka 3, K.Jaworski 2
Hoop Debrzno4-11 (2-9)Ogrodowa/Gama Debrzno
M.Cegłowski 2, Ł.Dudzic, M.Sobieraj - P.Wegner 8, P.Władyczak 2, K.Dudzic
Joga Bonito Debrzno10-1 (4-0)Team/Promet Człuchów
S.Nylec 7, A.Nalepa, M.Drapała, R.Żywień - Ł.Płóciennik
Salos Debrzno7-2 (3-0)Juve Uniechów
M.Kisełyczka 3, P.Kowalkowski 3, K.Jaworski - M.Klinger 2
» termin 6 (2008-01-13)
Team/Promet Człuchów3-4 (0-1)Hoop Debrzno
M.Fajtek 2, Ł.Płóciennik - Ł.Dudzic 2, P.Nalepa, M.Cegłowski
Meble/Szufrajda Dębnica2-2 (1-1)Ogrodowa/Gama Debrzno
R.Michalski, P.Kwaśniewski - P.Wegner, P.Władyczak
Hoop Debrzno5-7 (1-4)Juve Uniechów
Ł.Dudzic 3, A.Łopat, P.Nalepa - P.Tojza 3, G.Miły 2, W.Łabędź, P.Krampikowski
Salos Debrzno6-0 (3-0)Joga Bonito Debrzno
P.Kowalkowski 4, K.Jaworski 2
Juve Uniechów1-8 (0-3)Meble/Szufrajda Dębnica
P.Krampikowski - A.Kustra 3, R.Chmielewski 3, R.Michalski 2
Ogrodowa/Gama Debrzno4-4 (2-1)Salos Debrzno
P.Wegner 4 - P.Kowalkowski 3, A.Łukaszewski
» termin 7 (2008-01-26)
Juve Uniechów3-10 (1-6)Ogrodowa/Gama Debrzno
P.Tojza 2, K.Lasek - P.Wegner 7, P.Władyczak 2, P.Staniol
Joga Bonito Debrzno0-6 (0-2)Meble/Szufrajda Dębnica
K.Bednarek 4, R.Chmielewski, A.Kustra
Team/Promet Człuchów3-3 (1-1)Juve Uniechów
S.Karowski, M.Fajtek, Ł.Płóciennik - P.Tojza 2, K.Lasek
Hoop Debrzno4-5 (1-3)Joga Bonito Debrzno
Ł.Dudzic 3, M.Cegłowski - B.Lica 2, M.Drapała, A.Taras, R.Żywień
Meble/Szufrajda Dębnica13-1 (6-1)Team/Promet Człuchów
R.Michalski 3, P.Kwaśniewski 3, A.Kustra 3, R.Chmielewski, M.Żukowski, Ł.Wieczorek, M.Babiński - A.Dzodz
Salos Debrzno6-2 (3-1)Hoop Debrzno
M.Kisełyczka 4, A.Łukaszewski, K.Sieg - Ł.Dudzic, R.Wójtowicz

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::